![]() |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP.............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP..............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
1 Attachment(s)
UP......... marfa calda.;)
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Pentru clienti.;)
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP................
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
237 LEI. Putem cumpara la orice ora.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Credeam ca se face o comanda mai mare si se imparte transportul la toti.
Daca nu... n-are rost. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Se face si impartim transportul la toti Romanii. /23000000:shock::shock::shock::D:D:D
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up.....................
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up..............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
salut, se mai poate o comanda ? :lol: care ar fi pretul final ? de mentionat faptul ca ambele sunt de la acelasi vanzator si a zis ca pe undeva ca poate face "combined shipping" , deci banuiesc ca transportul ar veni doar pentru una ..
http://cgi.ebay.com/1966-Shelby-King...item588e02bcdf http://cgi.ebay.com/Franklin-Mint-20...item2310c12c63 scuze ca nu pot pune link direct, dar nu stiu ce are forumu'. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut, din detaliile de transport afisate, pentru 1 model vrea 33$ si pentru 2 53$. Ajunge vreo 166$ la tine acasa
L-am intrebat sa vad daca mai reduce ceva la transport. Te anunt cum primesc pm. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up...........
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:48. |
- Copyright 2026 4Tuning