Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bacau (https://forum.4tuning.ro/80-bacau.html)
-   -   Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning (https://forum.4tuning.ro/80-bacau/10477-cafeneaua-bacauanilor-4tuning.html)

aleks 16-04-08 15:44

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
eu am impresia ca e spion, prea se baga peste tot :lol::lol::lol::lol::lol:
i-am dat mesaj sa inceteze, dar mi-a zis "ba, su-- p--a cu tot cu incetatul tau.
oare ma apreciaza? :lol::lol::lol:

SFW 16-04-08 16:06

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 1487839)
eu am impresia ca e spion, prea se baga peste tot :lol::lol::lol::lol::lol:
i-am dat mesaj sa inceteze, dar mi-a zis "ba, su-- p--a cu tot cu incetatul tau.
oare ma apreciaza? :lol::lol::lol:


Da, clar ... te apreciaza neconditionat. :lol::lol::lol:


Mie mi-a zis ceva de mama :evil::rolleyes2:lol::lol::lol::lol:

D0ryN 16-04-08 16:14

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by SFW (Post 1487871)
Da, clar ... te apreciaza neconditionat. :lol::lol::lol:


Mie mi-a zis ceva de mama :evil::rolleyes2:lol::lol::lol::lol:

nu e prea bine...trebuie sa il cautam...dam noi de el pana la urma...:twisted:

ionutzzz 16-04-08 16:14

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
t apreciaza la maxim :)) ..profita d ocazie!!!

aleks 16-04-08 17:06

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
data viitoare am sa-i trimit o poza, sa vad ce zice :lol:

Boasa 16-04-08 19:00

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
Am impresia ca are pile ca are numai poze color, alea alea, cu tot ce vrei.
Domnu aleks da conducem Mercedes? Vrem si noi detalii, poze. Tot timpul te ascunzi, nu vrei sa arati ce masina conduci, fii atent poate prind pica astia pe tine ca pe Publicitate :lol: :lol:

Cristy_mat 17-04-08 10:04

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
cristi ai fost tare cu duma cu publicitate, chiar s-a mai ras pe forumu asta:lol::lol::lol::lol::lol:si felicitari pt katanyo ca ''a dat sustinere'':lol::lol:

aleks 17-04-08 14:36

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
domnu' boasa, nimic din ce merita aratat si altora, crede-ma...
cand o fi ceva frumos o sa ma laud, pana atunci mergem pe burta :)

D0ryN 17-04-08 14:37

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
a luat cineva revista 4tuning nr.10 ? pe unde o pot gasi? si are sticker ceva?

katanyo 18-04-08 00:16

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by Cristy_mat (Post 1489170)
cristi ai fost tare cu duma cu publicitate, chiar s-a mai ras pe forumu asta:lol::lol::lol::lol::lol:si felicitari pt katanyo ca ''a dat sustinere'':lol::lol:

loool :) merci merci ....asta vroiam sa zic ca a devenit Monoton tare FORUMUL ..... nu prea mai INTRA LoooMEA....

Boasa 18-04-08 17:37

Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 1489678)
domnu' boasa, nimic din ce merita aratat si altora, crede-ma...
cand o fi ceva frumos o sa ma laud, pana atunci mergem pe burta :)

Dapai si eu tot merg pe burta de 2 ani, ma cam jeneaza ca m-am depilat si ma ustura pe la buric... mai ales ca a venit caldura si tre sa merg la tricou :lol: :lol: :lol:

MarianBC96VIC 18-04-08 22:38

Re: accidente in bacau
 
Salutare soferilor din bacau....sunt Bc-96-VIC si sper sa ma integrez bine in clanul automobilistilor din bacau!!!

katanyo 19-04-08 01:24

Re: accidente in bacau
 
Quote:

Originally Posted by MarianBC96VIC (Post 1492068)
Salutare soferilor din bacau....sunt Bc-96-VIC si sper sa ma integrez bine in clanul automobilistilor din bacau!!!

Bine ai venit si speram si noi acelasi lucru .....ca daca nu la urma urmei e VIATA ta la MIJCOC....;)

MarianBC96VIC 19-04-08 09:25

Re: accidente in bacau
 
Quote:

Originally Posted by katanyo (Post 1492303)
Bine ai venit si speram si noi acelasi lucru .....ca daca nu la urma urmei e VIATA ta la MIJCOC....;)

Katanyo...tu cu ce mashina te plimbi? poate ne-am "fugarit" pe centru si nu ne stiam!!! pe mine ma gasesti pe centru!!! cand ma vezi da-mi un flash :))

aleks 19-04-08 11:53

Re: accidente in bacau
 
salutari marian si bun venit intre noi.
despre fugarelile de pe centru, crede-ma, nu cred ca-i gasesti aici pe cei cu care te intreci, aici oamenii au depasit stadiul asta de ceva vreme...
noi ne laudam altfel ;)


All times are GMT +2. The time now is 12:56.

- Copyright 2026 4Tuning