Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   B 64 M V P (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/22107-64.html)

Alex30 30-12-11 21:18

Re: B 64 M V P
 
Nuuuuuuuuuu, n-ai sa vezi la MVP asa ceva stai linistit :)))))


Sarbatori fericite, La Multi Ani si tie MVP-ule si sa continui tot asa cu masina

ynp_46 31-12-11 13:28

Re: B 64 M V P
 
sunt frumoase barile tale, imi place barile, mvp-ule ia fratili meu barile ca e marfa:twisted:

B-64-MVP 31-12-11 14:44

B 64 M V P
 
Merci baietii, se stie ca eu nu o sa montez asa ceva pe masina, nu e stilul meu. Respect si un an nou plin de modificari cu gust si placute ochiului !!!!!!

Tweety_rzw 31-12-11 20:03

Re: B 64 M V P
 
Frumoasa masina ai vecine !

:D !

B-64-MVP 15-01-12 19:05

Re: B 64 M V P
 
Merci Tweety pentru compliment ! ! ! Peunde prin berceni stai???
In alta ordine de ideei, asteptam primavara, se ne apucam de treaba, farurile de pe masina s-au vandut, urmeaza o surpriza :) !!! Mai am cateva ideei, sa vina primavara sa ma apuc de treaba, dar momentan masina este UNDER CONSTRUCTION :P, adica are faruri stock cu pleoape argintii :rolleyes2!!!!

B-64-MVP 19-01-12 15:08

B 64 M V P termometru
 
3 Attachment(s)
Am reusit sa achizitionez un termometru special facut pentru logan de un electronist priceput, asa arata si va fi montat intre vitezometru si turometru ca in poze :twisted:! ! ! Arata temperatura exterioare si cea interioara cu ajutorul celor 2 senzorii ! ! !

Tweety_rzw 19-01-12 15:50

Re: B 64 M V P
 
Super tare ideea ,imi place ca esti inventiv si nu furi ideile altora !

@OFFTOPIC Eu stau pe langa strandu 3 ligheane daca il sti ! Pe semenic nr 2 !

stefiPJJ 19-01-12 15:53

Re: B 64 M V P
 
pe alte culori nu se paote ? adica sa pastezi aceasi culoare ca si afisajul de la CB, asa albastru vine cam aiurea.

B-64-MVP 19-01-12 16:14

Re: B 64 M V P
 
@tweety - merci pentru apreciere :)! ! ! gata stiu zona pe unde stai :lol:!!! Respect !!!
@stefi - Stiu ca si eu as fi vrut ceva cu display alb si scris rosu cum am bordul , dar nu este aceasta varianta, doar asa sau pe verde:( !!!

Gorby 19-01-12 19:05

Re: B 64 M V P
 
poze cu cel verde aveţi?

B-64-MVP 19-01-12 19:24

B 64 M V P
 
4 Attachment(s)
uite aici cateva poze suplimentare cu termometru pe display verde si un alt model mai compact ! ! !

b08ygs 19-01-12 21:42

Re: B 64 M V P
 
Care este pretul pentru un astfel de kit? Tin sa cred ca display-ul se poate schimba,sa pui alta luminozitate:-P un electrician bun poate face operatiunea asta

Devu 19-01-12 21:52

Re: B 64 M V P termometru
 
Quote:

Originally Posted by B-64-MVP (Post 4835762)
Am reusit sa achizitionez un termometru special facut pentru logan de un electronist priceput, asa arata si va fi montat intre vitezometru si turometru ca in poze :twisted:! ! ! Arata temperatura exterioare si cea interioara cu ajutorul celor 2 senzorii ! ! !

Arata bine si pe albastru, e mai "fresh".

B-64-MVP 29-01-12 12:59

B 64 M V P
 
Merci Devu, da asa am considerat si eu, ca e mai fresh pe albastru ;) !!! Un kit complet cu doi senzori exterior-interior a costat 130 ron, pentru cei interesati dati un pm si va dau numarul de contact.

pokemonu` 12-02-12 20:51

Re: B 64 M V P
 
Foarte interesanta ideea de a pune termometrul ala in plafon , dar nici un bord nu arata rau ... succes


All times are GMT +2. The time now is 23:23.

- Copyright 2026 4Tuning