Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Recomandari la Capitolul Muzica ! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/2790-recomandari-capitolul-muzica.html)

1nS4n3 22-04-09 16:14

Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
 
3 Attachment(s)
Attachment 887751
Attachment 887764
Attachment 887765

doctor 22-04-09 22:03

Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
 
1 Attachment(s)
mi se pare prea tare melodia..

Trixi 23-04-09 09:06

Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
 
..cunoscatorii stiu,ca am trait si episodul 400 ASOT.mare tam-tam..bla bla.atunci,cind lumea inca il venera pe tiesto,deja ascultam cu mai mult drag armin,pentru ca se simtea ca face din suflet ceea ce face,pe cind tiesto deja era mai mult miscat de bani decit de pasiune...in fine,vreau sa zic,ca sunt profund dezamagita de editia 400.poate ca asteptarile erau prea mari,nu stiu...sau pur si simplu,prietenii lui armin,majoritatea fiind si ei peste 30 de ani si ei,folosesc cu prea mult drag "imnurile" din anii '96-'00...variantele re-re-remixate...booooooring!!!:sad:

deci,pentru cei care cauta mereu ceva nou,recomand MARKUS ENGEL.(Green Street Audio)daca dati o cautare,gasiti usor mixul numarul 16.pure trance!

EvLSant0S 24-04-09 04:47

Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
 
1 Attachment(s)
buddha bar :X

Sasha 27-04-09 16:10

Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
 
ceva frumos si placut 8):arrow:

alicce 27-04-09 18:51

Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
 
3 Attachment(s)
..][...

MARI_NSL 27-04-09 23:27

Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
 
1 Attachment(s)
.............

:love:

*-_Speed_-* 28-04-09 11:30

Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
 
10 Attachment(s)
Recomand.........Nimeni Altu'

N3n3a 28-04-09 11:38

Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
 
1 Attachment(s)
enjoy.. :D

sweet_insanity 28-04-09 16:21

Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
 
2 Attachment(s)
Recomand:

N3n3a 28-04-09 21:13

Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
 
1 Attachment(s)
inca ceva de la mine.. :arrow:

AnduGTR 28-04-09 22:23

Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
 
1 Attachment(s)
ceva vechi, merge super la drum intins:D (imi cer scuze daca a mai fost pusa )... sper sa nu ma injurati :lol:

Sasha 29-04-09 09:12

Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
 
1 Attachment(s)
'neata buna :arrow:

TurkishCarFan 29-04-09 15:00

Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
 
1 Attachment(s)
naaaaaaaaaaaaaaais! :D

bogdyMND 29-04-09 22:54

Re: Recomandari la Capitolul Muzica !
 
1 Attachment(s)
O mel care o sa faca furori :D E un rip deocamdata. Se lanseaza pe 1 mai.


All times are GMT +2. The time now is 05:30.

- Copyright 2026 4Tuning