![]() |
|
Re: Discutii despre orice!
6 Attachment(s)
Ballack - Ms Horatiu :D, sa fie...
Cristi - da, am pus motor nou, nu e vorba de vreun swap, pur si simplu a luat'o in freza cel vechi (o supapa a facut o pasiune pentru un piston...si intr'un final si'a luat inima in dinti si l'a abordat ...) si l'am inlocuit cu unul identic. Dany - fara numar sa fie :D:D sa se dea ceasu peste cap de vreo 3 ori :D Poze cu chiuloasa si pistonul macelarite de pasiunea mai sus descrisa(nu e vorba de distributie rupta sau altceva, siguranta de la o supapa a decis ca a tinut suficient 10 ani): |
Re: Discutii despre orice!
urata treaba razvy.... se ma-i intampla....ai rectificat chiulasa?
|
Re: Discutii despre orice!
nu, chiuloasa aia nu se poate rectifica, am schimbat tot motorul, am scris si in postul de mai sus.
|
Re: Discutii despre orice!
Quote:
|
Re: Discutii despre orice!
acum am 8 :P 4 sub capota si 4 in garaj ;))
|
Re: Discutii despre orice!
Quote:
Multumesc frumos pt urari! Quote:
|
Re: Discutii despre orice!
Se mai aude ceva de eventul de pe aeroport???!!:!::?::!::?:
|
Re: Discutii despre orice!
Quote:
|
Re: Discutii despre orice!
https://www.youtube.com/watch?v=WpnUzI04_1s
M`am jucat vreo 4-5 ore. E excelent... controlul e mai ciudat, dar grafica, modelele auto si gameplay`ul te inghit 8). Ahhh ... si e facut de Disney, probabil Mickey a lucrat la motorul inter si Minnie la grafica :)) |
Re: Discutii despre orice!
si chiar asa totul in jurul tau explodeaza si se darima? de aici probabil si numele jocului, nu?
e un fel de flatout? |
Re: Discutii despre orice!
Quote:
Prima bara te lasa sa actionezi exploziile, cand 2 bari s`au umplut, deschizi scurtaturi (Lasi un pot, arunci o rampa) si cand se umple a 3`a, muti cate`o barca, darami o cladire si schimbi total 30% din parcursul traseului. Doar ca e foarte greu si`ai nevoie de anduranta maxima. Ei sunt 7 si nu par sa se`atace intre ei, si masinile lor sunt mult mai rapide (chiar daca e identica, cu a ta) |
Re: Discutii despre orice!
0 - 100 km/h in 2 secunde. Cel mai rapid roller coaster din lume!
Ferrari a anuntat ca in luna octombrie va deschide cel mai mare parc tematic din lume, Ferrari World, in Abu Dhabi. http://www.sotto.ro/articol/Stiri/36...-din-lume.html |
Re: Discutii despre orice!
La multi ani robbyxX23 :D
|
Re: Discutii despre orice!
Multumesc. :lol:
|
Re: Discutii despre orice!
Un sincer "La multi ani!" din partea mea. Sa ne traiesti si sa cresti mare.
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:04. |
|
- Copyright 2026 4Tuning