![]() |
|
Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
pai mai victore cum e prietena ta cand ne spui ca din poze ti se pare bune n-ai vazut-o ....
czr: dar daca ne coafeaza pe noi ce are ? =))) nu ne supara, |
Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
3 Attachment(s)
gata mi-am facut-o si eu prietena=))))
|
Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
tot mai faina si mai dulce e ex-a ;)
|
Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
bv Tuning Boy mi-ai furat pretena ... =))
|
Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
Quote:
edit: numa acuma am citit ce se scria pe cealalta pagina :lol: o stiu si eu... da nu ma pronunt ... |
Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
dap clujeanca ....
|
Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
victore nu mai fura poze cu fete de pe hi5 pe care nici macar nu le cunosti, nici macar nu le visezi... iar te faci de ras?
|
Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
micuta de 16 ani arata mai bine decat asta....e mai dragutza parca, mai fina.....PAREREA MEA :P
|
Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
4 Attachment(s)
mmm in fine gata cu vorba..ii e prietena numai din poze,numai dupa ora 12 cand e singur in baie :D ...
acum ceva mai ... |
Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
mane , mai sunt si minori pe acilea :evil: unde-i avertizarea ??? :evil: buna tipa :evil:
|
Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
care din ele ca sutn 3 tipe =)))
|
Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
deci sa fim totusi decenti nu ?!? pe mela nu o cun , o am in la friends in profil pe hi5 ...
|
Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
ma refeream la prima , a 2-a si a 4-a , sunt mai xxx :evil: :evil: :evil: bune toate :D
|
Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
taceti ma, ce aveti..cik "decenti" ..tuningboy, nu ii lua in seama. baga mare tata :D
|
Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
frate tuning... nu stiu cum sa ma exprim ca sa nu par vulgar, dar tipa din primul post de pe pagina, aia blonda, E PENALA! BUUUUNNNNNNNNAAAAAAA!
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:01. |
|
- Copyright 2026 4Tuning