Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

lowrider.STi 12-05-08 15:14

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am auzit si eu ieri un huruit tare de tot...de vazut am vazut doar un spate alb :D

GTXR 13-05-08 13:37

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 1528113)
Poze domne. Poze:poke::bat:

:) se vede blocu meu in prima poza

dragos1989 15-05-08 19:41

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
Nu e chiar tare,dar mi se pare deosebita :D Is curios sa vad si eu mustangul lui blad,ca de mai multe ori am vazut si 5-arul ala rosu nebun al lui :D Am inteles ca in zona asta mai parcheaza si un audi q7 cu kit ABT,opel tigra full tuning,si Cayenne S :D

Sasha 15-05-08 21:46

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by dragos1989 (Post 1535924)
Nu e chiar tare,dar mi se pare deosebita :D Is curios sa vad si eu mustangul lui blad,ca de mai multe ori am vazut si 5-arul ala rosu nebun al lui :D Am inteles ca in zona asta mai parcheaza si un audi q7 cu kit ABT,opel tigra full tuning,si Cayenne S :D

o daa ce A6 frumos e ala argintiu =))=))=)) Mi se pare cunoscut:lol:

GTXR 15-05-08 23:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Si noua :)

dragos1989 16-05-08 13:26

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
a6-le ala e al tau? :P damn,ce lume mica :))

florin_cars 16-05-08 17:03

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
eu as fi zis "oras", nu lume..pai voi ar trebui sa va cam cunoasteti toti :-P

blad 16-05-08 17:48

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Anka Blonda (Post 1527670)
ce ziceti de mustangul lui blad?:oops:
blad vrem sa vedem pozele:twisted:

nu mai am batery: )

Sasha 16-05-08 17:49

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by blad (Post 1537405)
nu mai am batery: )

minti!!!!!!!!!!!!!!!!
promisse cu prima ocazie ii "trag" o sedinta photo la "albitura" aia:-P:hug:

blad 16-05-08 17:49

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1528734)
Mustang-ul e al lui blad.. merge inchis:lol:
l-am vazut si eu acum 2 zile:D

da inchis cu usile :))

blad 16-05-08 17:51

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1537408)
minti!!!!!!!!!!!!!!!!
promisse cu prima ocazie ii "trag" o sedinta photo la "albitura" aia:-P:hug:

sa nu o bronzezi de la blitz:) :hug:

confuzzling 17-05-08 19:15

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
...in curand un CL 65 AMG nou-noutz o sa apara prin targu-jiu. goeru' e proprietaru...

bebetg 17-05-08 20:40

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by confuzzling (Post 1539050)
...in curand un CL 65 AMG nou-noutz o sa apara prin targu-jiu. goeru' e proprietaru...

Belea.8) appropo. a vazut cineva acel m5 care a fost de cateva ori prin oras acum vreo saptamana? Stie cineva ceva despre el? :?:

Sasha 18-05-08 15:14

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bebetg (Post 1539186)
Belea.8) appropo. a vazut cineva acel m5 care a fost de cateva ori prin oras acum vreo saptamana? Stie cineva ceva despre el? :?:

des parcat in fata la MVM :?

blad 19-05-08 12:33

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bebetg (Post 1539186)
Belea.8) appropo. a vazut cineva acel m5 care a fost de cateva ori prin oras acum vreo saptamana? Stie cineva ceva despre el? :?:

da l-am vazut eu si nu e m5 ala.


All times are GMT +2. The time now is 21:15.

- Copyright 2026 4Tuning