Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Midnight Race and Show ...11.05.2008 (https://forum.4tuning.ro/439-baia/72060-midnight-race-and-show-11-05-2008-a.html)

CuzKo 16-07-08 15:13

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
pai dai attach aici pe forum...

Dany.bilan628 17-07-08 18:28

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
pt cei care vor ....voi da dvd ca sunt cam multe pt forum.

W35T 09-02-09 18:32

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Se aude cumva un Midnight Race And Show si anul acesta prin mai ? (precedentul a avut un succes enorm)

botdriver 09-02-09 18:37

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
poate pun o intrebare stupida,mai este cineva in midnight?pentru ca emblema clubului a cam disparut de pe masini....:rolleyes2

robbyxX23 09-02-09 19:13

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Eu am vazut mai multe masini cu emblema sau parasolar.. BMWul lui Ionut, Vento, ceva Ford Fiesta sau focus.. nu retin, Golf parca am vazut.. la ultimele doar emblema parca.

MephistoBM 09-02-09 19:25

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
ionutz ne-ar putea spune mai multe...

razvyrulz 09-02-09 19:30

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
hai ionut nu tine lumea'n suspans ;))

B-77-GUZ 09-02-09 19:35

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
ce... ce s-a intamplat??? :rolleyes2

brummy 09-02-09 20:27

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
ii plecat la nea' doctoru cu masina :) poate maine

MephistoBM 09-02-09 21:51

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by B-77-GUZ (Post 2052174)
ce... ce s-a intamplat??? :rolleyes2

cel mai rapid timp de reactie anul trecut, a? :D:shock:

IonutzMFF 10-02-09 17:24

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Sal everyone ....scuze ca nu am postat pina acum , dar ma gandeam ca oricum pina in luna mai , este timp destul . Depinde de Consiliul judetean daca incep lucrarile de modernizare la aeroport atunci nu vom putea organiza curse ...Dar din anumite surse , a aflat ca vor incepe in luna iulie ...Deci ..THE TIME IS TICKING :))

danny_bik3ru 10-02-09 17:26

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
numa sa nu faci ca si anu trecut sa faci campania de publicitate cu o saptamana inainte

IonutzMFF 10-02-09 17:28

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by danny_bik3ru (Post 2054857)
numa sa nu faci ca si anu trecut sa faci campania de publicitate cu o saptamana inainte

De data asta poate ma ajuti si tu la lipit afise

botdriver 10-02-09 17:31

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by botdriver (Post 2051894)
poate pun o intrebare stupida,mai este cineva in midnight?pentru ca emblema clubului a cam disparut de pe masini....:rolleyes2

in privinta asta tot am ramas nelamurit...:???:

Spark 10-02-09 18:46

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
asteptam cu draga eventul ;)


All times are GMT +2. The time now is 19:08.

- Copyright 2026 4Tuning