![]() |
|
Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
3 Attachment(s)
|
Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
1 Attachment(s)
mi se pare prea tare melodia..
|
Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
..cunoscatorii stiu,ca am trait si episodul 400 ASOT.mare tam-tam..bla bla.atunci,cind lumea inca il venera pe tiesto,deja ascultam cu mai mult drag armin,pentru ca se simtea ca face din suflet ceea ce face,pe cind tiesto deja era mai mult miscat de bani decit de pasiune...in fine,vreau sa zic,ca sunt profund dezamagita de editia 400.poate ca asteptarile erau prea mari,nu stiu...sau pur si simplu,prietenii lui armin,majoritatea fiind si ei peste 30 de ani si ei,folosesc cu prea mult drag "imnurile" din anii '96-'00...variantele re-re-remixate...booooooring!!!:sad:
deci,pentru cei care cauta mereu ceva nou,recomand MARKUS ENGEL.(Green Street Audio)daca dati o cautare,gasiti usor mixul numarul 16.pure trance! |
Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
1 Attachment(s)
buddha bar :X
|
Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
ceva frumos si placut 8):arrow:
|
Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
3 Attachment(s)
..][...
|
Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
1 Attachment(s)
............. :love: |
Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
10 Attachment(s)
Recomand.........Nimeni Altu'
|
Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
1 Attachment(s)
enjoy.. :D
|
Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
2 Attachment(s)
Recomand:
|
Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
1 Attachment(s)
inca ceva de la mine.. :arrow:
|
Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
1 Attachment(s)
ceva vechi, merge super la drum intins:D (imi cer scuze daca a mai fost pusa )... sper sa nu ma injurati :lol:
|
Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
1 Attachment(s)
'neata buna :arrow:
|
Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
1 Attachment(s)
naaaaaaaaaaaaaaais! :D
|
Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
1 Attachment(s)
O mel care o sa faca furori :D E un rip deocamdata. Se lanseaza pe 1 mai.
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:30. |
|
- Copyright 2026 4Tuning