Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   Discutii Diverse Intre Useri (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/34304-discutii-diverse-useri.html)

narcisvl 19-06-09 23:22

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
nu ai facut nici o data posturi de 10 caractere?:)))

radu_nb1 21-06-09 09:51

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
de aia nu mai pot: de transimia la bicicleta ta cu pinioane din materiale compozite, aprobate de FIA. glumeam si eu, sunt mai glumet si imi plac posturile voastre. mai lasa-ne trafy. ca iti fac pana.

trafy-vr6 21-06-09 10:04

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
si gluma unde e ?

Dannyromdan 21-06-09 22:17

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
Si pana la urma de unde imi iau si io biciclete ieftine ??:D Creca una o cumpar de la Aronel ... da a doua ?:D

Dannyromdan 25-06-09 18:32

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
Hai ma nu are nimeni o bicicleta de vanzare?:((

badeaboy_jr 27-06-09 13:04

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
Cunoasteti pe cineva din Valcea care lucreaza cu sticla/plexic?

radu_nb1 06-07-09 16:28

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
https://www.youtube.com/watch?v=nbs8U2GU_jQ S-a apucat DiabloXXX de cantat :D

Provenzano 06-07-09 16:33

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
oare:)))))

florynvl (X29 ZMT) 08-07-09 22:26

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
frumoasa primirea din seara asta , chiar mi-a placut :rolleyes2

DjRainManFast 08-07-09 23:02

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
ce s-a intamplat in seara asta?

Provenzano 09-07-09 00:50

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
care?:))))

florynvl (X29 ZMT) 09-07-09 05:55

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
aia in care cineva zicea "voi nu aveti nimic de facut acasa ?" pe un ton nu tocmai placut.

GJ 64 GAB 09-07-09 11:09

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
Care aveti un Nokia 6230/i de vanzare?...

VL 77 SYD 10-07-09 01:46

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
Quote:

Originally Posted by radu_nb1 (Post 2465961)
https://www.youtube.com/watch?v=nbs8U2GU_jQ S-a apucat DiabloXXX de cantat :D



http://seatcupradragosdiablo.blogspot.com/
https://www.youtube.com/watch?v=vfzdNHwtQnc

trafy-vr6 10-07-09 10:24

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
cine imi inregistreaza si mie o emisiune de pe pro tv diseara la ora 20:30 ? :(


All times are GMT +2. The time now is 21:53.

- Copyright 2026 4Tuning