Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

Hondarul 15-11-04 16:15

Ce draqu mah, v-ati impotmolit ???? :lol: :lol: :lol:

GolfuletzS 15-11-04 19:14

E ruseasca?

COObra 15-11-04 20:55

hmmmmm cred ca e peugeot

Hondarul 15-11-04 21:13

haide frate... ca vezi la fiecare pas in tara noastra... ce naiba... :?:

U R S U 15-11-04 23:02

alfa romeo

Hondarul 16-11-04 08:30

Nu e italiana... Va mai ajut mult ???? :lol:

the_mav 16-11-04 09:04

sa fie cumva wartburg ?
:? :roll: :wink:

GolfuletzS 16-11-04 09:36

Raspunde shi la intrebarea mea E RUSEASCA ???

O Fi volga?

U R S U 16-11-04 13:47

tot pejou?

Hondarul 16-11-04 14:44

Nu e ruseasca, nu e frantuzeasca... Hai ca v-am spus aproape tot...

ps: e plin bucaleul de aceasta marca... Nu e dacia... :lol:

CT-87-ADY 16-11-04 15:41

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Nu e ruseasca, nu e frantuzeasca... Hai ca v-am spus aproape tot...

ps: e plin bucaleul de aceasta marca... Nu e dacia... :lol:

hmmm Nici ruseasca ...
nici frantzusesca...
Nici nemtzeasca...
nici italiana...
:? :? :?

Hondarul 16-11-04 15:43

Va dau un ultim hint...

T5

Dar vreau si modelul. :lol:

CT-87-ADY 16-11-04 15:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Va dau un ultim hint...

T5

Dar vreau si modelul. :lol:

Volvo nu?

Hondarul 16-11-04 15:48

SA MAI REPET O DATA ???????????????????

SI MODELUL !!!!!!!!!!!!!!!!!! Ca asa mura-n gura, putea sa zica oricine ca e Volvo... Dar...

Gata, ma las de jocul asta... Ghiceste lumea o Dacie doar daca ii dai indicii cuvintele 1310, Nova, Solenza, Logan... :lol: :lol:

Asta e si ideea jocului, sa cauti, sa te zbatzi, nu la ghici, ca nu avem 10 ani... In fine. :lol:

CT-87-ADY 16-11-04 16:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
SA MAI REPET O DATA ???????????????????

SI MODELUL !!!!!!!!!!!!!!!!!! Ca asa mura-n gura, putea sa zica oricine ca e Volvo... Dar...

Gata, ma las de jocul asta... Ghiceste lumea o Dacie doar daca ii dai indicii cuvintele 1310, Nova, Solenza, Logan... :lol: :lol:

Asta e si ideea jocului, sa cauti, sa te zbatzi, nu la ghici, ca nu avem 10 ani... In fine. :lol:

da ma am vazut k ai scris k vrei si modelu`.. dar de unde k nu shtiu c modele erau pe vremea aia ... :lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning