Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

porsheGTS 09-12-09 19:01

Re: Counter Strike 1.6
 
Salut !Tuturor acum am vazut acest thread!!!!Care ati jucat in pgl:X
Uitati un svr bun quad.pglzone.ro poate a mai jcuat cienva!!Este super super sv-rul:X:X!!!Bafta la cs!!!!

porsheGTS 09-12-09 19:01

Re: Counter Strike 1.6
 
Salut !Tuturor acum am vazut acest thread!!!!Care ati jucat in pgl:X
Uitati un svr bun quad.pglzone.ro poate a mai jcuat cienva!!Este super super sv-rul:X:X!!!Bafta la cs!!!!

DTH 09-12-09 22:51

Re: Counter Strike 1.6
 
PUBLIC : pcp.gemenii.ro

HNS & KZ : pcp.gemenii.ro:27016

RESPAWN : pcp.gemenii.ro:27017


Automat de pe forumul PCP.GEMENII.RO puteti intra si pe forumul de hns/kz si pe cel de respawn , le gasiti pe ambele pe forumul principal .


HF by CLaudia 8)

porsheGTS 10-12-09 09:47

Re: Counter Strike 1.6
 
Super sv-rul cu gemenii:X!!!Ms Baby!!!!

Gabi TAZ 10-12-09 10:23

Re: Counter Strike 1.6
 
DE UNDE POT SA TRAG SI EU JOCUL?:D

porsheGTS 10-12-09 10:25

Re: Counter Strike 1.6
 
www.google.ro
www.tutorialecstrike.com

DTH 26-12-09 03:43

Re: Counter Strike 1.6
 
Din partea mea si a echipei pCp.Gemenii.Ro , sa aveti parte de tot ce va doriti !

http://avoncosmetics.files.wordpress...-christmas.gif

edinho_realmadrid 27-12-09 08:01

Re: Counter Strike 1.6
 
Imi cer scuze ca nu sunt on topic, dar m-am gandit ca poate sunteti interesati: Vand gaming gear Razer ! Daca este cineva interesat am anuntul la semnatura ! Alte detalii pe PM ! Multumesc anticipat !

JuST_GiuGiu 27-12-09 17:38

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by edinho_realmadrid (Post 2924982)
Imi cer scuze ca nu sunt on topic, dar m-am gandit ca poate sunteti interesati: Vand gaming gear Razer ! Daca este cineva interesat am anuntul la semnatura ! Alte detalii pe PM ! Multumesc anticipat !

Multumim de oferta dar te rog posteaza la talcioc pentru ca stricam topicu degeaba;)

De curiozitate cand ne strangem sa facem toti un cs ?Sa vedem poate facem si doua echipe;)

DTH 27-12-09 18:49

Re: Counter Strike 1.6
 
Eu sunt disponibila sa va deschid un server pe al meu , am echipa am tot , daca nu vreti sa jucam cu echipa organizata ma pot ocupa sa strang lume de pe forum de aici sa facem echipe si jucam doar noi astia de pe 4tuning ...deci la capitolul server pot face eu unu , unde sa putem juca fara nicio problema ;)

JuST_GiuGiu 27-12-09 19:11

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2926675)
Eu sunt disponibila sa va deschid un server pe al meu , am echipa am tot , daca nu vreti sa jucam cu echipa organizata ma pot ocupa sa strang lume de pe forum de aici sa facem echipe si jucam doar noi astia de pe 4tuning ...deci la capitolul server pot face eu unu , unde sa putem juca fara nicio problema ;)

MillionDollarBaby-iti multumim (ai tot respectu meu),preventiv punem si o parola pe server care sa o stim numai noi ca sa nu ne deranjeze cineva!De curizitate se ofera cineva ,dar mai intai ii strangem si porma stabilim ce si cum!8)

porsheGTS 27-12-09 19:36

Re: Counter Strike 1.6
 
Prezent!!!!:ihearu::ihearu::ihearu:

andrei:) 27-12-09 20:47

Re: Counter Strike 1.6
 
prezent şi eu

porsheGTS 27-12-09 21:41

Re: Counter Strike 1.6
 
MillionDollarBaby--Asteptam sa fim 8 playeri +rezerve cat zici tu si sa facem un clan,un nume si sa jucam!!Ce zici:)?

tudysvv 27-12-09 21:41

Re: Counter Strike 1.6
 
Lafel prezent....


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning