Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

DariusAlexandru 14-04-11 13:49

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Am urmarit topicu' de la inceput,masina e grava rau,felicitari.Pe cand o vedem gata?

Caius TM 14-04-11 15:09

Re: E46 - TM 77 EEE
 
quze .. scuze ba boooosss ca nu sunt pe trend :lol:
n'am stiut ca e de bine cand masina e ţavă ..
ca urare de Paste.. sa va dea Dumnezeu numa tevi de masinii..

Grasu'XxL .. o sa ii fac mai multe poze cand o iau de la pregatit... momentan n'am acces la ea :x

DariusAlexandru .. mersi junior :D
nu stiu exact cand e gata... inca e la tinichigiu...
nu ma grabesc ca vreau sa iasa cum trebuie din toate punctele de vedere si la toate detaliile...

DariusAlexandru 14-04-11 16:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Abia astept s-o vad gata :D
Apropo,E36-le a ajuns pe maine bune,tot in acelasi stadiu a ramas?
Era super 8)

JusT_SaY_BoBo 14-04-11 17:09

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by DariusAlexandru (Post 4255389)
Abia astept s-o vad gata :D
Apropo,E36-le a ajuns pe maine bune,tot in acelasi stadiu a ramas?
Era super 8)

da arata intr-un mare fel e36-ele,era dezmembrat parca:lol:

radu_bmwe36 14-04-11 17:14

Re: E46 - TM 77 EEE
 
BOSS masina asta o sa iasa TEAVA din toate punctele de vedere:)))) :peace::peace:

DariusAlexandru 14-04-11 17:42

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4255558)
da arata intr-un mare fel e36-ele,era dezmembrat parca:lol:

Eu la pisica asta ma refer.Sper ca nu e vb. de ea ... :cry:

JusT_SaY_BoBo 14-04-11 17:44

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by DariusAlexandru (Post 4255631)
Eu la pisica asta ma refer.Sper ca nu e vb. de ea ... :cry:

da da:lol: ea e!e tzeava,jante,tabla si alte piese acum masina:lol:
sry de off topic,arata intr-un mare fel jantele pe masina:shock:

Caius TM 14-04-11 20:12

Re: E46 - TM 77 EEE
 
4 Attachment(s)
cateva poze proaspete...
montat si distantierele pe spate..
ca idee cum iasa :D

laurentiu_tim 14-04-11 20:19

Re: E46 - TM 77 EEE
 
iar dai din casa....parca o ramas ca e secret...ai uitat ce zicea georgica raducu si olguta pe drum?:lol:

Grasu'XxL 14-04-11 20:53

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4256150)
iar dai din casa....parca o ramas ca e secret...ai uitat ce zicea georgica raducu si olguta pe drum?:lol:

Iartă-l man, sunt doar nişte poze:D. Prea tare maşina asta, M cu jante de 7!!!!

Maniak22 14-04-11 21:06

Re: E46 - TM 77 EEE
 
EEE Porno....la fel ca postereleee deee peee pereteee :) :D

Abia astept sa vad finalul :D:D:D

P A K E 15-04-11 07:16

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4256107)
cateva poze proaspete...
montat si distantierele pe spate..
ca idee cum iasa :D


Aripi picanteeee.... aripi picanteeeeeee.... :twisted::twisted::twisted:

cryssTM 15-04-11 22:39

Re: E46 - TM 77 EEE
 
se stie tinichigiu asta'l"tau" ,nu-i fraier:chainsaw:.................dar prea multe pornosaguri la el in atelier:yikes:

crysty.bobok 15-04-11 22:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by P A K E (Post 4257169)
Aripi picanteeee.... aripi picanteeeeeee.... :twisted::twisted::twisted:

=)) =))

Foarte bine arata !

Bafta caius !!!

Caius TM 16-04-11 08:31

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4256150)
iar dai din casa....parca o ramas ca e secret...ai uitat ce zicea georgica raducu si olguta pe drum?:lol:

bata'i soarele cu povestea lor cu tot :lol:


Quote:

Originally Posted by Grasu'XxL (Post 4256314)
Iartă-l man, sunt doar nişte poze:D. Prea tare maşina asta, M cu jante de 7!!!!

M-ul pacii... :lol: da, ms ..


Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4256366)
EEE Porno....la fel ca postereleee deee peee pereteee :) :D
Abia astept sa vad finalul :D:D:D

:lol: si eu ... la marele final dau o sampanie de parbriz ca la vapoare.

Quote:

Originally Posted by P A K E (Post 4257169)
Aripi picanteeee.... aripi picanteeeeeee.... :twisted::twisted::twisted:

se trimite pachet spre pake-entertainment :D

Quote:

Originally Posted by cryssTM (Post 4259406)
se stie tinichigiu asta'l"tau" ,nu-i fraier:chainsaw:.................dar prea multe pornosaguri la el in atelier:yikes:

daca era fraier nu duceam masina la el :D clar nu ii deloc!!
sa nu mai zic de vopsitor.. sa-i dea Dumnezeu santate si chef de munca ca e mare artist :lol:

Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4259434)
=)) =))
Foarte bine arata !
Bafta caius !!!

mersiii :D


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning