Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO) (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/5733-foto-masini-tunate-suceava-exlusivitate-foto.html)

Heparu_Boy 08-05-07 03:03

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
da aleea chiar sunt tari ,... serios

PoToS 14-05-07 16:25

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 887193)
Eu m-am referit la masina lui, nu la celelalte. Daca stam s-o luam asa masina lui costa 3 000E, iar daca luam una din cele puse de mine nu stiu daca e una mai jos de 15000E. N-am spus ca e urata sau ceva am spus ca se paote si mai mult.

nu ma intereseaza daca masina aia de nu stiu de unde costa 15000 de euro, dar degeaba..ma abtin de la alte comentarii..., macar masina asta.a mea.isi face toti banii..aia 3000 de care zici tu, tu ce masina ai? cati cai?

Low_Ridah 14-05-07 18:44

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Andrei ...omu are masina din poza de la avatarul lui :| ....oricum ...nu asta conteaza...chiar nu conteaza cat ai dat pe masina ...poti sa cumperi un harb si sa il faci de toti banii ...si sa iei ochii unuia cu o masina de 40000 euro ...masinile scumpe nu atrag priviri ....cel putin nu ale mele ...un harb care a fost adus la viatza este ceva de invidiat si admirat ...

Si ink un lucru e de zis ...dak un om are bani si se arata k are bani...asta nu e de admirat ....nu e frumos sa faci aja ...ejti grandoman prin treaba asta ....totusi ...las loc de gandit aici ...si precum am zis si mai sus ...topicul e pt poze nu discutzii ....

respect si numai bine....

Heparu_Boy 16-05-07 13:55

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
8 Attachment(s)
sa imi pun si eu foto cu masina

KAmikazee2005 16-05-07 14:33

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
te felicit inca odata pt c ai facut majinii... arata superb ;)

Y O B 16-05-07 19:07

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by Low_Ridah (Post 900910)
Andrei ...omu are masina din poza de la avatarul lui :| ....oricum ...nu asta conteaza...chiar nu conteaza cat ai dat pe masina ...poti sa cumperi un harb si sa il faci de toti banii ...si sa iei ochii unuia cu o masina de 40000 euro ...masinile scumpe nu atrag priviri ....cel putin nu ale mele ...un harb care a fost adus la viatza este ceva de invidiat si admirat ...

Si ink un lucru e de zis ...dak un om are bani si se arata k are bani...asta nu e de admirat ....nu e frumos sa faci aja ...ejti grandoman prin treaba asta ....totusi ...las loc de gandit aici ...si precum am zis si mai sus ...topicul e pt poze nu discutzii ....

respect si numai bine....

Auzi frate nu m-am laudat ca am bani sau ca nu stiu ce. In primul rand ca nu toate masinile din poze sunt ale mele. In al doilea rand eu i-am rasp lui maf la ramarca facuta de el, asa ca............no coment

Heparu_Boy 19-05-07 21:05

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
mersi mult ..... kam

no limits design 22-05-07 19:12

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
bestial a3-u` tzine-o tot asha mane ..... bv arata f f bine

Y O B 30-05-07 17:16

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Am fost acum cateva zile prin Suceava si am vazut la Kaufland noul Porsche Cayenne. Are cineva poze cu masina?

KAmikazee2005 30-05-07 19:37

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
ala alb.. ;)) dak o sa il mai vad pe acolo o sa ii fac o poza ;) azi l-am vazut si eu .. ;)

Boasa 03-06-07 15:34

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by Heparu_Boy (Post 904177)
sa imi pun si eu foto cu masina

Frumos tare A3-ul, modificari la motor ceva?

JeLuKu 25-06-07 13:15

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
asteptam ceva poze de pe aeroport.

Nartik 26-06-07 18:53

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Masina e bestiala un singur lucru am de reprosat si nu il fac din rautate dar jantele nu se potrivesc cu liniile masinii..poate ceva mai agresiv mie imi placea..si mi se pare mie sau jantele is luate de pe un alt audi ?..numai bine

maf 26-06-07 18:58

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
ba is bune jantele........ar merge si ele total negre sau in loc de gri`ul ala un portocaliu ca pe ea..........ar merge sa ii faci un preview in photoshop sa vezi cum ar da :P

no limits design 26-06-07 19:00

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
ceva poze de pe aeroport??


All times are GMT +2. The time now is 00:51.

- Copyright 2026 4Tuning