![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
se minte poporu' cu calculatoru' credeam k am depashit de mult stadiu asta
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
k shi distantza intre mashini...este mai putzin de 1 metru...imi e imposibil sa cred k la vieza aia sa mers asa oglinda langa oglinda....ori oamenii e cascadori ori e cu capu'....dar ma indoiesc de ambele situatzii ptr k din cate shtiu sunt maturi shi intregi la minte....deci revenim iar....k e o poza facut la start sau imediat dupa in cel mai rau caz
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
intradevar cam suspecta poza si daca e adevarat e cam penibil.. oricum cam toata lumea e de acord ca a fost egalitate pe cei 400 de m si ar trebuie sa se mai dea o data sa fie sigur treaba
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
@ espinoza
nu trebuie frate sa ne zica cineva dak e adevarat sau nu...k de aia avem cap sa judecam nu k doar nu suntem legume....dar cine shtie poate e iar o gluma shi se vrea intentziaonat treaba asta...k noi sa ne agitam k apa de mal...shi dupa aia sa se vine shi sas e zica...k da k avem dreptate...se pune inteligentza cititorilor acestui forum la indioiala maxima...shi pe langa faptul k nu e deloc profi e josnic shi ff urat |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
pt rossi:
sunt aproape 100% de acord cu tine....se pot aduce contra argumente la apr tot ce ai spus....desi pt mine e la fel de clar ca si pt tine. poza poate fi facuta la 300 la ora ...se poate face cu un aparat foto semi profesional...reglezi timpul de expunere..si iese clar....pana si spitele. elereonu: se poate spune ca e vb de tunning extrem ...si l-a oprit datorita rezistentei la innaintare... balustradada...daca nu a miscat aparatul.....balustrada nu avea de ce sa iasa neclara. ps: este ceva care pute aici...si daca tot avem o singura parere de la unul avizat care a afirmat ca este de la finish...atunci e clar cine minte.ma refer si la cele 3 poze aduse...... repet...luati liniile paralele dupa asfalt...... pt domnul care a plecat la sto, asteptam contra argumente, |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
dak ar fi dorit sa fac treaba asta la acest nivel de aparatura atat de profesionala cum zici tu....o duceau pana la capat shi bagau un pachet de poze plus un filmuletz ceva acolo...deci ma indoiesc....si nu intzeleg care e finishtul....k e imaginar pana la urma....ar fi trebuiet s afie ceva un reper k baza de masurat nu?...shi analizand fix poza....facetzi un experiment ff simplu...plimbatzi dealungul monitorului ceva...o carcasa de cd'u orice care e drept....shi o sa vedetzi k ono' e in fatza....cu tota buza aia de carbon...nu va luatzi dupa umbre..k dupa umbre sunt la egalitate....mashina lui sebi fiind mai inalta automat are shi umbra mai in fatza....deci incercatzi treaba cu experimntul....
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Poza e destul de relevnta eu eram pe banda doi de viteza si din orice unghi fotografiai de pe dreapta soselei nu m-ai fi vazut daca nu eram in fata. Masina lui Ono m-ar fi mascat eventual vedeai doar nr de inmatriculare si fata barei parasoc. Se vede lateralul barei de protectie parasoc fata, deci eram clar in fata. In plus nu vad de ce as minti, eu nu mint, iar daca pierdeam brovo cui era mai bun. Acum ca si in trecut cursa a fost a mea. Prima data i-am dat 4 masini acum doar 40cm, motivele nu are sens sa vi le spun, dar o sa vedeti ca la prima intalnire o sa fiu mai in fata.;) Aparatul foto e unul semiprofesional. Camera video profesionala dar inca filmul e cenzurat din motivwe de siguranta, iar acolo e putin mai clar totul. Viteza de 310 s-a prins mai sus eu cel putin am avut iar Daniel era in spate, oricum nu conteaza si cred, nu sunt sigur dar cred ca ar fi reusit sa mearga mai repede putin ca mine la viteza de varf poate dupa 2000m iar poza e de la 400 si acolo nu erau 300, era cu aproape o suta mai jos, clar peste 200 dar sub 250. Daca vreti sa ciesc si eu fiti mai punctuali ca daca e cate o jumate de pagina ... nu prea am asa rabdare mai ales ca-s pe 4 forumuri odata. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
am scris cat am putut de condensat...cine are ceva de zis ... zice in mai multe randuri ... cu argumente shi contra argumente...nu potzi sa exprimi ceva printro interjectzie sau propozitzii de clasa a 2a ... shi tu ai ceva de zis shi o faci la fel pe juma de pagina...deci....numai bine ...asteptam evolutzia lucrurilor shi speram in elucidarea acestui ''caz''... dak nu o dam urat in diverse shi nu are rost....iar o sa se scrie enspe mii de pagini fara sa se spuna nik.....ashteptam shi alte poze plus filmuletze...shi atunci totul o sa fie perfect....
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
1 Attachment(s)
Quote:
Totusi, a fost o cursa mult asteptata (atat de Daniel, cat si de tine - oricat ai nega :wink:) si mi-e greu sa cred ca nu s-au masurat 402 m si nu s-a trasat o linie la acei 402 m, sau n-a stat nimeni acolo. Mai jos e atasata o poza in care e trasata o asemenea linie. A fost sau nu la 402 m? Inca o intrebare ar fi urmatoarea: de unde stii ca in pozele postate de tine sunt fix 402 m? Sunt doar curios, pentru ca vreau sa stiu si eu (ca multi altii) cine, ce-a facut. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Alte poze nu sunt.
Filmele - cenzura, nu crezi ca e normal? |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Spune autorul nu il dau eu in gat sa se certe cu cine stie cine. Asa au trecut masinile cum se vede in poza. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Ceea ce se vede in pozele (POZA) postate de tine, nu este sub nici o forma ceva concludent si eu refuz sa cred ca acolo sunt 402 m. In fine... raspunsuri evazive cu trimitere catre alte aiureli. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
[Prima data i-am dat 4 masini acum doar 40cm, motivele nu are sens sa vi le spun, dar o sa vedeti ca la prima intalnire o sa fiu mai in fata.;)
Aparatul foto e unul semiprofesional. Camera video profesionala dar inca filmul e cenzurat din motivwe de raspuns pt sebastian -acum vorbim despre ce s-a intamplat acum...nare nici o legatura cu ce s-a intamplat atunci cand era vb de o alta masina......ma refer la putere. -aparatul foto?????habar n-ai cu ce aparat s-a facut poza(parerea mea)pt ca eu stiu....si nu este vorba de unul semiprofesional...este vorba fix de un sony KITCH de 7 megapixeli stil de buzunar numit p200...pt curiosi...cautati pe goolge detalii....nici macar nu stie de timpi de expunere...asa ca....lasa-ne cu argumente ieftine... cenzura...mama ei.......dar aia intre andrei si ono de pe site???????cenzurat de cine....de tine? chiar nu inteleg dc vrei sa te credem ca ai avut 40 cm cand din poza adusa de TINE nu reiese acest lucru....neai mintit cand ai pus cele 3 poze...ne-ai mintit cu aparatu profesional.....ai plecat la sto.....oare nu crezi ca usor usor distrugi un mit care pe branci tot tu l-ai cladit.... |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
ps:inca respect ceea ce ai facut cu masina ta
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:24. |
- Copyright 2026 4Tuning