![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
am urcat flansele fata...
deci 9j ET 4 .. |
re: E46 - TM 77 EEE
pornoșaguri :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Albastrul ala de pe bara ar da tare bine pe masina ...
Nu te-ar tenta altceva decat negru? |
re: E46 - TM 77 EEE
Eu nu cred ca o sa fie un negru banal;)ceva mai special...
bafta in continuare Caius asteptam finalul:shock: |
Re: E46 - TM 77 EEE
culoarea e adjudecata.
negru lucios o sa fie.. nu stiu cat de banala ii dar mie imi place cel mai mult. eu zic ca o sa fie ce trebuie, cu toate plasticele la locul lor, toate prinderiile originale fara holsuruburi si adaptari.. o sa revin cu poze cand o iau de la pregatit... |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
https://forum.4tuning.ro/123-masina-m...ml#post4245152 |
re: E46 - TM 77 EEE
ai vrea tu m3 cabrio :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
De la KFC chiar! :twisted: |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
P A K E ... nu da din casa... :lol:
dog99 ..mersi mersi. |
re: E46 - TM 77 EEE
teava rau ...e46'le asta :peace:
|
re: E46 - TM 77 EEE
interesanta vorba .. :lol:
nu stiu ce sa zic... mersi? :D |
re: E46 - TM 77 EEE
mersi boss ... doh :))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Mai fă şi tu poze din lateral, arată prea tare maşina cu jantele astea şi e păcat să nu ne clătim şi noi ochii cu asemenea "ţavă dă maşină":lol:.
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:04. |
- Copyright 2026 4Tuning