![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Din serialul "Tineri si dubiosi"
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Inca se resimte oboseala acumulata aseara la fotbal in intersectia de la Delta ... cu fantana din mijloc fileu :D
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Fuarte tare.......interesant sa incerci sa lovesti cu mingea un cabriolet plin de fufe
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
despre ce e vorba aici ....???
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
asa ziceam si eu =)) =)) nui mai poate omui sa iasa cu bmwul cabrio in oras ca se trezeste cu mingi sau altii prajituri ! eram in locu lu fufelor luam mingea si fugeam aruncam in dunare :))) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
daaaaaaaaaaa interesant tare:)....
o grupa de baieti impartiti in 2 echipe :) jucau fotbal la sens la Delta:P....la dublu mixt:P |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
1 Attachment(s)
Stie cineva cum se numesc modelul asta de Jante??? Am mai vazut ceva asemanator pe un A3 negru in TL.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Nu vreau sa vorbesc prostii dar din cate stiu eu sunt un model facut de BBS , pe un A3 sportback negru nu...masina o vad pe Mircea Voda
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Baaaaahhhh! Care mergeti la formula 1 pe apa in mamaia?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ce? :) mai da niste detalii
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
.am auzit k e si un seic care are inchiriat intregul palier al unui hotel, cu vreo 120 da oameni de la mecanici la aia care fac vant cu frunza si dansatoare din buric ;) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
haha super tare dar nush... as fi vrut sa ajung asa ceva n-am mia vazut ... :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
nu aveai cum sa vezi pentru ca se desfasoara pt prima data in romania , cat despre seic , este vorba de cel din Quatar
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ma refeream ca n-am mai vazut o asa barca (atatia cai) desi au mai fost prin RO ..nu la o cursa!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
aaa , scuze . Iti dai seama cum stropesti cu aia cumetre , nici numere de inmatriculare n-are pe spate:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:15. |
- Copyright 2026 4Tuning