![]() |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
hmm.suna bine........poate ne mobilizam mai multi si merem la o bila in weekend.....ca tot sa amanat "kestia "de la buzau
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
poate cu P:)....poate da sau poate nu!!..who knows....dak ne strangem noi k de obicei ar trebuii sa inchiriem drq tot hipodromu`
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
lasa mei kraven ca am mai zis asa si pana acum si ai vazut ca nu a venit chiar atat de multa lume.....multi au zis ca vin....putini au ajuns;)ar fi o idee buna ca nu prea am mai iesit cu totii la o bila de cateva saptamani bune
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Nu au venit ca a fost cancer afara da acu sa incalzit vremea si o sa vina multi peste tot, si la sala !
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
mei aml-ule.....ce legatura are biliardul cu frigul....?nui nevoie s fie cald ca doar nu joci afara.....:-??
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
am vazut in seara asta ce s-a incalzit...nush...cum ziceti voi....stabilitzi voi si poate ajung si yo:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
s-a deschis un nou local misto...are bowling si biliard si bar... in centru pasajul dintre Unirea si Mercur... e chiar frumos si are mese bune...se pare...plus una de snooker..si 3 piste bune de bowling ;)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
:>:>:>suna interesant ....haideti ca nu am mai iesit cu totii......gashka mare ......l un suc,o bila cv d mult .....poate ne orzanizam ptr weekendu asta:>
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
bogdane ai fost acolo? eu nu am fost dar am auzit ca nu e asa marfa... ca e biliardul intr-o parte si bowling-ul in partea cealalalta si in mijloc ``clubul`` si e ``bahaos`` :)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
da...am fost pai asa e bowlingul intr-o parte si biliardul in alta..pai care e problema? unde sa le faca pt toate si in locatie centrala? mie mi-a placut stilizat destul de ok, e frumos inautru..muzica misto..am vazut si un pupitru de dj (desi ma indoiesc ca va pune cineva important acolo) ce haos sa fie? esti la piste...stai acolo sau la bar langa..esti la biliard stai in sala de biliard...
alexa...da eu as rvea sa ma duc weekendul asta..am chef de un bowling.. |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
buey racerilor cand mai facem si noi o seara cum a fost la ziua lui tre..la o cola...sa stam sa mai povetsim?
va provoc la o liniutza/pai de cola |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
knd vrei tu bogdane...yo vin cu cea mai mare placere......apropo`...dragutze tipele de aseara:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ce tipe frate?? eu?? ce ingerash sunt...
unde umblati mah?? voi erati la OMV?? nos, toy..etc? hehehe... daca erai la OMV ele erau cu o masina..de nu iti vine sa crezi... cea mai lunga si mare de acolo.. nici eu nu am crezut... :)) m-au lasat in inferioritate.... la lungime... hai maine seara la bowling si/sau biliard...facem echipa? eu cu tre venim in pijama si papuci ca stam langa... si sigur vin si fetele... ;) |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
biliard poate...bowling...nu ma bag...nu`i de mine:D....cum vrei...dar sa vdm dak mai vine cineva....
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
yo nam mai jucat pana acum bowling da mas baga....:Pramane daca e sa vb p mess mai pe seara si vedem..... daca e pregatiti-va sa va bat...ca de obicei:lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:08. |
- Copyright 2026 4Tuning