Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

TM 77 ADF 08-04-11 19:02

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4238392)
iar o supui pe sor'ta la perversiuni tigane :lol:

:D sti tu ceva :)) vrei si tu 3 fete pe capota? :D in curand apare mareo :))

Caius TM 09-04-11 23:58

re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
am urcat flansele fata...
deci 9j ET 4 ..

turb0 10-04-11 00:58

re: E46 - TM 77 EEE
 
pornoșaguri :lol:

RacerJunior 10-04-11 13:44

re: E46 - TM 77 EEE
 
Albastrul ala de pe bara ar da tare bine pe masina ...
Nu te-ar tenta altceva decat negru?

Patrulei 10-04-11 14:54

re: E46 - TM 77 EEE
 
Eu nu cred ca o sa fie un negru banal;)ceva mai special...
bafta in continuare Caius asteptam finalul:shock:

Caius TM 11-04-11 06:23

Re: E46 - TM 77 EEE
 
culoarea e adjudecata.
negru lucios o sa fie..
nu stiu cat de banala ii dar mie imi place cel mai mult.
eu zic ca o sa fie ce trebuie, cu toate plasticele la locul lor, toate prinderiile originale fara holsuruburi si adaptari..
o sa revin cu poze cand o iau de la pregatit...

TM 77 ADF 11-04-11 09:51

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4244788)
culoarea e adjudecata.
negru lucios o sa fie..
nu stiu cat de banala ii dar mie imi place cel mai mult.
eu zic ca o sa fie ce trebuie, cu toate plasticele la locul lor, toate prinderiile originale fara holsuruburi si adaptari..
o sa revin cu poze cand o iau de la pregatit...

bos... iti dau asta si 5 mii pe cabrio?
https://forum.4tuning.ro/123-masina-m...ml#post4245152

Caius TM 12-04-11 08:14

re: E46 - TM 77 EEE
 
ai vrea tu m3 cabrio :lol:

P A K E 12-04-11 08:19

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4247749)
ai vrea tu m3 cabrio :lol:


De la KFC chiar! :twisted:

dog99 12-04-11 12:14

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4241603)
am urcat flansele fata...
deci 9j ET 4 ..

deci se vad criminal rotile pe masina:oops: felicitari;)

Caius TM 13-04-11 09:40

re: E46 - TM 77 EEE
 
P A K E ... nu da din casa... :lol:

dog99 ..mersi mersi.

radu_bmwe36 13-04-11 15:43

re: E46 - TM 77 EEE
 
teava rau ...e46'le asta :peace:

Caius TM 14-04-11 06:45

re: E46 - TM 77 EEE
 
interesanta vorba .. :lol:
nu stiu ce sa zic... mersi? :D

quze 14-04-11 08:17

re: E46 - TM 77 EEE
 
mersi boss ... doh :))

Grasu'XxL 14-04-11 11:35

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Mai fă şi tu poze din lateral, arată prea tare maşina cu jantele astea şi e păcat să nu ne clătim şi noi ochii cu asemenea "ţavă dă maşină":lol:.


All times are GMT +2. The time now is 13:04.

- Copyright 2026 4Tuning