Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   Dacia 1300 la a doua tinerete - BR 98 NIG (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/38440-dacia-1300-doua-tinerete-br-98-nig.html)

b08ygs 09-04-10 21:07

Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG
 
De jante nu comentez nimika dar imi pare rau ca nu poti veni pe 8 mai la Brasov.... poate reusesti si faci un ultim efort sa vi;) mai ti minte ce mi-a- zis la telefon? Ca singurele 2 evenimente la care TREBUIE sa ajungi sunt 4t days si intrunirea de la Brasov
Pacat....

Cosmin-SNR 09-04-10 22:00

Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG
 
mare adevar graiesti b08ygs...nu stiu ce s-a intamplat....ca dintr-o data...ursul ala mai putea astepta...pana dupa 8 Mai....o sa discut cu Bogdan mai clar la telefon...sa vad despre ce este vorba...;)

sr_cristi 09-04-10 23:23

Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG
 
Quote:

Originally Posted by Cosmin-SNR (Post 3263102)
mare adevar graiesti b08ygs...nu stiu ce s-a intamplat....ca dintr-o data...ursul ala mai putea astepta...pana dupa 8 Mai....o sa discut cu Bogdan mai clar la telefon...sa vad despre ce este vorba...;)

sincer acum sa nu te superi pe mine dar de ce crezi tu ca ursul putea astepta ? poate bogdan vroia sa il faca acum... tu ai renunta de exemplu la niste piese pt masina ta ca sa te duci la o intalnire ?

Dr.Dre 10-04-10 00:06

Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG
 
jantele sunt iara de vanzare,cine e interesat le gaseste aici https://forum.4tuning.ro/206-zona-com...drag-race.html .bafta bogdane cu ursul si cu dacia ;)

andreigame 10-04-10 09:26

Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG
 
le vinde...ca dau prost pe urs...uitati-va cat de urat poate sa dea....si pe dacie erau criminale

Cosmin-SNR 11-04-10 17:13

Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG
 
SALUTARE!!!!! V-A DAU O VESTE BUNA!!! Bogdan a renuntat la acele jante pentru ca ii trebuiau niste distantiere si prezoane lungi,deci nu este nici o problema...dacia a luat o mica pauza pentru ca:
-trebuie sa faca si el ursul
-asteapta si un copil...si costa bani...consultatii,chestii...etc..
-anul acesta o sa se ocupe mai putin de masini si mai mult de familie..
Deci!? nu-i nici o panicare dacia nu se duce de rapa dacia ramane in continuare la Bogdan in garaj.
Tocmai am vorbit cu Bogdan si mi-a spus sa transmit colegior de pe topic

HoricutzWSR 11-04-10 19:20

Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG
 
cat despre jante...e trist ca ala care le vinde nici macar nu stie ce model sunt...:))) DRAG RACE!!! :))))

lasa, masina oricum e intr-un stadiu avansat, de furat n`o fura nimeni, isi asteapta ea momentu cumintica, ati citit cu totii ca vor fi efectuate la motor...ce va tot trageti atata pe cwr?

Numa` bine Bogdan

George RHD 12-04-10 08:54

Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG
 
iti doresc mult pozitiv din partea mea de la bv cu siguranta o sa ne mai vdm :rolleyes2:rolleyes2

By Afs-Cot 12-04-10 12:34

Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG
 
eu vreau sa vad cum sta la NIG cu 9j

chin3zu86 13-04-10 11:46

Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG
 
imi pare tare rau de jantele de pe dacie.dar stie mai bine nig-ul ce face, e decizia si masina lui.bafta in continuare.

SiloS@1300 13-04-10 17:43

Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG
 
Comentati "disparitia" jantelor de parca si-ar fi taiat plafonul sa o faca decapotabila...
Jante pleaca, vin...

rob3rt0 13-04-10 18:07

Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG
 
Quote:

Originally Posted by Cosmin-SNR (Post 3267882)
SALUTARE!!!!! V-A DAU O VESTE BUNA!!! Bogdan a renuntat la acele jante pentru ca ii trebuiau niste distantiere si prezoane lungi,deci nu este nici o problema...dacia a luat o mica pauza pentru ca:
-trebuie sa faca si el ursul
-asteapta si un copil...si costa bani...consultatii,chestii...etc..
-anul acesta o sa se ocupe mai putin de masini si mai mult de familie..
Deci!? nu-i nici o panicare dacia nu se duce de rapa dacia ramane in continuare la Bogdan in garaj.
Tocmai am vorbit cu Bogdan si mi-a spus sa transmit colegior de pe topic

fara suparare,dar,cred ca majoritatea stiau asta;)
sunt sigur ca bogdan o sa ne surprinda ca de obicei

Cosmin-SNR 14-04-10 18:33

Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG
 
nu-i nici o suparare ;) cu siguranta o sa ne surprinda iti spun eu ;)

pwr_bz 27-04-10 09:07

Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG
 
Nimic nou maestre?
Ce se mai aude de masinuta?
Care mai e starea ei?

Nastase Bogdan 27-04-10 20:36

Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG
 
Quote:

Originally Posted by pwr_bz (Post 3314161)
Nimic nou maestre?
Ce se mai aude de masinuta?
Care mai e starea ei?

Sta cumintica la garaj deocamdata..nu sunt bani de ea acum..:rolleyes2
In rest e f bine, e asa cum o stiti de la ultima Expozitie, dar fara jante..:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 21:24.

- Copyright 2026 4Tuning