![]() |
Re: Masini tari din Iasi
azi dim l'am vazut in targu de masini...nu stiu dak era la vanzare sau nu era pe la intrare...am lasat masina in capatul celalt si cand am venit nu mai era
|
Re: Masini tari din Iasi
Are niste faruri galbene :)) te dor ochii si un sunet puternic ! Apar mai multe clasice
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Cum a zis cineva mai sus, baieti, off topic-ul il faceti sus pe Copou sau in Parcarea de la Stadion. Aici, acum discutati despre masini tari din Iasi, ... Ok?
|
Re: Masini tari din Iasi
Crys ai redevenit moderator?
|
Re: Masini tari din Iasi
Citroen din '52, lam vazut pe la mine prin parcare acuma ceva zile frumoasa masina:twisted:
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
nu sunt sigur dar banuiesc ca e X5M..
PS: scuzati calitatea pozelor |
Re: Masini tari din Iasi
Azi un CL AMG cu numere de Bacau,in 8 minute dupa ce l-am vazut am fost acolo si nu mai era.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
auleu bondell..astept sa ma plimbi !!! :))
|
Re: Masini tari din Iasi
Am vazut un Audi TT R8 by RavasiCorse,mai pe romaneste un TT R8 :D avea numere de Iasi si o tipa cu buze mari la volan.
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Oricum,eu o sa-i fac poze cand il gasesc:) ! |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Si,ce ai simtit? :lol: |
Re: Masini tari din Iasi
eu am vazut doar tt`ul ..tipa din pacate nu:cry::cry:
|
Re: Masini tari din Iasi
CL AMG , il mai gasesti in copou in spate ( cantina Cuza)
TT nu e cumva inlocuitorul la bmw ?! (din Pascani) |
Re: Masini tari din Iasi
TT din Pascani?nu cred,ma voi interesa!eu stiu ca nu avem niciunul.
|
Re: Masini tari din Iasi
masina asta e un TT simplu ! cun kit de r8 si apartine tipeic are are si Q7 cu kit DTM cu DYA la numar !
|
Re: Masini tari din Iasi
Am incurcat eu , sunt numere asemanatoare WOW ,WAW, UAU ...
Mersi de clarificare Mnezoo :D |
Re: Masini tari din Iasi
Care q7 din cate tin minte l-a botit pe drumul catre aeroport :)))
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
tu ce zici ? si plus ca e un simplu tt cu kit de r8 , nu are cum sa coste atat TTRS incepe de la 58.000 euro Oricum frumoasa masina :D |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Nici pretul nu este asa de mic, masina costand EUR 89.950. Performantele sunt si ele pe masura pretului, acest TT R8 intrand in "club 300" " https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1173257761 sunt cam la fel,e un kit practic,dar un chit..oficial sa zicem. |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
Ferrari....:lol:modelul asta zboara...nu are roti
|
Re: Masini tari din Iasi
a crezut ca daca ii scoate rotile nu il mai ia leasingul !!
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
Primavara este aproape :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Nasol cu ferrari !
|
Re: Masini tari din Iasi
Asta e , traim in Romania si orice este posibil , ca e logan sau f430 pt ei e acelasi lucru :P
|
Re: Masini tari din Iasi
era un articol la ziar ca i-au luat masina cei de la leasing.
http://www.ziaruldeiasi.ro/economic/...politia~ni72u2 |
Re: Masini tari din Iasi
Criza sa fie oare ? Nu prea cred , din cate am vazut a platit cam 80 % din suma , aproape 200.000 euro
|
Re: Masini tari din Iasi
masina a fost luata de firma de leasing ! Personal m-am intalnit cu masina de tractare in aporpiere de roman mergeau spre Bucuresti
|
Re: Masini tari din Iasi
Pfff... Zlate, you do it again!
Nu e pt prima oara :) si nici a 2 a oara :) A avut destule pe parcursul timpului :P |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
Politia Romana , in dotare cu un bmw E90 330XD:)!Surprins langa Bolta Rece :D
|
Re: Masini tari din Iasi
astea-s masinile de ep autostrazile noastre :P ! intre turda si gilau am dat de evo X al politiei romane
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Da este un singur evo X deocamdata , varianta cu cele mai putine dotari din cate am observat (GSR) , apare pe net cum ''Maestrul'' Titi Aur le arata cum se comporta masina cand este fortata :D si o poza :)
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
si doua masini frumoase
ambele vazute in nicolina scuzati claritatea dar pozele sunt facute cu telefonul |
Re: Masini tari din Iasi
abarth`ul e demential:oops: ma unge la suflet cand il vad
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:44. |
- Copyright 2026 4Tuning