![]() |
|
Re: Discutii Diverse Intre Useri
nu ai facut nici o data posturi de 10 caractere?:)))
|
Re: Discutii Diverse Intre Useri
de aia nu mai pot: de transimia la bicicleta ta cu pinioane din materiale compozite, aprobate de FIA. glumeam si eu, sunt mai glumet si imi plac posturile voastre. mai lasa-ne trafy. ca iti fac pana.
|
Re: Discutii Diverse Intre Useri
si gluma unde e ?
|
Re: Discutii Diverse Intre Useri
Si pana la urma de unde imi iau si io biciclete ieftine ??:D Creca una o cumpar de la Aronel ... da a doua ?:D
|
Re: Discutii Diverse Intre Useri
Hai ma nu are nimeni o bicicleta de vanzare?:((
|
Re: Discutii Diverse Intre Useri
Cunoasteti pe cineva din Valcea care lucreaza cu sticla/plexic?
|
Re: Discutii Diverse Intre Useri
https://www.youtube.com/watch?v=nbs8U2GU_jQ S-a apucat DiabloXXX de cantat :D
|
Re: Discutii Diverse Intre Useri
oare:)))))
|
Re: Discutii Diverse Intre Useri
frumoasa primirea din seara asta , chiar mi-a placut :rolleyes2
|
Re: Discutii Diverse Intre Useri
ce s-a intamplat in seara asta?
|
Re: Discutii Diverse Intre Useri
care?:))))
|
Re: Discutii Diverse Intre Useri
aia in care cineva zicea "voi nu aveti nimic de facut acasa ?" pe un ton nu tocmai placut.
|
Re: Discutii Diverse Intre Useri
Care aveti un Nokia 6230/i de vanzare?...
|
Re: Discutii Diverse Intre Useri
Quote:
http://seatcupradragosdiablo.blogspot.com/ https://www.youtube.com/watch?v=vfzdNHwtQnc |
Re: Discutii Diverse Intre Useri
cine imi inregistreaza si mie o emisiune de pe pro tv diseara la ora 20:30 ? :(
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:53. |
|
- Copyright 2026 4Tuning