Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/5696-kitsch-tuning-modificari-zgarie-retina.html)

Tomy87 19-09-08 19:59

Re: Kitsch Tuning .... part 2
 
1 Attachment(s)
La baza e un Opel Astra F. Enumeram asa .. capota Astra G cu priza de aer gen Evo, faruri gen Evo, aripi si oglinzi M3. Cam atata vad eu .. Kitch ?

GL91ANB 19-09-08 20:12

Re: Kitsch Tuning .... part 2
 
Mie personal in afara de capota imi place.Elementele luate sunt tot de la Opel ceea ce mi se pare destul de ok.Au fost multi care au facut din A4 B6 -> A4 B7.Aici chestia tine de gusturi :-)

SV25MBN 19-09-08 20:18

Re: Kitsch Tuning .... part 2
 
La Opelul asta doar aripile fata gen M3 nu imi plac, si probabil capota. In rest nu o consider un dezastru. Interesant oricum, nu stiam ca am faruri "gen EVO" pe masina mea :)

IONUT-GBP 19-09-08 21:10

Re: Kitsch Tuning .... part 2
 
Quote:

Originally Posted by Tomy87 (Post 1764364)
La baza e un Opel Astra F. Enumeram asa .. capota Astra G cu priza de aer gen Evo, faruri gen Evo, aripi si oglinzi M3. Cam atata vad eu .. Kitch ?

Nu mi se pare kitsch deloc masina .... prizele ca la m3 , ok ! da macar a dat jos emblema m3 .. :)

no limits design 19-09-08 22:26

Re: Kitsch Tuning .... part 2
 
nu vad ce ar putea fi kitsch aici...poate nu se potrivesc cateva chestii perfect...dar in nici un caz nu e kitsch

D3m0N 19-09-08 22:30

Re: Kitsch Tuning .... part 2
 
1 Attachment(s)
poza facuta de un prieten prin tara...
Attachment 647331

Dark Side 20-09-08 00:03

Re: Kitsch Tuning .... part 2
 
Deci sa vedem super dacie cu 5 motoare!
Unu de 1.4,altu de 1.5 DCI,altul de 1.6,altul de 1.9D si al doilea de 1.5 DCI+tractiune 4WD
Super Dacia acum la orice retailer Dacia dint Tara!
Dacia! Pentru kitschul din tine!

StreetStyle22 20-09-08 00:12

Re: Kitsch Tuning .... part 2
 
deci e asa 1.4empei+ 1.6empei + 1.9d + 1.9dci = e noul motor de la renault(motorinar-benzinar concureaza cu cel in W menit sa concureze cu cel de la Wv..montat mai nou pe Dacia :D..in curand il vom vedea la o liniuta cu un Veyron !

later edit: am uitat sa mentionez ca motorul e bi-turbo cu o doua turbine Nike boost 12psi:twisted:

Dark Side 20-09-08 00:17

Re: Kitsch Tuning .... part 2
 
Foarte bine spus+ ca cei de la Renault au spus ca modelul are doua capace de benzina pt motorina si benzina si ca are in jur de 370 de cai putere (puterea toturor motoarelor combinata)! :D

wOlf_ 20-09-08 11:54

Re: Kitsch Tuning .... part 2
 
mie unu, mi-e mila de masini :(

Sasha 20-09-08 12:00

Re: Kitsch Tuning .... part 2
 
Quote:

Originally Posted by wOlf_ (Post 1765363)
mie unu, mi-e mila de masini :(

mie mi-e mila de parintii proprietarilor, ca au avut ghinion sa aiba un copil atat de debil mintal:no:

Brian 21-09-08 22:52

Re: Kitsch Tuning .... part 2
 
3 Attachment(s)
Pe asta l`ati vazut?

Poze luate de aici

wOlf_ 21-09-08 23:43

Re: Kitsch Tuning .... part 2
 
DB 77 VaRS :))

El3ctr0n 21-09-08 23:59

Re: Kitsch Tuning .... part 2
 
db 77...varza///:P:P scz daca am jignit pe cineva...parere personala...

Daniel_Toa 22-09-08 09:23

Re: Kitsch Tuning .... part 2
 
A mai fost postata :)
cred ca sa jucat cam mult nfs ...
oricum e hidoasa


All times are GMT +2. The time now is 15:05.

- Copyright 2026 4Tuning