Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Hunedoara / Deva (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva.html)
-   -   Discutii, povesti, noutati din zona HD/DEVA (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva/22728-discutii-povesti-noutati-zona-hd-deva.html)

Creative256 29-12-09 18:23

Re: Discutii, povesti, noutati din zona HD/DEVA
 
Eu nu sunt de acord cu nici un fel de spaga, mi se pare jenat pt mine ca viitor medic, faptul ca nu era la stat posibilitatea e ceea ce ziceam , nu se investeste in stat ci in "vanzari anterioare"...Acuma nimeni nu te obliga sa te faci medic, teoretic o faci din pasiune dar ... vedeti voi in .ro totul e teoretic...

HD87DGR 30-12-09 11:41

Re: Discutii, povesti, noutati din zona HD/DEVA
 
Nu cred ca o sa ajungem niciodata la un punct comun cu discutia asta. Oricum e trist ce se intampla la noi in tara din punctul asta de vedere. Daca chiar exista iad cred ca e plin de medici si de avocati :)

Creative256 30-12-09 12:12

Re: Discutii, povesti, noutati din zona HD/DEVA
 
Macar nu se plictisesc , au personaje interesante cu care sa schimbe o vorba intre torturi :-P

*HD_85_GEL* 06-01-10 20:37

Re: Discutii, povesti, noutati din zona HD/DEVA
 
Quote:

Originally Posted by Alin F (Post 2952591)
sorry ! Ne cerem scuze si fac cinste cu un suc cand ne intalnim !

sper sa nu uiti, dar vezi ca aici cand zici ca faci cinste trebuie sa faci la toti cei care sunt prezenti la intalnire :lol: :lol: :lol:

sNap7 06-01-10 20:46

Re: Discutii, povesti, noutati din zona HD/DEVA
 
Alin, masina e a ta de la 0 km?

marku5 06-01-10 21:25

Re: Discutii, povesti, noutati din zona HD/DEVA
 
sNap7 , am vorbit cu tipu, mersi de numar.

sNap7 07-01-10 07:00

Re: Discutii, povesti, noutati din zona HD/DEVA
 
Cu multa placere :)
Ai rezolvat ceva ?

marku5 07-01-10 10:01

Re: Discutii, povesti, noutati din zona HD/DEVA
 
1 Attachment(s)
Da o sa merg sa ma intalnesc cu el sa mai discutam cate ceva si pe urma sa vad cand ma lipsesc de passat vreo saptamana.dati si voi ceva combinatii de culori la interior(piele),eu m-am gandit la asa ceva:

BaLaurzor 07-01-10 10:03

Re: Discutii, povesti, noutati din zona HD/DEVA
 
Quote:

Originally Posted by marku5 (Post 2953815)
Da o sa merg sa ma intalnesc cu el sa mai discutam cate ceva si pe urma sa vad cand ma lipsesc de passat vreo saptamana.dati si voi ceva combinatii de culori la interior(piele),eu m-am gandit la asa ceva:

moooama , super

sNap7 07-01-10 10:09

Re: Discutii, povesti, noutati din zona HD/DEVA
 
Eu as face partea interioara a scaunelor din piele perforata.
Alb - negru merge perfect.

marku5 07-01-10 10:15

Re: Discutii, povesti, noutati din zona HD/DEVA
 
Sa vad daca are piele neagra perforata si ce idei are si el cum si ce sa combin, ca doar cu asta se ocupa:D

Marius3k 07-01-10 10:57

Re: Discutii, povesti, noutati din zona HD/DEVA
 
Negru la exterior, Alcantara/altceva perforat la interior. NU pune alb/bej, e criminal de intretinut! ;)
Cat e scorul? Imbraca si volane mesterul? Un telefon de contact, ceva?

mozolici_hd 07-01-10 12:26

Re: Discutii, povesti, noutati din zona HD/DEVA
 
Quote:

Originally Posted by Marius3k (Post 2953961)
Negru la exterior, Alcantara/altceva perforat la interior. NU pune alb/bej, e criminal de intretinut! ;)Cat e scorul? Imbraca si volane mesterul? Un telefon de contact, ceva?

Are dreptate Marius3k albul efoarte greu de intretinut,e in oras BMW ala negru FLR e alu China si e facut cu piele alba si perforata in unele locuri...il are de vreo 2 ani cred si deja e praf pielea...Acuma depinde si de cel care detine masina...daca o ingrijesti si nu bagi boschetari in masina atunci poti sa iti faci si cu piele alba:D

PS:Marius3k daca vrei piele pe volan stiu eu pe cineva...nu stiu ce pret,doar daca mergem sa vorbim cu el.

xxdadixx 07-01-10 12:27

Re: Discutii, povesti, noutati din zona HD/DEVA
 
Un interior custom facut bine http://www.bmwblog.com/2009/11/20/cu...ith-m5-engine/

marku5 07-01-10 12:29

Re: Discutii, povesti, noutati din zona HD/DEVA
 
nu conteaza intretinutu,oricum am sindromul curateniei,imbraca si volane.scorul il discuti tu cu el in functie de ce vrei(amploarea lucrarii) eu nu pot sa ti-l spun sa nu-i stric la om piata nu ca ar fi ceva secret dar na....


All times are GMT +2. The time now is 03:25.

- Copyright 2026 4Tuning