Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

EvLSant0S 02-08-08 13:17

Re: Evl*Skillz
 
plv,i`m in ..
si la editate si la stock :)
so. . bring it on .. :)

leonard 03-08-08 10:31

Re: Evl*Skillz
 
santose...am vazut ceva frumos la avatar acolo:)

alexGTI 03-08-08 10:35

Re: Evl*Skillz
 
sunt pe teava alea :)
cele mai tari poze :P

Cosmin* 04-08-08 11:11

Re: Evl*Skillz
 
super tari :)

penultima poza, background-ul a fost folosit de cateva ori :D

a 2-oa poza deja o am pe dsktp :D:D

Insanerzw 04-08-08 13:37

Re: Evl*Skillz
 
Ca de fiecare data revine in fortza...stil canibaleste :lol::lol:

leonard 04-08-08 15:07

Re: Evl*Skillz
 
super toate...si alea gen NYC imi plac:)

EvLSant0S 04-08-08 15:25

Re: Evl*Skillz
 
absolut toate pozele postate mai sus, sunt meritul lu fabi,care e acasica la campina,iar eu aseara,am fost m-am vazut cu el , si i-am furat un cd cu pozele.. :D si le-am adus si le-am postat aici deoarece el nu are net :D

leonard 04-08-08 16:02

Re: Evl*Skillz
 
m-am uitat acum...la filmele ..alea , shmekere "care erau"... pe cand o sa mai vedem si noi un montaj frumos?....ca parca asta era baza la voi..pe vremuri:)

keemo 04-08-08 16:46

Re: Evl*Skillz
 
congrats EvL*Skillz !!!

EvLSant0S 04-08-08 17:17

Re: Evl*Skillz
 
Linistea dinaintea furtunii cum zicea un mare om ... :(

stefan_88 05-08-08 12:17

Re: Evl*Skillz
 
frumoase poze ....n-am ce zice ....:).....

shantzu 05-08-08 14:59

Re: Evl*Skillz
 
Eu vreau sa vad pozele cu GTI-urile :lol:

EvLSant0S 05-08-08 16:09

Re: Evl*Skillz
 
da,si eu , dar nu-s dekt 500 si greu de editat ..

f0cs 05-08-08 16:10

Re: Evl*Skillz
 
Need help boss? :)...

alexGTI 05-08-08 16:49

Re: Evl*Skillz
 
da eu ce sa mai zic ?:)

lasati-l pe santos sa faca treaba ... si o sa fiti uimiti :)


All times are GMT +2. The time now is 05:35.

- Copyright 2026 4Tuning