![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Uitati ce am lucrat astazi :D ...va place? (nu luati in considerare bara spate albastra :oops: am gresit eu ceva acolo)
Attachment 1892689 Attachment 1892690 Attachment 1892691 PS:Jantele sunt pe 17 ...deci e bine proportionata masina ;) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Super Radule :)
Da arata bine cazanu Danny :)))) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
mia spus CraZzy K1D sa va transmit ca nu poate sa mai faca nimic,sia spart mouseul si cand incearca sa uploadeze poze sau alte chestii se blocheaza mozila:-s
danny frumoasa dacia ,dar mai trebuie finisata,orikum bv tie ai facut treaba buna :clap::clap::clap: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Datimi si mie va rog sportiva ! multumesc
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
7 Attachment(s)
Dimineata pe racoare
Cu RS-u prin parcare :)) Astept pareri:D |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Salut all
Sunt nou in slrr:) Ati putea va rog frumos sa imi dati un site de unde sa descarc jocu simplu(2.0.0) Am descarcat versiunea 2.2.1 pt al duce la Le2MWM,dar nu imi merge jocul. Intru astept cateva secunde si ma scoate.. P.S - am win 7,pe vechiul xp mi-a mers 2.2.1 dar pe asta nu. Asa ca m-am gandit sa iau jocu simplu si sa ii bag eu toate patch-urile. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
CHEVY C10 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
7 Attachment(s)
:oops: @FesnicIlie Frumos frumos |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
O bestie necontrolabila:twisted::twisted::twisted::twisted: :twisted:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Maine vin si eu cu cateva poze:D
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Golf MK2
Nu ma luati prea tare sunt incepator;) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:11. |
|
- Copyright 2026 4Tuning