Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

B 68 VLD 16-11-04 17:20

Am exact un Volvo din ala la mine pe strada! :lol: Este al unui mos! Trebuie sa ma duc afara sa vad ce model este ! :lol:

200SX 22-11-04 22:18

1 Attachment(s)
am gasit o poza interesanta si m-am gandit sa postez si eu.
inafara de faptul ca am sarit randul
mentionez ca masina este una de serie (o serie chiar foarte lunga)
am pus o bucata din masina, parca asa era regulamentul
sper sa o ghiceasca cineva

Hondarul 22-11-04 22:24

280 zx
lasa-neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:lol: :lol: :lol:

am pus-o si eu pe asta o data... adica masina, nu poza... :lol:

Murarashu 23-11-04 10:37

E cam totuna cu ce a zis Hondarul: Datsun 240z / Nissan Fairlady

Hondarul 23-11-04 22:33

1 Attachment(s)
:?: :?: :?:

poza facuta de mine... :lol:

maibunu 23-11-04 23:39

ferrari

maibunu 23-11-04 23:40

1 Attachment(s)
Dar asta ce este?

maibunu 23-11-04 23:47

mai inainte la Hondaru era AC Cobra replica dupa Ferrari cred!

Øvi 23-11-04 23:49

Ford GT90 :)

Hondarul 24-11-04 08:18

Nope... Mairaule, asteapta frate sa se zica raspunsul corect si dupa aia baga poza...

Murarashu 24-11-04 08:50

Shelby Cobra Daytona Coupe. E super poza...

Hondarul 24-11-04 10:45

Corect !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Multumesc, multumesc... Eu am facut-o !!!!!!!

Murarashu, baga o poza s-o ghicim...

Murarashu 24-11-04 11:06

1 Attachment(s)
Bafta ! :wink:

Hondarul 24-11-04 11:30

Da-ne frate un detaliu, continent, ceva acolo... :shock:

Murarashu 24-11-04 11:36

Sincer, ma asteptam s`o luati drept British... Culmea, e de la japonezi !


All times are GMT +2. The time now is 09:42.

- Copyright 2026 4Tuning