![]() |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
COX VIP rullzzzzzzzzzz:D
Fa o poza mai clara la fetele de usi :shock: |
Re: my tuning r5
e de belea copilu asta ma jur! ma uimeste cate poate face cu masina aia!
|
Re: my tuning r5
toba sport
https://www.youtube.com/watch?v=JBtiHb3JooE |
Re: my tuning r5
dar de ce e bara vopsita in stilul dalmatian ?
sunetul tobei este frumos...felicitari vezi ca scoate ceva fum |
Re: my tuning r5
Cat ai dat pe toba si de unde ai luat-o ?:shock:
Vreau sa-mi iau si eu una :shock: |
Re: my tuning r5
ti-e frica sa dai mai tare in pedala aia! pune picioru in ea sa simti ca nu mai ai unde sa auzim un sunet mai frumos! in rest este ok! suna frumos
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Omul asta e ca o stanca , nimic nu il clinteste ,nici criticile ,nici misto-urile ,nici batjocura . Poate nici nu e om avand in vedere ca nu a vrut sa puna o poza cu el ,poate e un robot cu softul de limbaj nu prea reusit care a fost construit pt. ai scoate din sarite pe criticii de profesie de pe forum . Ha ha ...in sfarsit cineva va venit de hac chibitzari nenorociti acum sa va vad ... Tineo tot asa 3PO...
|
Re: my tuning r5
sau nu-l intereseaza criticile si continua sa posteze munca lui anapoda si aiurea pe acea masina!
|
Re: my tuning r5
8 Attachment(s)
cateva poza
|
Re: my tuning r5
E pur si moueve.....
|
Re: my tuning r5
Toba aia chiar e ok...
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:18. |
- Copyright 2026 4Tuning