Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

platon911 15-02-07 18:13

Re: Diverse discutii
 
bine mah asa o sa fac...are net da e restrictionat de fracsu kre e programtor....

kraven_4_all 15-02-07 18:35

Re: Diverse discutii
 
sa nu ma intelegi greshit frate...dar..pm...chiar nu are rost...o sa intre el..knd o intra...si pe forum si in NSl probabil...dar chiar nu are rost...shtii...

la faza cu netu`...nasol...kred k`shi lua fretemiu o matrasheala drq dak`mi facea d`astea...pm...:D

PH86MIN 15-02-07 19:15

Re: Diverse discutii
 
beyy dar Andrey (HRZ) cu supernova aia nu mai intra si el pe forum???k nu l am vazut pe aici,e cu voi in club ;)

tng 15-02-07 21:57

Re: Diverse discutii
 
intra, dar mai rar

andrei_hrz 15-02-07 22:46

Re: Diverse discutii
 
Intru dar nu vb, ii las pe pe alti sa isi spuna parerea, eu doar urmaresc totul din umbra :P

PH86MIN 15-02-07 22:48

Re: Diverse discutii
 
ooooo,te salut andrei,sunt prietenul lui ady(mutu) ma mai ti minte???

andrei_hrz 15-02-07 22:52

Re: Diverse discutii
 
da, te tin minte

andrei_hrz 15-02-07 22:53

Re: Diverse discutii
 
dami si mie un id de mess pe privat e mai simplu asa vb

kraven_4_all 15-02-07 23:04

Re: Diverse discutii
 
am trait s`o vad si p`asta....andrei pe forum....welcome:)...si nu mai sta asha in umbra..:)

tre 15-02-07 23:30

Re: Diverse discutii
 
apel catre cei cu masini pe motorina vecine:

va rog nu mai faceti "demaraje paralele" in fata mea ca imi bagati miros urat in masina.

va multumesc.

bogdan_wrc 16-02-07 07:34

Re: Diverse discutii
 
vecine..se simte din vocea ta prezenta pe taste, o durere si o suparare.... sa fie pt ca aseara cam fugeai sa imi mirosi fumul de motorina arsa pe bulevard.... sau "mai aveai pedala ?"...
its called torque !!

ii rog pe cei cu autobuze sa nu mai faca demaraje paralele pt siguranta pasagerilor. si chiar daca au "cupe-uri", sa nu mai traga || pt siguranta ambreajului.
si cei cu autobuze sunt rugati sa nu mai parcheze in locuri publice ca tin umbra altor masini din parcare. garajul de autobuze RATP e pe Valeni. multumesc pt intelegere..

DONU' 16-02-07 12:24

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Avand in vedere faptul ca nu mai plec la munte in weekend, propun sa mergem la intalnire cu NSL Bucuresti.
Eu unul voi fi prezent. Shantzu stiu ca e cu mine.
Twutwutwutwutwutwuuu!

Pitu 16-02-07 12:53

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
mergem , mergem dar se pare ca nu se face gratar

DONU' 16-02-07 13:05

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Nu-i nimic Pitule...; decat sa stam si sa ne plictisim acasa, mai bine ne plictisim cu ei acolo...

shantzu 16-02-07 13:11

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 752924)
Avand in vedere faptul ca nu mai plec la munte in weekend, propun sa mergem la intalnire cu NSL Bucuresti.
Eu unul voi fi prezent. Shantzu stiu ca e cu mine.
Twutwutwutwutwutwuuu!

F bine Bonule ! nu pot sa te las in astfel de momente ;)
bine ca ai zis sa bag bateriile la incarcat ;)


All times are GMT +2. The time now is 00:15.

- Copyright 2026 4Tuning