Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

mikafly 21-08-07 10:32

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Din serialul "Tineri si dubiosi"

Cosmin255 21-08-07 11:50

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Inca se resimte oboseala acumulata aseara la fotbal in intersectia de la Delta ... cu fantana din mijloc fileu :D

mikafly 22-08-07 12:14

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Fuarte tare.......interesant sa incerci sa lovesti cu mingea un cabriolet plin de fufe

flmoise 22-08-07 13:53

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
despre ce e vorba aici ....???

Eugen_TL 22-08-07 15:12

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 1058978)
Fuarte tare.......interesant sa incerci sa lovesti cu mingea un cabriolet plin de fufe



asa ziceam si eu =)) =)) nui mai poate omui sa iasa cu bmwul cabrio in oras ca se trezeste cu mingi sau altii prajituri ! eram in locu lu fufelor luam mingea si fugeam aruncam in dunare :)))

Cosmin255 22-08-07 15:12

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
daaaaaaaaaaa interesant tare:)....
o grupa de baieti impartiti in 2 echipe :) jucau fotbal la sens la Delta:P....la dublu mixt:P

Bogyciu 23-08-07 12:19

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
1 Attachment(s)
Stie cineva cum se numesc modelul asta de Jante??? Am mai vazut ceva asemanator pe un A3 negru in TL.

Cosmin255 23-08-07 12:52

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Nu vreau sa vorbesc prostii dar din cate stiu eu sunt un model facut de BBS , pe un A3 sportback negru nu...masina o vad pe Mircea Voda

KAB 24-08-07 09:29

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Baaaaahhhh! Care mergeti la formula 1 pe apa in mamaia?

Eugen_TL 24-08-07 14:07

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
ce? :) mai da niste detalii

KAB 24-08-07 15:28

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 1062522)
ce? :) mai da niste detalii

pe perioada 31 aug- 2 sept o sa aiba loc o competitie de yachting cu motor in statiunea mamaia pe lac.putere frate...800 cp/bucata.ia lejer 300 km/h
.am auzit k e si un seic care are inchiriat intregul palier al unui hotel, cu vreo 120 da oameni de la mecanici la aia care fac vant cu frunza si dansatoare din buric ;)

Eugen_TL 24-08-07 15:41

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
haha super tare dar nush... as fi vrut sa ajung asa ceva n-am mia vazut ... :)

Cosmin255 26-08-07 21:42

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
nu aveai cum sa vezi pentru ca se desfasoara pt prima data in romania , cat despre seic , este vorba de cel din Quatar

Eugen_TL 26-08-07 21:47

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
ma refeream ca n-am mai vazut o asa barca (atatia cai) desi au mai fost prin RO ..nu la o cursa!

Cosmin255 27-08-07 11:42

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
aaa , scuze . Iti dai seama cum stropesti cu aia cumetre , nici numere de inmatriculare n-are pe spate:)


All times are GMT +2. The time now is 21:15.

- Copyright 2026 4Tuning