![]() |
|
Re: Live for Speed
Quote:
bine daca zici tu :)) Quote:
|
Re: Live for Speed
Quote:
|
Re: Live for Speed
Jucati acum cva?
|
Re: Live for Speed
Krypton daca nu ma crezi il intrebam pe Supra .... daca sti cine e .....
Si ca sa va lamuresc .... Mi-a picat Netu' ..... Daca ma credeti bine , daca nu iar bine. |
Re: Live for Speed
Quote:
|
Re: Live for Speed
Quote:
|
Re: Live for Speed
Quote:
Salut , cand am spus ca se va tine cont de temp cauciucurilor ...am spus-o in avantajul celor care se dau cu temperaturi inalte ...nu in dezavantaj ...din pct meu de vedere este mai greu sa controlezi cauciucuri incinse ....dar desigur nu va fi un avantaj la punctaj fata de cei care le prefer reci. Am spus ca juriul va tine cont de temp....si sa nu depuncteze cum a facut alt juriu ...nu e nevoie sa dau nume ..pentru viteza redusa . Incalzirea pneurilor n-are nici o legatura cu noi ...nu ne deranjeaza cu nimic ... fiecare are felul aparte de a face drift ...si fiecare in parte trebuie respectat. Cine nu respecta regulamentul va fi descalificat ...iar daca prietenii lui il vor urma atunci voi ajunge la concluzia ca n-are rost sa-mi bat capul si voi renunta.Asta a fost motivul pentru care prezenta pe skype/mess va fi obligatorie . Astept mai multe sugestii ...si caut 2 persoane obiective pentru juriu. De asemenea vreau sa decidem data si care program il preferati pentru comunicare. Va salut! |
Re: Live for Speed
Quote:
Parerea mea este sa folosim TeamSpeak 3 , consuma putine resurse, nu face lag,freeze,s.a.m.d ! Este usor de folosit, nu iti trebuie microfon neaaparat, poti sta si asculta ce spun ceilalti ... etc. ! Eu cu Alex si inca niste prieteni o sa va incantam cu un circuit CALCULAT , la unghiurile si viteza celor din realitate ! Nu facute de noi ce-i cert dar o sa fiti incantati ! Uitati ca idee ce raport au intre Viteza:Unghi ! https://www.youtube.com/watch?v=ILxYY...bedded#at=1131 |
Re: Live for Speed
nu inteleg la ce va trebuie viteza asa mare aici pe un amarat de layot inghesuit ??? daca eram pe un track mai ziceam
|
Re: Live for Speed
1 Attachment(s)
Acum 3 minute am terminat de facut circuitul !
Mi-a dat mari batai de cap avand in vedere ca este primul meu layout :D . Am facut o curba GRAVA si mai multe mici care implica tehnica si unghi. Am pus 3 clipping Points , 2 cu fata si 1 cu spatele care l-am gandit destul de bine spun eu . Am folosit 4 Conuri GALBENE care indica trasa catre conul 3 , care trebuie luat cu spatele ! Aceste conuri luate corect duc la un puncaj mare pentru al 3 lea con ! Sper sa va placa :D ! Este debutul meu asa ca va rog sa ma "scuzati" de eventualele greseli , evident mici . P.s : O sa vedeti ca in fata la fiecare clipp. e un con cazut ! Atingerea conului cu roata din fata face ca puncajul sa fie maxim deoarece bara o sa fie la perfecta apropiere de Clipping! |
Re: Live for Speed
Quote:
|
Re: Live for Speed
Quote:
|
Re: Live for Speed
Foarte tare mapa! Bravo! Astept un campionat sa ne dam.
|
Re: Live for Speed
Vineri dam o tura ? Vad ca navalesc juniorii :lol::lol:
|
Re: Live for Speed
Se lauda cineva cum ca ar face in weekend-ul asta mare concurs.. cu arbitrii straini :).
Eu doar ma dau.. nu vreau sa mai ma implic in niciun fel! |
| All times are GMT +2. The time now is 15:14. |
|
- Copyright 2026 4Tuning