![]() |
Ce draqu mah, v-ati impotmolit ???? :lol: :lol: :lol:
|
E ruseasca?
|
hmmmmm cred ca e peugeot
|
haide frate... ca vezi la fiecare pas in tara noastra... ce naiba... :?:
|
alfa romeo
|
Nu e italiana... Va mai ajut mult ???? :lol:
|
sa fie cumva wartburg ?
:? :roll: :wink: |
Raspunde shi la intrebarea mea E RUSEASCA ???
O Fi volga? |
tot pejou?
|
Nu e ruseasca, nu e frantuzeasca... Hai ca v-am spus aproape tot...
ps: e plin bucaleul de aceasta marca... Nu e dacia... :lol: |
Re:
Quote:
nici frantzusesca... Nici nemtzeasca... nici italiana... :? :? :? |
Va dau un ultim hint...
T5 Dar vreau si modelul. :lol: |
Re:
Quote:
|
SA MAI REPET O DATA ???????????????????
SI MODELUL !!!!!!!!!!!!!!!!!! Ca asa mura-n gura, putea sa zica oricine ca e Volvo... Dar... Gata, ma las de jocul asta... Ghiceste lumea o Dacie doar daca ii dai indicii cuvintele 1310, Nova, Solenza, Logan... :lol: :lol: Asta e si ideea jocului, sa cauti, sa te zbatzi, nu la ghici, ca nu avem 10 ani... In fine. :lol: |
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning