Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

demonul 14-02-10 14:36

Re: NFS UG2 Drifters
 
pana pe data de 20 2 2010 voi munci mult cu prieteni pe stadium 2 10 laps eu ma inscriu numele meu de participare adi,masina, mea este mitshubishi eclipse negru pana pe data de 20 ma voi antrena mult cu baietzi osa fie un campionat pe cinste succes in continuare la toti ;)

GL-22-GTR 14-02-10 14:39

Re: NFS UG2 Drifters
 
GL-22-GTR - Ford Mustang GT - Falken :twisted:

geaniy1985 14-02-10 14:40

Re: NFS UG2 Drifters
 
Demonule facem un drift????? dak vrei , add geaniy_1985 si vorbim ;)

demonul 14-02-10 15:20

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by geaniy1985 (Post 3085028)
Demonule facem un drift????? dak vrei , add geaniy_1985 si vorbim ;)

eu tiam dat add ;) vorbim pe messenger despre curse :)) mama zici ca suntem la campionate deala in realitate curse ora data =)) ori cum e misto

R3chin 14-02-10 15:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
Trebuie sa-mi pregatesc si eu vreo 20 de seturi de cauciucuri :peace::peace::peace: ....sper sa-mi ajunga :)) si sper sa nu iau foc pe parcursul campionatului :lol::lol::lol::lol:
+ sa mai lucrez putin la nissanu meu 350 z :chainsaw::chainsaw::chainsaw:
Id: insane4_you

Succes la toti ...!

demonul 14-02-10 16:54

Re: NFS UG2 Drifters
 
trebuie sa imi aleg si eu niste seturi de jante sa nu ia foc pe stadium :))
ASA CA TREBUIE SA FIM PE FAZA LA CAMPIONAT :chainsaw::chainsaw::chainsaw:

no_sp33d_limit18 14-02-10 16:55

Re: NFS UG2 Drifters
 
insane parca aveai Lanceru ce sa intamplat ?:))
de la 350z cred ca sari la GT-R:))
bafta la toata lumea....
sa va vad care sare peste golfu meu :twisted::twisted::twisted:
deseara pun si eu poze cu bestia mea :!::!::!::!::!::twisted::twisted:

R3chin 14-02-10 17:11

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
Am reusit 350 z-ul sa-l ridic foarte tare la bine...la kws si nt fata de evo si e alta viata , alta forta ,altcumva te scoate din drift ...doar ma joc pe std2 cu el :D
Nissanu actual 477kw si 662Nm :shock:
Modelu stok 390kw si 560Nm :sad:
Evo meu are 404 kw si 596 Nm :|

GT'S 14-02-10 18:09

Re: NFS UG2 Drifters
 
SALL . pana la urma cati concurenti sunt??? 15 - 20???

demonul 14-02-10 18:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
mama!!! insane cred ca ne faci pe toti cu nissanu acela :O:O:O :lol: moama dar pfuaa 477 kws
hai ca trebuie sa fac si eu ceva la eclipsele meu

Ingerasul99 14-02-10 18:36

Re: NFS UG2 Drifters
 
Daca mai continuati sa postati aceleasi balarii, va veti juca singurei!
Pentru a intra in campionat tre sa raspunde-ti la o intrebare , pentru a raspunde va astept pe id-ul meu postat la profil! Succes!

JunKer_hP 14-02-10 21:14

Re: NFS UG2 Drifters
 
o sa fie playoff sau grupe?

Oltcit Rally Team 14-02-10 22:04

Re: NFS UG2 Drifters
 
Facem antrenamente in fiecare seara de la 20:30?:lol:

mafy92 14-02-10 22:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
dap ;)

demonul 15-02-10 15:15

Re: NFS UG2 Drifters
 
nu mai spune nimeni mai nimik :)? :lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 15:03.

- Copyright 2026 4Tuning