Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 16-04-09 09:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai...sa vedem... sa speram ca nu o sa fie ca la craiova....

Lucian_GXZ 16-04-09 09:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
E meci greu.. si colo si colo.. cam din scurt... cred ca o sa alegem 2mai - litoral...

cozo 16-04-09 10:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2243133)
E meci greu.. si colo si colo.. cam din scurt... cred ca o sa alegem 2mai - litoral...

cea mai buna alegere.....

daffy duck™ 16-04-09 11:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 mai watch out :twisted:

RoByNeT 16-04-09 12:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa dai marea pe altceva ... neah ...

Lucian_GXZ 16-04-09 13:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Se stie ca lui robynet ii place marea! Deci, toti cei ce sunt in masura sa-l contacteze...

cozo 16-04-09 13:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2243642)
Se stie ca lui robynet ii place marea! Deci, toti cei ce sunt in masura sa-l contacteze...

pacat k el face plaja in trening...... si cu colaceii pe dedesubt!!!! :))

RoByNeT 16-04-09 15:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lasa ma decat ca tine :)) stiu explicatia ta ... trage mai bine =))

BGY_Bogdy 16-04-09 18:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ Robynet vreau 7 dalea de care am vb aseara te rog ! ms

BGY_Bogdy 16-04-09 18:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am o rugaminte maine e vineri stiti ce se int si nu uitati de ce am vb noi...sa nu ne facem ca ploua cine nu stie sau nu isi da seama ce zic va rog add: bogdy_44 ms!

Lucian_GXZ 16-04-09 19:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Corect, bogdy are dreptate aici...

daffy duck™ 16-04-09 19:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lucian suna-ma sa vb ceva destul de imp....ms

Lucian_GXZ 16-04-09 19:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:)) in ce stil o arzi daffy, sti? sunt si pe mess... dar pe invisible...

cozo 16-04-09 21:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2244010)
lasa ma decat ca tine :)) stiu explicatia ta ... trage mai bine =))

eu am unde sa pun.... tu dai foarte greu jos..... stii la ce ma refer......mai bn din fata napolitan si din profil biscuite.....

BGY_Bogdy 16-04-09 22:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Mult asteptatul suport de stalp pt ceasuri a ajuns inca nu este finalizat este 90% din el asa ca am zis sa postez niste poze cu el

Lucian_GXZ 17-04-09 09:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu pot spune decat ca a iesit BETON! (cred ca la sf. lunii am sa mi le fac si eu asa)

Evo-Jr 17-04-09 09:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cat te a costat suportu ca as avea si eu nevoie pe ursake?

Lucian_GXZ 17-04-09 09:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daca vrei ti-l dau eu pe-al meu (moka :P) dar dupa ce mi-l fac pe-asta...

cozo 17-04-09 10:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pentru toti ...... as vrea sa fiu primul care va ureaza..... PASTE FERICIT !!!!!

Evo-Jr 17-04-09 10:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da..Paste fericit pentru toti!
lucica da tu de ce il dai ?:D

DRK*DeSiGn 17-04-09 11:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
adevarat pashte fericit.....diseara ne intalnim?

daffy duck™ 17-04-09 11:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
diseara da ne intalnim...

Paste fericit tuturor

Lucian_GXZ 17-04-09 12:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da ma, logic. vin sa-mi vopsesti ouale!

Lucian_GXZ 17-04-09 12:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 2245781)
da..Paste fericit pentru toti!
lucica da tu de ce il dai ?:D


Pai al meu e cu suport universal.. si vreau sa-mi fac custom.. sa pice os :D identic cu cel al lui bogdy si plus ca e cu 2 ceasuri si acum mi-am dat seama ca mai vreau unu si de amestec :twisted:

DRK*DeSiGn 17-04-09 15:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hehehee......da te-0ai gandit dak vreau sa itzi vopsesc oule?=))))

Tweety_rzw 17-04-09 18:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Să paşteţi fericiţi toţi băăăăi !;)

Hyena 17-04-09 18:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
unde ne vedem azi la ce ora etc.... sau mai bine lasa

B83RUP 17-04-09 18:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by B83RUP (Post 2229001)
LUCIAN(gxz) cum ramane cu propunerea mea?

:lalala:

B83RUP 17-04-09 18:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by B-13-FFA (Post 2229018)
da sefu..... si eu te-am intrebat ceva si vad k te fofilezi.....

:lalala:

Hyena 17-04-09 18:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nasoala treaba... la mine cum mi se propune cum hop pe cai .... poate lucian cauta sa se traga cu cineva mai puternic.. dar ar fi ceva de vazut macar 4fun cum ma dau si yo

B83RUP 17-04-09 18:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2246775)
nasoala treaba... la mine cum mi se propune cum hop pe cai .... poate lucian cauta sa se traga cu cineva mai puternic.. dar ar fi ceva de vazut macar 4fun cum ma dau si yo

normal ca 4fun
sunt constient ca ma face
dar vreau sa vad cum stau cu un urs turbo
aia e am si yoo o curiozitate:oops:

daffy duck™ 18-04-09 02:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2246753)
unde ne vedem azi la ce ora etc.... sau mai bine lasa

pai cei de la inferno se intalnesc in diferite locuri....mass efect se vede pe kiseleff , sau nu au apucat sa isi anunte noul membru??

Lucian_GXZ 18-04-09 03:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sti ce mi se pare urat din toata treaba asta... ca s-a mers pe burta... E un lucru clar si stiut din totdeauna... la noi in club nimeni nu e tinut cu fortza sau cu japca... catziva intra, datorita conditziilor puse dar de iesit... iese cine vrea... fara niciun resentiment... Acum nu pot decat sa-i urez multa bafta si asfalt uscat.

Lucian_GXZ 18-04-09 04:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Am marea rugaminte la toata lumea sa incercam sa nu stricam spiritul Pastelui cu discutii ce nu-si mai au rostul.

KENZO 18-04-09 04:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Corect Lucian,PASTE FERICIT TUTUROR!

Lucian_GXZ 18-04-09 04:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Multumim, si tie un Paste Fericit Kenzo!

Hyena 18-04-09 09:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Am vb doar cu jonny, m-am alaturat in brigada veche pt. ca asta am vrut de prima data. Pasta fericit tuturor !

Yoghy_bwc 18-04-09 10:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sfanta sarbatoare a Pastelui sa va aduca liniste sufleteasca si cat mai multe impliniri tuturor... Paste fericit din partea BlackWidow Club si sa ne auzim cu bine! Bafta Luciane! ;)

Fr33`e30 18-04-09 10:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Salut toata echipa Inferno Motorsport ... va deranjez si eu cu 2 3 vorbe bune ... Va urez un Paste Fericit , sanatate , si tot asa baietzi , BAFTA in Continuare

just2sol 18-04-09 10:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2247876)
Salut toata echipa Inferno Motorsport ... va deranjez si eu cu 2 3 vorbe bune ... Va urez un Paste Fericit , sanatate , si tot asa baietzi , BAFTA in Continuare

Multumin mult, si tie la fel ;)


All times are GMT +2. The time now is 08:13.

- Copyright 2026 4Tuning