Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

szoke_sz 09-05-11 21:37

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by expres (Post 4314865)
fuck meee !!! ce bine arata

mai am eu niste mocheta pe la subsol daca te poate ajuta :D

dumb@dumber tuning.

SAX1987 09-05-11 21:57

Re: my tuning r5
 
COX VIP rullzzzzzzzzzz:D


Fa o poza mai clara la fetele de usi :shock:

bujuKYL 09-05-11 22:35

Re: my tuning r5
 
e de belea copilu asta ma jur! ma uimeste cate poate face cu masina aia!

fazekasnfs 11-05-11 20:44

Re: my tuning r5
 
toba sport
https://www.youtube.com/watch?v=JBtiHb3JooE

trafy-vr6 11-05-11 21:48

Re: my tuning r5
 
dar de ce e bara vopsita in stilul dalmatian ?

sunetul tobei este frumos...felicitari

vezi ca scoate ceva fum

SAX1987 11-05-11 22:18

Re: my tuning r5
 
Cat ai dat pe toba si de unde ai luat-o ?:shock:

Vreau sa-mi iau si eu una :shock:

bujuKYL 11-05-11 23:05

Re: my tuning r5
 
ti-e frica sa dai mai tare in pedala aia! pune picioru in ea sa simti ca nu mai ai unde sa auzim un sunet mai frumos! in rest este ok! suna frumos

szoke_sz 12-05-11 05:56

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 4319778)
Cat ai dat pe toba si de unde ai luat-o ?:shock:

Vreau sa-mi iau si eu una :shock:

vorbesti cu userul Trixi.

VladM 12-05-11 19:20

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by szoke_sz (Post 4320165)
vorbesti cu userul Trixi.

Cred ca era ironic. Gresesc ?

koffa 13-05-11 10:46

Re: my tuning r5
 
Omul asta e ca o stanca , nimic nu il clinteste ,nici criticile ,nici misto-urile ,nici batjocura . Poate nici nu e om avand in vedere ca nu a vrut sa puna o poza cu el ,poate e un robot cu softul de limbaj nu prea reusit care a fost construit pt. ai scoate din sarite pe criticii de profesie de pe forum . Ha ha ...in sfarsit cineva va venit de hac chibitzari nenorociti acum sa va vad ... Tineo tot asa 3PO...

bujuKYL 13-05-11 11:49

Re: my tuning r5
 
sau nu-l intereseaza criticile si continua sa posteze munca lui anapoda si aiurea pe acea masina!

fazekasnfs 21-05-11 22:24

Re: my tuning r5
 
8 Attachment(s)
cateva poza

faustino 22-05-11 07:51

Re: my tuning r5
 
E pur si moueve.....

aleks 22-05-11 10:51

Re: my tuning r5
 
Toba aia chiar e ok...

bujuKYL 22-05-11 18:37

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 4342522)
Toba aia chiar e ok...

se putea si mai bine, mult mai bine! recunosti?


All times are GMT +2. The time now is 21:18.

- Copyright 2026 4Tuning