![]() |
|
Re: Kitsch Tuning .... part 2
1 Attachment(s)
La baza e un Opel Astra F. Enumeram asa .. capota Astra G cu priza de aer gen Evo, faruri gen Evo, aripi si oglinzi M3. Cam atata vad eu .. Kitch ?
|
Re: Kitsch Tuning .... part 2
Mie personal in afara de capota imi place.Elementele luate sunt tot de la Opel ceea ce mi se pare destul de ok.Au fost multi care au facut din A4 B6 -> A4 B7.Aici chestia tine de gusturi :-)
|
Re: Kitsch Tuning .... part 2
La Opelul asta doar aripile fata gen M3 nu imi plac, si probabil capota. In rest nu o consider un dezastru. Interesant oricum, nu stiam ca am faruri "gen EVO" pe masina mea :)
|
Re: Kitsch Tuning .... part 2
Quote:
|
Re: Kitsch Tuning .... part 2
nu vad ce ar putea fi kitsch aici...poate nu se potrivesc cateva chestii perfect...dar in nici un caz nu e kitsch
|
Re: Kitsch Tuning .... part 2
1 Attachment(s)
poza facuta de un prieten prin tara...
Attachment 647331 |
Re: Kitsch Tuning .... part 2
Deci sa vedem super dacie cu 5 motoare!
Unu de 1.4,altu de 1.5 DCI,altul de 1.6,altul de 1.9D si al doilea de 1.5 DCI+tractiune 4WD Super Dacia acum la orice retailer Dacia dint Tara! Dacia! Pentru kitschul din tine! |
Re: Kitsch Tuning .... part 2
deci e asa 1.4empei+ 1.6empei + 1.9d + 1.9dci = e noul motor de la renault(motorinar-benzinar concureaza cu cel in W menit sa concureze cu cel de la Wv..montat mai nou pe Dacia :D..in curand il vom vedea la o liniuta cu un Veyron !
later edit: am uitat sa mentionez ca motorul e bi-turbo cu o doua turbine Nike boost 12psi:twisted: |
Re: Kitsch Tuning .... part 2
Foarte bine spus+ ca cei de la Renault au spus ca modelul are doua capace de benzina pt motorina si benzina si ca are in jur de 370 de cai putere (puterea toturor motoarelor combinata)! :D
|
Re: Kitsch Tuning .... part 2
mie unu, mi-e mila de masini :(
|
Re: Kitsch Tuning .... part 2
Quote:
|
Re: Kitsch Tuning .... part 2
3 Attachment(s)
|
Re: Kitsch Tuning .... part 2
DB 77 VaRS :))
|
Re: Kitsch Tuning .... part 2
db 77...varza///:P:P scz daca am jignit pe cineva...parere personala...
|
Re: Kitsch Tuning .... part 2
A mai fost postata :)
cred ca sa jucat cam mult nfs ... oricum e hidoasa |
| All times are GMT +2. The time now is 15:05. |
|
- Copyright 2026 4Tuning