![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
pana pe data de 20 2 2010 voi munci mult cu prieteni pe stadium 2 10 laps eu ma inscriu numele meu de participare adi,masina, mea este mitshubishi eclipse negru pana pe data de 20 ma voi antrena mult cu baietzi osa fie un campionat pe cinste succes in continuare la toti ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
GL-22-GTR - Ford Mustang GT - Falken :twisted:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Demonule facem un drift????? dak vrei , add geaniy_1985 si vorbim ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Trebuie sa-mi pregatesc si eu vreo 20 de seturi de cauciucuri :peace::peace::peace: ....sper sa-mi ajunga :)) si sper sa nu iau foc pe parcursul campionatului :lol::lol::lol::lol:
+ sa mai lucrez putin la nissanu meu 350 z :chainsaw::chainsaw::chainsaw: Id: insane4_you Succes la toti ...! |
Re: NFS UG2 Drifters
trebuie sa imi aleg si eu niste seturi de jante sa nu ia foc pe stadium :))
ASA CA TREBUIE SA FIM PE FAZA LA CAMPIONAT :chainsaw::chainsaw::chainsaw: |
Re: NFS UG2 Drifters
insane parca aveai Lanceru ce sa intamplat ?:))
de la 350z cred ca sari la GT-R:)) bafta la toata lumea.... sa va vad care sare peste golfu meu :twisted::twisted::twisted: deseara pun si eu poze cu bestia mea :!::!::!::!::!::twisted::twisted: |
Re: NFS UG2 Drifters
1 Attachment(s)
Am reusit 350 z-ul sa-l ridic foarte tare la bine...la kws si nt fata de evo si e alta viata , alta forta ,altcumva te scoate din drift ...doar ma joc pe std2 cu el :D
Nissanu actual 477kw si 662Nm :shock: Modelu stok 390kw si 560Nm :sad: Evo meu are 404 kw si 596 Nm :| |
Re: NFS UG2 Drifters
SALL . pana la urma cati concurenti sunt??? 15 - 20???
|
Re: NFS UG2 Drifters
mama!!! insane cred ca ne faci pe toti cu nissanu acela :O:O:O :lol: moama dar pfuaa 477 kws
hai ca trebuie sa fac si eu ceva la eclipsele meu |
Re: NFS UG2 Drifters
Daca mai continuati sa postati aceleasi balarii, va veti juca singurei!
Pentru a intra in campionat tre sa raspunde-ti la o intrebare , pentru a raspunde va astept pe id-ul meu postat la profil! Succes! |
Re: NFS UG2 Drifters
o sa fie playoff sau grupe?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Facem antrenamente in fiecare seara de la 20:30?:lol:
|
Re: NFS UG2 Drifters
dap ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
nu mai spune nimeni mai nimik :)? :lol::lol::lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:03. |
- Copyright 2026 4Tuning