![]() |
Re: Ramnicu Sarat
hai romania
|
Re: Ramnicu Sarat
la intalnire ....
pot sa vin ...ne RAS ? |
Re: Ramnicu Sarat
la ce ora ?
|
Re: Ramnicu Sarat
bai pompierule...te`am prins...te`am caftit:)))
|
Re: Ramnicu Sarat
zi so tru
|
Re: Ramnicu Sarat
is satul de promisiuni...
|
Re: Ramnicu Sarat
exact pe 26 ziua uniri in ramnicu sarat la ora 21:00 prima intalnire Sough's Racers in fata la sala sporturilor ,de data asta nu se mai amana
ps:pompierule nu mai posta una dupa alta daca vrei poti sa editezi ce ai postat mai devreme |
Re: Ramnicu Sarat
bine ca esti tu destept ,mai zid ...!
|
Re: Ramnicu Sarat
oo...da dc asa tarziu? :D
|
Re: Ramnicu Sarat
pasarile de noapte nu umbla ziua!!intelegi ce vreau sa zic
|
Re: Ramnicu Sarat
asa tarziu ,ce ?
intalnirile sunt pt majori (18 ani) |
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
o sa fiu acolo :D:D:D |
Re: Ramnicu Sarat
4 Attachment(s)
Salutare si Bine V-am Gasit! Ma numesc Stefan,sunt Ramnicu Sarat , am 19 ani si as vrea sa ma alatur si eu voua si intalnirilor pe care am inteles ca le organizati atat in Ramnicu Sarat cat si pe langa acesta !
Batranica mea :lol:! |
Re: Ramnicu Sarat
bun venit.. :D:D:D
|
Re: Ramnicu Sarat
Bine v-am gasit :) !
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:49. |
- Copyright 2026 4Tuning