Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA partea a IV-a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3213-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iv.html)

tekno 15-02-05 17:11

1 Attachment(s)
initzial la aia m-am gandit shi yo...
asta-i stormu... sigla lister ii galben/verde

ii Porsche 962 CR...

florin_cars 16-02-05 01:54

mai exact Porsche 962CR Schuppan model 91.
baga pozna tekno man

tekno 16-02-05 01:59

1 Attachment(s)
:lol:

florin_cars 16-02-05 02:55

paii sa zicem ca este AMC?

florin_cars 16-02-05 03:36

1 Attachment(s)
e un Gremlin 77-78 din ala cu urechi mari si paros :twisted: :twisted:

Hondarul 16-02-05 09:17

Camaro ??

tekno 16-02-05 11:19

Mercury Cougar :roll:

tekno 16-02-05 11:36

1 Attachment(s)
:oops: sorry de prima poza... era prototip...

Hondarul 16-02-05 16:22

Asa mai merge... :roll:

CT-87-ADY 16-02-05 17:11

Hmmm...
Isuzu cumva? :?
Ce natzie e? :roll:

Hondarul 17-02-05 09:45

Daihatsu, ce draqu e asta ??? :roll: :?:

tekno 17-02-05 12:17

mmmnope... mai incercatzi... :P

Sc0OTeR 17-02-05 14:12

Tata Sierra :?:

CT-87-ADY 17-02-05 14:20

tekno zii te rog ce natzie este!
Sa shtim si noi pe unde sa ne invartim...
:?

tekno 17-02-05 14:52

india... scooter o fost peaproape...


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning