Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

andi_cimpean 08-03-10 23:57

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Prima oară cānd scriu pe aici, dar aş dori sa vă intreb...

Voi chiar aţi dat Subscribe la thread-ul ăsta? :lol:...

morpheusmaster 09-03-10 00:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Se da subscribe automat odata ce postezi (daca asa ai setat din cont)...

RAZvan15 09-03-10 00:52

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 3162557)
Prima oară cānd scriu pe aici, dar aş dori sa vă intreb...

Voi chiar aţi dat Subscribe la thread-ul ăsta? :lol:...

nu doar ca dam subscribe dar chiar il si citim des :D

01:52 imi caut un e30 inscris si bun pentru restaurat, dar nu prea gasesc nici o oferta buna cat de cat

RoByNeT 09-03-10 15:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
si mie mi s`a parut un pic stupid cand l`am deschis dar uite ca a prins la public.

16:40 : stampilez si semnez acte acte acte :sad:

morpheusmaster 09-03-10 22:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11.35 Citesc posturile acestui thread si atat :)

MARIORAR 09-03-10 22:38

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
...beau o BR!

DTH 10-03-10 01:05

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
2.05 : Subscribe again ...nu de alta dar ma plictisesc , asa ca vreau sa impart plictiseala asta tuturor ...:rolleyes2 si ....mie somn de mor dar , mie lene sa ma bag in pat :sleep:

Babutz 10-03-10 07:43

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
subscribe putin :))))ca mai sus...ma plictisesc :)))deci :
8:43 beau cafeaua si bag un yams

rs-dey 10-03-10 15:11

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
... invat la Fizica si ascult muzica...

StreetStyle22 10-03-10 17:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
5:59 ma gandesc cum sa pun stapanire pe lumea intreaga.:crazy:

DTH 10-03-10 18:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
7:30 : ma gandesc cum o sa fie daca pune stapanire pe lume Streetstyle22 :lol:

cozmin23 10-03-10 18:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
19:40 stau pe forum si ma uit la How it's made

StreetStyle22 10-03-10 18:42

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
7:41 Caut rulota full,fara piele si navi.

DTH 12-03-10 06:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
7.00: beau cafeluţa , pap micu dejun ...şi aştept baieţii să mergem la romexpo :lol:


e fix , mă iubeşte :love::joy: :lol:

Babutz 12-03-10 08:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
9:30 astept un prieten sa vina la o cafea,mor de somn


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning