![]() |
Re: Evl*Skillz
plv,i`m in ..
si la editate si la stock :) so. . bring it on .. :) |
Re: Evl*Skillz
santose...am vazut ceva frumos la avatar acolo:)
|
Re: Evl*Skillz
sunt pe teava alea :)
cele mai tari poze :P |
Re: Evl*Skillz
super tari :)
penultima poza, background-ul a fost folosit de cateva ori :D a 2-oa poza deja o am pe dsktp :D:D |
Re: Evl*Skillz
Ca de fiecare data revine in fortza...stil canibaleste :lol::lol:
|
Re: Evl*Skillz
super toate...si alea gen NYC imi plac:)
|
Re: Evl*Skillz
absolut toate pozele postate mai sus, sunt meritul lu fabi,care e acasica la campina,iar eu aseara,am fost m-am vazut cu el , si i-am furat un cd cu pozele.. :D si le-am adus si le-am postat aici deoarece el nu are net :D
|
Re: Evl*Skillz
m-am uitat acum...la filmele ..alea , shmekere "care erau"... pe cand o sa mai vedem si noi un montaj frumos?....ca parca asta era baza la voi..pe vremuri:)
|
Re: Evl*Skillz
congrats EvL*Skillz !!!
|
Re: Evl*Skillz
Linistea dinaintea furtunii cum zicea un mare om ... :(
|
Re: Evl*Skillz
frumoase poze ....n-am ce zice ....:).....
|
Re: Evl*Skillz
Eu vreau sa vad pozele cu GTI-urile :lol:
|
Re: Evl*Skillz
da,si eu , dar nu-s dekt 500 si greu de editat ..
|
Re: Evl*Skillz
Need help boss? :)...
|
Re: Evl*Skillz
da eu ce sa mai zic ?:)
lasati-l pe santos sa faca treaba ... si o sa fiti uimiti :) |
| All times are GMT +2. The time now is 05:35. |
- Copyright 2026 4Tuning