![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Prima oară cānd scriu pe aici, dar aş dori sa vă intreb...
Voi chiar aţi dat Subscribe la thread-ul ăsta? :lol:... |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Se da subscribe automat odata ce postezi (daca asa ai setat din cont)...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
01:52 imi caut un e30 inscris si bun pentru restaurat, dar nu prea gasesc nici o oferta buna cat de cat |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
si mie mi s`a parut un pic stupid cand l`am deschis dar uite ca a prins la public.
16:40 : stampilez si semnez acte acte acte :sad: |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
11.35 Citesc posturile acestui thread si atat :)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
...beau o BR!
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
2.05 : Subscribe again ...nu de alta dar ma plictisesc , asa ca vreau sa impart plictiseala asta tuturor ...:rolleyes2 si ....mie somn de mor dar , mie lene sa ma bag in pat :sleep:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
subscribe putin :))))ca mai sus...ma plictisesc :)))deci :
8:43 beau cafeaua si bag un yams |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
... invat la Fizica si ascult muzica...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
5:59 ma gandesc cum sa pun stapanire pe lumea intreaga.:crazy:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
7:30 : ma gandesc cum o sa fie daca pune stapanire pe lume Streetstyle22 :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
19:40 stau pe forum si ma uit la How it's made
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
7:41 Caut rulota full,fara piele si navi.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
7.00: beau cafeluţa , pap micu dejun ...şi aştept baieţii să mergem la romexpo :lol:
e fix , mă iubeşte :love::joy: :lol: |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
9:30 astept un prieten sa vina la o cafea,mor de somn
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:41. |
- Copyright 2026 4Tuning