![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bai...sa vedem... sa speram ca nu o sa fie ca la craiova....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
E meci greu.. si colo si colo.. cam din scurt... cred ca o sa alegem 2mai - litoral...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 mai watch out :twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa dai marea pe altceva ... neah ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Se stie ca lui robynet ii place marea! Deci, toti cei ce sunt in masura sa-l contacteze...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lasa ma decat ca tine :)) stiu explicatia ta ... trage mai bine =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ Robynet vreau 7 dalea de care am vb aseara te rog ! ms
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am o rugaminte maine e vineri stiti ce se int si nu uitati de ce am vb noi...sa nu ne facem ca ploua cine nu stie sau nu isi da seama ce zic va rog add: bogdy_44 ms!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Corect, bogdy are dreptate aici...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lucian suna-ma sa vb ceva destul de imp....ms
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)) in ce stil o arzi daffy, sti? sunt si pe mess... dar pe invisible...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Mult asteptatul suport de stalp pt ceasuri a ajuns inca nu este finalizat este 90% din el asa ca am zis sa postez niste poze cu el
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu pot spune decat ca a iesit BETON! (cred ca la sf. lunii am sa mi le fac si eu asa)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cat te a costat suportu ca as avea si eu nevoie pe ursake?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daca vrei ti-l dau eu pe-al meu (moka :P) dar dupa ce mi-l fac pe-asta...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pentru toti ...... as vrea sa fiu primul care va ureaza..... PASTE FERICIT !!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da..Paste fericit pentru toti!
lucica da tu de ce il dai ?:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
adevarat pashte fericit.....diseara ne intalnim?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
diseara da ne intalnim...
Paste fericit tuturor |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Da ma, logic. vin sa-mi vopsesti ouale!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Pai al meu e cu suport universal.. si vreau sa-mi fac custom.. sa pice os :D identic cu cel al lui bogdy si plus ca e cu 2 ceasuri si acum mi-am dat seama ca mai vreau unu si de amestec :twisted: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
hehehee......da te-0ai gandit dak vreau sa itzi vopsesc oule?=))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Să paşteţi fericiţi toţi băăăăi !;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
unde ne vedem azi la ce ora etc.... sau mai bine lasa
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nasoala treaba... la mine cum mi se propune cum hop pe cai .... poate lucian cauta sa se traga cu cineva mai puternic.. dar ar fi ceva de vazut macar 4fun cum ma dau si yo
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
sunt constient ca ma face dar vreau sa vad cum stau cu un urs turbo aia e am si yoo o curiozitate:oops: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sti ce mi se pare urat din toata treaba asta... ca s-a mers pe burta... E un lucru clar si stiut din totdeauna... la noi in club nimeni nu e tinut cu fortza sau cu japca... catziva intra, datorita conditziilor puse dar de iesit... iese cine vrea... fara niciun resentiment... Acum nu pot decat sa-i urez multa bafta si asfalt uscat.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Am marea rugaminte la toata lumea sa incercam sa nu stricam spiritul Pastelui cu discutii ce nu-si mai au rostul.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Corect Lucian,PASTE FERICIT TUTUROR!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Multumim, si tie un Paste Fericit Kenzo!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Am vb doar cu jonny, m-am alaturat in brigada veche pt. ca asta am vrut de prima data. Pasta fericit tuturor !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sfanta sarbatoare a Pastelui sa va aduca liniste sufleteasca si cat mai multe impliniri tuturor... Paste fericit din partea BlackWidow Club si sa ne auzim cu bine! Bafta Luciane! ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Salut toata echipa Inferno Motorsport ... va deranjez si eu cu 2 3 vorbe bune ... Va urez un Paste Fericit , sanatate , si tot asa baietzi , BAFTA in Continuare
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:13. |
- Copyright 2026 4Tuning