![]() |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
2 Attachment(s)
ursu a primit o noua pompa de benzina de 4 bari ...
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
teste cu noua pompa:D
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
2 Attachment(s)
nu am gasit poze cu gumele decat astea dar nu se vede cine stie ce , maine fac poze ... http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...-10401053.html , le poti vedea aici mai bine
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
6 Attachment(s)
Pozele promise;)
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
stie cineva ceva de acest sunet de la ce ar putea fi , se aude pe spate este un sunet gen k si cum ar freca placutele pe disc , o fasaiala , am verificat fata si este ok , pe spate am zis ca se poate sa nu aibe grupul ulei , am schimbat nou , nu pot sa-mi dau seama de la ce ar putea fi , acum a mai ramas rulmenti spate dar sunetul nu prea are treaba cu rulmenti :sad: astept pareri poate sa lovit cineva de asa ceva :!:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
In cazul motoarelor presiunea din circuitul de benzina este data de regulatorul de presiune de pe rampa injectoarelor. :D |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:06. |
- Copyright 2026 4Tuning