![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
Am urmarit topicu' de la inceput,masina e grava rau,felicitari.Pe cand o vedem gata?
|
Re: E46 - TM 77 EEE
quze .. scuze ba boooosss ca nu sunt pe trend :lol:
n'am stiut ca e de bine cand masina e ţavă .. ca urare de Paste.. sa va dea Dumnezeu numa tevi de masinii.. Grasu'XxL .. o sa ii fac mai multe poze cand o iau de la pregatit... momentan n'am acces la ea :x DariusAlexandru .. mersi junior :D nu stiu exact cand e gata... inca e la tinichigiu... nu ma grabesc ca vreau sa iasa cum trebuie din toate punctele de vedere si la toate detaliile... |
Re: E46 - TM 77 EEE
Abia astept s-o vad gata :D
Apropo,E36-le a ajuns pe maine bune,tot in acelasi stadiu a ramas? Era super 8) |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
BOSS masina asta o sa iasa TEAVA din toate punctele de vedere:)))) :peace::peace:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
sry de off topic,arata intr-un mare fel jantele pe masina:shock: |
Re: E46 - TM 77 EEE
4 Attachment(s)
cateva poze proaspete...
montat si distantierele pe spate.. ca idee cum iasa :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
iar dai din casa....parca o ramas ca e secret...ai uitat ce zicea georgica raducu si olguta pe drum?:lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
EEE Porno....la fel ca postereleee deee peee pereteee :) :D
Abia astept sa vad finalul :D:D:D |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Aripi picanteeee.... aripi picanteeeeeee.... :twisted::twisted::twisted: |
Re: E46 - TM 77 EEE
se stie tinichigiu asta'l"tau" ,nu-i fraier:chainsaw:.................dar prea multe pornosaguri la el in atelier:yikes:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Foarte bine arata ! Bafta caius !!! |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
sa nu mai zic de vopsitor.. sa-i dea Dumnezeu santate si chef de munca ca e mare artist :lol: Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning