Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Anunturi Auto VW (https://forum.4tuning.ro/501-anunturi-auto-vw.html)
-   -   [VĀND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc (https://forum.4tuning.ro/501-anunturi-auto-vw/71852-vand-spoilere-stopuri-faruri-grile-accesorii-crom-suspensie-etc.html)

B83RUP 13-02-09 00:10

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
2 Attachment(s)
sal
suspensie reglabila de la jom pt vw bora variant motor v6 4motion?
si asa ceva daca ai ,alea rosii din spoilar

fritz-sv 13-02-09 10:31

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
la bora am gasit ceva 350 euro nu e reglabila si mi spune ca e numai pot 4x4 ..

SoundIdentity 13-02-09 21:59

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
la un golf 5 gti m-ar interesa ceva faruri cu angel si inlocuibil cu cel cu xenon din fabrica :)model si pret te rog..mersi

fritz-sv 14-02-09 09:20

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
deci la golf 5 .. d voastra aveti cu xenon din uzina .. si doriti sa l inlocuiti cu unul cu angel .. ? ( xenonul de uzina nu merge montat la astea tuning )

SoundIdentity 14-02-09 13:39

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
Quote:

Originally Posted by fritz-sv (Post 2065890)
deci la golf 5 .. d voastra aveti cu xenon din uzina .. si doriti sa l inlocuiti cu unul cu angel .. ? ( xenonul de uzina nu merge montat la astea tuning )

deci..problema mea este asa:
am un golf cu fata sparta ....este gata toata masina si mai imi trebuiesc farurile care originale din uzina au fost cu xenon...reglaj automat etc...acuma ...am inteles ca sunt faruri tuning care au cupla ca si cele cu xenon din fabrica ceva de genu..nu as da o groaza de bani pe cele originale maoi bine cumpar faruri tuning eventual si cu inelele deja montate dar important e sa se cupleze cu cuplajul si comenzile celui de xenon din uzina :) sper ca intelegi ce vroiam :) mersi

fritz-sv 16-02-09 11:19

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
1 Attachment(s)
nu prea ionteleg dar daca vrei farurile cu look ca cele de xenon le am la 400 euro set fara xenon , fara angel ... poza

wolfgang_69 16-02-09 13:02

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
salut!pentru un golf 3-grila fara semn si bad boy.mersi

B-74-WRC 16-02-09 13:10

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
stopuri pe leduri pt. golf 2 cam la ce pret le aduci?? am vazut ca ai proiectoare la 70e sint cu suporti de prindere sau fara? si mai am una( daca nu te deranjez) pereche de faruri fara engel tot pt. golf 2 (ma refer la modelul de far sticla interior) tot asa pret.? multumesc.

vwvariant 16-02-09 19:38

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
Salut ma intereseaza un far stanga cu proiector ceata si semnalizare galbena daca ai pentru un Golf IV Variant 2003 ASZ 96KW da-mi te rog un pm .

Bogdan0118 17-02-09 12:04

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
Salut am vazut si ceva de suspesii la tine.
M-ar interesa ce pret ar fi desi nu cred ca ai dar poate cunosti.
Suspensie sa lase garda foarte farte jos dar sa fie reglabila electric cum vreau eu.
Spre exemplu in parcare sa o las jos de tot si in momentul cand plec la drum sa pot ridica garda de la sol.

Stii ceva? Ma poti ajuta?

fritz-sv 18-02-09 12:52

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
pt golf 3 grila fara emblema la 20 euro bad look de plastik la 110 lei s au d e tabla la 95 euro

fritz-sv 18-02-09 12:54

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
la golf 2 proiectoarele nu au suporti sunt doar ele , stopuri cu led in jur de 120-180 euro set , faruri fara angel la 210 lei

fritz-sv 18-02-09 12:55

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
la golf 4 variant daca e farul stok ..
nu am cum doar tuning .. si doar pe set

fritz-sv 18-02-09 13:02

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
bogdan 118 .. ai idee cat costa o asemenea suspensie ? costa vreo 2800 euro asa in mare ...

Bogdan0118 19-02-09 14:34

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
Ma asteptam sa fie scumpa dar vroiam un pret estimativ.


All times are GMT +2. The time now is 20:11.

- Copyright 2024 4Tuning