Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

DeMoN94 06-02-11 16:51

Re: Masini tari din Iasi
 
azi dim l'am vazut in targu de masini...nu stiu dak era la vanzare sau nu era pe la intrare...am lasat masina in capatul celalt si cand am venit nu mai era

vlad87 06-02-11 17:53

Re: Masini tari din Iasi
 
Are niste faruri galbene :)) te dor ochii si un sunet puternic ! Apar mai multe clasice



Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4058990)
am mai vazut masini cu evacuare dubla la care cea din stanga era afumata si cea din dreapta era ca noua:lol::lol:

Sunt altii care murdaresc si a doua evacuarea sa nu bata la ochi ;)

vinyl 06-02-11 19:56

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 4059587)
Are niste faruri galbene :)) te dor ochii si un sunet puternic ! Apar mai multe clasice





Sunt altii care murdaresc si a doua evacuarea sa nu bata la ochi ;)

Buna asta :))))

CRyS` 06-02-11 21:52

Re: Masini tari din Iasi
 
Cum a zis cineva mai sus, baieti, off topic-ul il faceti sus pe Copou sau in Parcarea de la Stadion. Aici, acum discutati despre masini tari din Iasi, ... Ok?

MnezO 07-02-11 10:16

Re: Masini tari din Iasi
 
Crys ai redevenit moderator?

IS19CIP 07-02-11 14:19

Re: Masini tari din Iasi
 
Citroen din '52, lam vazut pe la mine prin parcare acuma ceva zile frumoasa masina:twisted:

N3n3a 10-02-11 15:59

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
nu sunt sigur dar banuiesc ca e X5M..

PS: scuzati calitatea pozelor

Nuicarc 10-02-11 18:27

Re: Masini tari din Iasi
 
Azi un CL AMG cu numere de Bacau,in 8 minute dupa ce l-am vazut am fost acolo si nu mai era.

Bondellu 10-02-11 19:23

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by DeMoN94 (Post 4059342)
azi dim l'am vazut in targu de masini...nu stiu dak era la vanzare sau nu era pe la intrare...am lasat masina in capatul celalt si cand am venit nu mai era

Nu era la vanzare am fost la o plimbare:))

Bondellu 10-02-11 19:27

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 4058982)
Una bucata Citroen din '52, masina a fost cumparata din Germania, dupa ce a fost restaurata, motor 1.9 Diesel, si a costat 20.000 Euro

Motor 1.9 BENZINA 60 cp

grg_92 10-02-11 19:29

Re: Masini tari din Iasi
 
auleu bondell..astept sa ma plimbi !!! :))

Nuicarc 11-02-11 13:26

Re: Masini tari din Iasi
 
Am vazut un Audi TT R8 by RavasiCorse,mai pe romaneste un TT R8 :D avea numere de Iasi si o tipa cu buze mari la volan.

crvalx 11-02-11 14:00

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Nuicarc (Post 4074728)
Am vazut un Audi TT R8 by RavasiCorse,mai pe romaneste un TT R8 :D avea numere de Iasi si o tipa cu buze mari la volan.

da lam prins doar cu spatele ca ma grabeam era pe copou oricum faina tipa iam dat si un pupic :))

Nuicarc 11-02-11 15:07

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by crvalx (Post 4074791)
da lam prins doar cu spatele ca ma grabeam era pe copou oricum faina tipa iam dat si un pupic :))

Daaaa,tot pe copou l-am vazut si eu.Umbla vorba ca e aproape 100.000 euro,merita?
Oricum,eu o sa-i fac poze cand il gasesc:) !

CRyS` 11-02-11 15:58

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by crvalx (Post 4074791)
oricum faina tipa iam dat si un pupic :))

Off Topic:
Si,ce ai simtit? :lol:

grg_92 11-02-11 16:50

Re: Masini tari din Iasi
 
eu am vazut doar tt`ul ..tipa din pacate nu:cry::cry:

vlad87 11-02-11 17:19

Re: Masini tari din Iasi
 
CL AMG , il mai gasesti in copou in spate ( cantina Cuza)
TT nu e cumva inlocuitorul la bmw ?! (din Pascani)

o n i x 11-02-11 17:59

Re: Masini tari din Iasi
 
TT din Pascani?nu cred,ma voi interesa!eu stiu ca nu avem niciunul.

