![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Kidule eram batut cu stuff de cotnari ;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Vreau sa va arat un Porsche Cayenne Negru Mat e primul care il vad si arata destul de bine ...Tuning Gemballa :twisted::twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
5 Attachment(s)
.... asta-i
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Proshele arata naspa, insa culoarea imi place, culoarea e cea mai tare, cred ca o sa-mi fac si eu bicicleta asa :p
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
hyena ai inceput sa ti arati coltii?...nervosule :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Sper ca se incadreaza la diverse :oops::lol: !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
masina este a unui baiat de la autoled deci nu e a lui :lol: stiu ca am fost acolo si stiu "istoria ei" ... ( a masinii :)) )
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
traiasca ala care tea dus acolo....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sigur te a dus daffy daia sufera el :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bine ma bine ... multumesc si lui daffy ca m`a dus acolo ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ hyena : pai da cine putea.....trebuia sa vina si andu sambata acolo dar..a fost serios tziganu rujat
@ robynet : no problem pha p.s baga hyena si tu pozele k ma omoara ploiestiul |
| All times are GMT +2. The time now is 15:49. |
- Copyright 2026 4Tuning