Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

D3m0N 12-06-08 18:27

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Limuzina ... Un Escalade Alb parcat la fosta benzinarie din bucsinescu cum te duci spre Europa pe dreapta ... Dute si pozeazal !

limuzina 12-06-08 20:33

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Maine ma duc!Daca il mai gasesc...

limuzina 13-06-08 17:47

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Am fost,nu era nimic!

bmwh548 13-06-08 17:48

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Pai daca nu te-ai dus cand trebuia. :-P

D3m0N 13-06-08 18:38

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
4 Attachment(s)
lasa nu mai fi botos ca am avut si eu drum pe acolo
Attachment 562072 Attachment 562073

si unul model mai vechi care l`am pozat in iarna 2004 - 2005 ..
scz de claritatea pozei da nu erau telefoanele care sunt acum :))
[mi`am adus aminte acum de el ]
Attachment 562074 Attachment 562075

limuzina 13-06-08 20:14

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Vai cum naiba eu nu l-am gasit,am fost la pe la 4:15,anumit se intampla sa crizez,maine ma duc de dimineata si stau acolo!

D3m0N 13-06-08 20:16

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
ai vazut la cat sunt facute pozele?:))) asa sa faci :)

limuzina 13-06-08 22:51

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Oameni buni era un gallardo portocaliu unde e?Era cu numere de Austria,o fi plecat?In ziar scira ca este la un patron din Iasi,,,unde o fi?

bmwh548 13-06-08 23:33

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Te referi la asta sau a aparut altul? https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi/page-5.html

limuzina 13-06-08 23:46

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
La asta...in ziar spunea ca mai avea inca unu galben nustiu cine...prostii,asta a fost sigur l-am vazut cu ochii mei!

D3m0N 14-06-08 00:33

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
da a mai fost sau mai este unul pe la billa ... galben ... vazusem poze pe undeva dar nu mai stiu ...unde

limuzina 14-06-08 01:00

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Poze am vazut si eu in acelasi loc unde era si ala portocaliu!Da nu a mai aparut nici o poza cu nici unul...!

limuzina 14-06-08 18:49

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
10 Attachment(s)
M-am dus cu ideea, sa sun la poarta la om sa il rog sa scoata dodgeul viper din garaj sa fac cateva poze!Cand am ajuns,surpiza,masina era in curte!Am sunat la poarta dar nu era nimeni acasa,am facut cateva poze printre gard!O sa mai merg,poate il gasesc acasa sa fac cateva poze si din spate,poate la motor,interior ;)!Cateva date tehnice: Dodge Viper Snakeskin de 150.000 dolari. O firmă de tuning auto din Statele Unite a scos pe piaţă 20 de exemplare, adică o ediţie limitată. . Bijuteria pe patru roţi are un motor de 8,4 litri cu 10 cilindri în V. Un "monstru" care consumă 25 de litri de benzină în oraş, dar prinde suta în mai puţin de 4 secunde. "Interiorul este din piele şi în scaune are inserţii de piele de şarpe.Caroseria este realizată integral din carbon.

D3m0N 14-06-08 22:18

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
la ce masina are... putea sa plateasca pe unu cu 50 de mii sa`i dea protectia jos de pe usa de la garaj ... si sa isi schimbe gardu lateral:)))

limuzina 14-06-08 22:46

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Alaturi sta un mosnegut linistit ;);)!E prima data cand vad masina in curte,de cate ori ma duc e in garaj probabil!Eu am venit si iesea cineva din curte si intra iesea si intra cu ceva in mana si l-am intrebat pe tata: ala e patronu?Si tata a zis ca nu e el...el a bagat masina intr-o parcare si discuta cu cineva si eu ma plictiseam si m-am dus pana la poarta lui si am dat cu ochi de dodge!Am fugit repede,am luat camera si am sunat la poarta de 3 ori in interval de 2 ore!M-am spanzurat pe gardu ala cum am putut si am facut cateva poze!Mai are si dita cainele:(:(:(!Tata merge in copou la persoana aceea in fiecae wekeend,poate wekeendul viitor gasesc propietarul dodgeului acasa!Acum era bine ca era in curte...asa cand e in garaj,deranjez omul...!


All times are GMT +2. The time now is 19:46.

- Copyright 2026 4Tuning