![]() |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
ne vdm acolo rebel |
Re: Toyota Celica VS .... ?
sper sa ajung si eu la buzau
poate de data asta no' sa mai existe suspiciuni |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
nu cred ca sunt dat ca inca nici nu am iesit din rodaj :D
dar astept sa iti faci masina sa te dai cu masini de 180 de cai cum ai zis mai devreme acu vreo 2 luni :D:D:D :)):)):)) (ca nu are rost pana atunci ) trebuia sa comentez ceva ca deh, nu suport cand miroase in aer :D |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
salut si pa atat avem noi de discutat;) PA ! |
Re: Toyota Celica VS .... ?
cum si tie iti place sa te bagi in seama pe la altii....si mie imi place sa ma bag in seama la tine.... :):):)::)
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Ce e mah tie frica de un R5, tocmai tu care faci Audi si alte masini.
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Vezi ca la buzau esti cu mine in grupa;)
Vb serios!!! |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Sal scuze de off topic, da poate sa-mi zici si mie cineva cand sunt legalele la buzau, sau sa-mi dati un link ceva
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
scuze de OT, dar in ce grupe ati nimerit voi?
eu as fi exact la limite dintre A3 si A2, dar din pacate nu pot ajunge. |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Oricum nu intru eu la tine in grupa,nu am nici o satisfactie asa:twisted: Asa ca ai sa dai o bere:)))) |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Da ,asta mi se pare si mie extrem de dubios....serios stie cineva cate kg are?ca sa declar la buzau!
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:43. |
- Copyright 2026 4Tuning