![]() |
Re: Boicot Benzinărie
Alaltaieri am fost cu un prieten , si am alimentat de la OMV-ul de langa belvedere ... motorina SPRINT DIESEL 5.12...ieri iar am fost sa alimenteze SPRINT DIESEL 5.21 .... sa nu-i f..... in gat ? de ieri pana azi au umflat pretul cu aproape 10 bani ... Am fost frumos si am alimentat de la LukOil-u din SF Lazar . Cat mai traiesc nu voi mai alimenta de la nenorocitii unde scrie PETROM/OMV ... mai bine alimentez de la o benzinarie fantoma decat de la hotii aia .
|
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
asa ca spor la afirmare |
Re: Boicot Benzinărie
dacei prin urmare romanul liciteaza la pompa cit mai mult
pretul incepe de la 4,96 sa strigat 5,06 si e un urcare care da mai mult? asteptam cu oferte |
Re: Boicot Benzinărie
Dau eu 7 lei daca imi face din 55 de cai vreo 120 de cai :lol:
|
Re: Boicot Benzinărie
dai tu 7 asteptam 8 nimeni nu da 8
da cineva 8 primeste sasa cai frumosi |
Re: Boicot Benzinărie
merg zilele urmatoare in RM ,sa fac plinu", mai merge cineva ?
* motorina o cumpar cu 3,6 Ron/Litru ;) 0746 963 770 id : is44puf |
Re: Boicot Benzinărie
|
Re: Boicot Benzinărie
Indiferent cati suntem astia mai tineri pana in 40 de ani..nimeni nu se sufoca..indiferent de situatie trb pus benzina\motorina pentru ati rezolva problemele...nu cred ca vine Nea Fanica din nush ce cartier sa faca boicot cu noi..iar acest lucru e la nivel inalt nu putem schimba noi nimic.. off topic: doar sa fie vreo revolutie..in afara de benzina creste pretul celorlalte produse ...ce facem ne adunam in carrefour si cerem ieftinirea?! nu cred..
Asa ca totul ramane asa cum este cu bine cu rau..daca e sa ne intoarcem in epoca de piatra si sa mancam de pe jos asta e...si stra stra bunicii nostrii au supravetuit mancand bambus si mai stiu eu ce.. Asta e viata! |
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
trist dar adevarat , in tara asta de cacat cine nu-i beat...e prost sau afumat !!! ( no ofence e doar o vorba de-a mea/parerea mea ) ;) |
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
|
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
fumat = trecut , depasit , invechit , desigur poate fi si ' o stare" etnobotanica :rolleyes2 afumat = sigur NU m_am referit la afumatura de craciun ;) poate n-am vrut sa spun ( prost ) 8) Nu-ti place cu 5 ron/litru..... lasa ca o s-o cumperi si cu 7 ron/litru !!! Romanu tace si inghite !!! este o placere ascunsa , e din ADN problema ;) parerea mea....nu dati cu paru , dati cu banu !!! |
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
si ce o sa faca stie cineva ce e de facut? sau asta e viata emai bine asa decit mai rau da cit de rau poate fii ? |
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
|
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
Aşa revenind la subiect ...degeaba se mai discută despre benzină , noi am īncercat să facem ceva , ne-am agitat dar dacă romānul e prost şi preferă să nu facă nimic ...asta e , s-a scumpit cine rezistă bine cine nu ....există reatebe , tramvai , metrou sau buburuze d-alea mici cu consum mic :D Nu poţi să faci treabă cu 50 de persoane ...iar la cāt de mare e comunitatea 4Tuning ...reiese doar că din toţi userii 95% nu au fost afectaţi de acest preţ al combustibilului :) Dacă interesa pe cineva ...era o chestie dar se pare că mulţi au venit ca să se afle īn treabă , din plictiseală sau cum s-a spus mai sus ...să-şi etaleze bolizii ( ce să zic ) iar alţii postează aici din acelaşi motiv ...ori numărul de posturi să fie mai mare ori să se afle şi ei īn treabă ...poate poate s-or face văzuţi pe 4T că ...poate nu au cu ce īn tema de tuning :) |
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
decii problema asta nu o sa fie rezolvata ... |
| All times are GMT +2. The time now is 11:17. |
- Copyright 2026 4Tuning