![]() |
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
Merci merci ..... Chiar o sa pun in aplicare chestia asta la haion
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
ms. mult ...asa am cumparat-o bafta la toti
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
Ms raul..mulT!!!Bft all
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
1 Attachment(s)
Quote:
Attachment 1070834 |
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
va mltumesc la toti pt ceea ce ati fcut :d sunteti niste domni ...jos palaria:d
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
4 Attachment(s)
As dori si eu la poza cu interiorul masini consola imbracata carbon, daca se poate...in rest las imaginatia voastra....Multumesc
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
2 Attachment(s)
Quote:
Attachment 1071771 Attachment 1071772 |
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
1 Attachment(s)
cv facut si de mine:)
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
1 Attachment(s)
Am inceract si eu ceva sper sa iti place!!!Sunt inca la inceput:)
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
Quote:
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
Multumesc
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
2 Attachment(s)
vreau si eu o capota negru mat si niste jante late daca se poate ! multumesc
|
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
1 Attachment(s)
am facut ce am putut :)
un sfat.. da jos "portbagajul" de sus..sau cum se numeste...da urat |
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
asa am cumparat masina si nu am cum sa le dau jos k au fost prinse in holsuruburi si dak le dau imi raman gauri si imi ploua in masina
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:01. |
|
- Copyright 2026 4Tuning