![]() |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
pai dai attach aici pe forum...
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
pt cei care vor ....voi da dvd ca sunt cam multe pt forum.
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Se aude cumva un Midnight Race And Show si anul acesta prin mai ? (precedentul a avut un succes enorm)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
poate pun o intrebare stupida,mai este cineva in midnight?pentru ca emblema clubului a cam disparut de pe masini....:rolleyes2
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Eu am vazut mai multe masini cu emblema sau parasolar.. BMWul lui Ionut, Vento, ceva Ford Fiesta sau focus.. nu retin, Golf parca am vazut.. la ultimele doar emblema parca.
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
ionutz ne-ar putea spune mai multe...
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
hai ionut nu tine lumea'n suspans ;))
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
ce... ce s-a intamplat??? :rolleyes2
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
ii plecat la nea' doctoru cu masina :) poate maine
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Sal everyone ....scuze ca nu am postat pina acum , dar ma gandeam ca oricum pina in luna mai , este timp destul . Depinde de Consiliul judetean daca incep lucrarile de modernizare la aeroport atunci nu vom putea organiza curse ...Dar din anumite surse , a aflat ca vor incepe in luna iulie ...Deci ..THE TIME IS TICKING :))
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
numa sa nu faci ca si anu trecut sa faci campania de publicitate cu o saptamana inainte
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
asteptam cu draga eventul ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:08. |
- Copyright 2026 4Tuning