Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Styling by request - Idei de tuning pt masina ta (https://forum.4tuning.ro/103-styling-by-request-idei-tuning-pt-masina-ta.html)
-   -   Masinile VOASTRE preparate de noi ! (https://forum.4tuning.ro/103-styling-by-request-idei-tuning-pt-masina-ta/47261-masinile-voastre-preparate.html)

RIcKO 04-09-09 11:57

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
Merci merci ..... Chiar o sa pun in aplicare chestia asta la haion

bogdan_olteanu83 04-09-09 12:24

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
ms. mult ...asa am cumparat-o bafta la toti

porsheGTS 04-09-09 13:31

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
Ms raul..mulT!!!Bft all

DaNn.ZyX 04-09-09 14:10

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 2607964)
la amea se baga cineva ......ceva mai joasa, clante scoase ,ceva jenti cu buza si gume stratch,un body kit frumos simplu nu NFS eventual un BadBoy look.....as prefera un Fatboy look daca se poate ....bari umflate aripi evazate ....stiti voi ...ms mult



Attachment 1070834

RIcKO 05-09-09 00:08

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
va mltumesc la toti pt ceea ce ati fcut :d sunteti niste domni ...jos palaria:d

kapa_krs88 05-09-09 12:11

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
4 Attachment(s)
As dori si eu la poza cu interiorul masini consola imbracata carbon, daca se poate...in rest las imaginatia voastra....Multumesc

DaNn.ZyX 05-09-09 14:39

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by kapa_krs88 (Post 2612987)
As dori si eu la poza cu interiorul masini consola imbracata carbon, daca se poate...in rest las imaginatia voastra....Multumesc


Attachment 1071771

Attachment 1071772

tyberyuSS 05-09-09 19:35

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
1 Attachment(s)
cv facut si de mine:)

porsheGTS 05-09-09 21:39

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
1 Attachment(s)
Am inceract si eu ceva sper sa iti place!!!Sunt inca la inceput:)

VaLeX 05-09-09 21:54

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 1017771)
REGULAMENTUL TOPICULUI:

Poza/le postate trebuie sa fie:
- minim rezolutie 1024 x 768;
- clara/e (adica facuta/e cu aparat foto, nu cu telefonul) si nu miscata;
- masina sa fie curata, sa nu trebuiasca sa ne luptam cu noroi/praf si ptr ca VT`u sa iasa cat mai real;
- masina sa nu fie pozata in lumina multa (soare) sau in intuneric si fara reflexii stridente;
- de preferabil sa se faca poze din mai multe unghiuri ca sa ne putem alege ( 2/3 fata- 3/4spate - lateral - fata sau spate).

In concluzie, cine vrea sa-si vada masina modificata, poate sa posteze o poza, 2, 3, N pe topicul asta, dar, OBLIGATORIU, masina din poza/e trebuie sa va apartina (voua, sau mamei, tatalui, etc.), nu a vecinului, nu poze luate de pe net, ci masina VOASTRA!

Respectati regulile pentru a fi respectati!

Mai cititi si voi regulile de postare !

kapa_krs88 06-09-09 11:14

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
Multumesc

laur_fcp 06-09-09 12:35

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by kapa_krs88 (Post 2614983)
Multumesc

Sper sa iti placa :D

frizy 06-09-09 12:40

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
2 Attachment(s)
vreau si eu o capota negru mat si niste jante late daca se poate ! multumesc

shobby_ams 06-09-09 13:02

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
1 Attachment(s)
am facut ce am putut :)

un sfat.. da jos "portbagajul" de sus..sau cum se numeste...da urat

frizy 06-09-09 13:08

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
asa am cumparat masina si nu am cum sa le dau jos k au fost prinse in holsuruburi si dak le dau imi raman gauri si imi ploua in masina


All times are GMT +2. The time now is 07:01.

- Copyright 2026 4Tuning