Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Poze cu prietenele, amicele voastre (https://forum.4tuning.ro/28-femei/2838-poze-prietenele-amicele-voastre.html)

Eugen_TL 03-12-06 11:46

Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
 
pai mai victore cum e prietena ta cand ne spui ca din poze ti se pare bune n-ai vazut-o ....

czr: dar daca ne coafeaza pe noi ce are ? =))) nu ne supara,

Eugen_TL 03-12-06 11:50

Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
 
3 Attachment(s)
gata mi-am facut-o si eu prietena=))))

Spark 03-12-06 11:52

Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
 
tot mai faina si mai dulce e ex-a ;)

DjVictor 03-12-06 12:39

Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
 
bv Tuning Boy mi-ai furat pretena ... =))

RA_2fast4u 03-12-06 13:12

Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 645787)
gata mi-am facut-o si eu prietena=))))

lol... e din cj nu? :lol:


edit: numa acuma am citit ce se scria pe cealalta pagina :lol: o stiu si eu... da nu ma pronunt ...

DjVictor 03-12-06 13:13

Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
 
dap clujeanca ....

bogdan_wrc 03-12-06 14:06

Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
 
victore nu mai fura poze cu fete de pe hi5 pe care nici macar nu le cunosti, nici macar nu le visezi... iar te faci de ras?

exit0905 03-12-06 14:11

Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
 
micuta de 16 ani arata mai bine decat asta....e mai dragutza parca, mai fina.....PAREREA MEA :P

Eugen_TL 03-12-06 14:29

Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
 
4 Attachment(s)
mmm in fine gata cu vorba..ii e prietena numai din poze,numai dupa ora 12 cand e singur in baie :D ...

acum ceva mai ...

DolusD 03-12-06 15:36

Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
 
mane , mai sunt si minori pe acilea :evil: unde-i avertizarea ??? :evil: buna tipa :evil:

Eugen_TL 03-12-06 15:46

Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
 
care din ele ca sutn 3 tipe =)))

DjVictor 03-12-06 19:32

Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
 
deci sa fim totusi decenti nu ?!? pe mela nu o cun , o am in la friends in profil pe hi5 ...

DolusD 03-12-06 19:32

Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
 
ma refeream la prima , a 2-a si a 4-a , sunt mai xxx :evil: :evil: :evil: bune toate :D

exit0905 03-12-06 22:40

Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
 
taceti ma, ce aveti..cik "decenti" ..tuningboy, nu ii lua in seama. baga mare tata :D

momo 04-12-06 08:46

Re: Poze cu prietenele, amicele voastre
 
frate tuning... nu stiu cum sa ma exprim ca sa nu par vulgar, dar tipa din primul post de pe pagina, aia blonda, E PENALA! BUUUUNNNNNNNNAAAAAAA!


All times are GMT +2. The time now is 10:01.

- Copyright 2026 4Tuning