MnezO 11-02-11 20:56

Re: Masini tari din Iasi
 
masina asta e un TT simplu ! cun kit de r8 si apartine tipeic are are si Q7 cu kit DTM cu DYA la numar !

vlad87 11-02-11 22:03

Re: Masini tari din Iasi
 
Am incurcat eu , sunt numere asemanatoare WOW ,WAW, UAU ...
Mersi de clarificare Mnezoo :D

2slow4u 11-02-11 22:34

Re: Masini tari din Iasi
 
Care q7 din cate tin minte l-a botit pe drumul catre aeroport :)))

Eriksson 12-02-11 01:57

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Nuicarc (Post 4074924)
Daaaa,tot pe copou l-am vazut si eu.Umbla vorba ca e aproape 100.000 euro,merita?
Oricum,eu o sa-i fac poze cand il gasesc:) !

la noi un R8 nou incepe de la 115.000 euro
tu ce zici ?
si plus ca e un simplu tt cu kit de r8 , nu are cum sa coste atat
TTRS incepe de la 58.000 euro

Oricum frumoasa masina :D

Nuicarc 12-02-11 13:51

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Eriksson (Post 4076565)
la noi un R8 nou incepe de la 115.000 euro
tu ce zici ?
si plus ca e un simplu tt cu kit de r8 , nu are cum sa coste atat
TTRS incepe de la 58.000 euro

Oricum frumoasa masina :D

Uite ce am gasit pe alt forum : " Aceasta masina este facuta impreuna de B&B si Caractere, body kit-ul fiind "asigurat" de Caractere, in timp ce de performante s-au ocupat cei de la B&B.
Nici pretul nu este asa de mic, masina costand EUR 89.950.
Performantele sunt si ele pe masura pretului, acest TT R8 intrand in "club 300" "
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1173257761 sunt cam la fel,e un kit practic,dar un chit..oficial sa zicem.

MnezO 12-02-11 17:02

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Nuicarc (Post 4077619)
Uite ce am gasit pe alt forum : " Aceasta masina este facuta impreuna de B&B si Caractere, body kit-ul fiind "asigurat" de Caractere, in timp ce de performante s-au ocupat cei de la B&B.
Nici pretul nu este asa de mic, masina costand EUR 89.950.
Performantele sunt si ele pe masura pretului, acest TT R8 intrand in "club 300" "
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1173257761 sunt cam la fel,e un kit practic,dar un chit..oficial sa zicem.

lasa prietene ca ceea ce avem noi in iasi e carucior pe langa ce ai prezentat tu ! Nici macar suspensie sport nu are TT-ul iesean

ionutz26 18-02-11 19:26

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
Ferrari....:lol:modelul asta zboara...nu are roti

GAby645 19-02-11 10:36

Re: Masini tari din Iasi
 
a crezut ca daca ii scoate rotile nu il mai ia leasingul !!

MihaiCsl 19-02-11 14:20

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
Primavara este aproape :D

vlad87 19-02-11 15:41

Re: Masini tari din Iasi
 
Nasol cu ferrari !

Dan101 19-02-11 17:44

Re: Masini tari din Iasi
 
Asta e , traim in Romania si orice este posibil , ca e logan sau f430 pt ei e acelasi lucru :P

RazvanMRG 19-02-11 18:36

Re: Masini tari din Iasi
 
era un articol la ziar ca i-au luat masina cei de la leasing.
http://www.ziaruldeiasi.ro/economic/...politia~ni72u2

Dan101 19-02-11 22:05

Re: Masini tari din Iasi
 
Criza sa fie oare ? Nu prea cred , din cate am vazut a platit cam 80 % din suma , aproape 200.000 euro

MnezO 20-02-11 01:27

Re: Masini tari din Iasi
 
masina a fost luata de firma de leasing ! Personal m-am intalnit cu masina de tractare in aporpiere de roman mergeau spre Bucuresti

o`neal 20-02-11 09:55

Re: Masini tari din Iasi
 
Pfff... Zlate, you do it again!
Nu e pt prima oara :) si nici a 2 a oara :) A avut destule pe parcursul timpului :P

Nuicarc 20-02-11 11:08

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by o`neal (Post 4102027)
Pfff... Zlate, you do it again!
Nu e pt prima oara :) si nici a 2 a oara :) A avut destule pe parcursul timpului :P

Lasa ca is ia 458 in schimb :D .

Dan101 21-02-11 22:20

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 4108244)
senzatie masina.. o admir de fiecare data cand trec pe acolo unde este parcata mereu..

Safe place :D , am sa pun mai tarziu niste poze , sper sa ma ajute sSorin la capitolul asta :peace:

Dan101 23-02-11 19:33

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
Politia Romana , in dotare cu un bmw E90 330XD:)!Surprins langa Bolta Rece :D

MnezO 23-02-11 21:34

Re: Masini tari din Iasi
 
astea-s masinile de ep autostrazile noastre :P ! intre turda si gilau am dat de evo X al politiei romane

Dan101 23-02-11 21:43

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Da este un singur evo X deocamdata , varianta cu cele mai putine dotari din cate am observat (GSR) , apare pe net cum ''Maestrul'' Titi Aur le arata cum se comporta masina cand este fortata :D si o poza :)

JusT_SaY_BoBo 02-03-11 14:14

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
si doua masini frumoase
ambele vazute in nicolina
scuzati claritatea dar pozele sunt facute cu telefonul

grg_92 02-03-11 15:21

Re: Masini tari din Iasi
 
abarth`ul e demential:oops: ma unge la suflet cand il vad


All times are GMT +2. The time now is 15:44.

- Copyright 2026 4Tuning