Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kimi 22-01-09 09:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 1999110)
kid am si yo o problema cu maimutzoiu te-am mai sunat da dormeai :( numai dai nici un semn te ai dat la "fund" :D

Dintotdeauna kidu s-a dat la fund...Acum ai observat deabia ???

Kidule eram batut cu stuff de cotnari ;)

cozo 22-01-09 10:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 1976615)
jack si cu andu ... are 400 mb filmul dar cred ca e cel mai frumos :D enjoy

multumesc domnu pt film......poate il pui si pe ala de la poli......stii u care....

Hyena 22-01-09 16:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2000543)
Pentru ca in poza se afla o parte din brigada veche ;)

Raspuns corect ??

asa e bine zis o parte, in curand sper sa formam iar brigada diverse cu dem radulescu ca a fost si bine nu numai rau :) nu kimi ?

BGY_Bogdy 22-01-09 16:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vreau sa va arat un Porsche Cayenne Negru Mat e primul care il vad si arata destul de bine ...Tuning Gemballa :twisted::twisted:

BGY_Bogdy 22-01-09 16:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
.... asta-i

Lucian_GXZ 22-01-09 17:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Proshele arata naspa, insa culoarea imi place, culoarea e cea mai tare, cred ca o sa-mi fac si eu bicicleta asa :p

bogdan_e36 22-01-09 18:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2001832)
Proshele arata naspa, insa culoarea imi place, culoarea e cea mai tare, cred ca o sa-mi fac si eu bicicleta asa :p

macar bicicleta sper sa iti mearga=))

kyd_ursu 23-01-09 00:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hyena ai inceput sa ti arati coltii?...nervosule :))

BGY_Bogdy 23-01-09 16:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2003360)
Bogdy nu vrei jantele mele TSW 17" 5x100 ??

Stiu de ce jante vb am discutat cu lucian defapt el mi-a zis de ele :D sa vad acuma poate fac rost de bani ce si cum sa vad:D

Tweety_rzw 26-01-09 15:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Sper ca se incadreaza la diverse :oops::lol: !

RoByNeT 26-01-09 19:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
masina este a unui baiat de la autoled deci nu e a lui :lol: stiu ca am fost acolo si stiu "istoria ei" ... ( a masinii :)) )

daffy duck™ 26-01-09 19:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
traiasca ala care tea dus acolo....

Hyena 26-01-09 19:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sigur te a dus daffy daia sufera el :)

RoByNeT 26-01-09 19:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bine ma bine ... multumesc si lui daffy ca m`a dus acolo ;)

daffy duck™ 26-01-09 19:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ hyena : pai da cine putea.....trebuia sa vina si andu sambata acolo dar..a fost serios tziganu rujat
@ robynet : no problem pha


p.s baga hyena si tu pozele k ma omoara ploiestiul


All times are GMT +2. The time now is 15:49.

- Copyright 2026 4Tuning