Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Multa munca pentru o...pisi... (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/18144-e36-munca-pisi.html)

mihaitzaa 29-03-07 10:11

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
ms frumos DyZ'ule

alexutzu 30-03-07 10:29

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
foarte tare pisica
keep it up

LaZio 30-03-07 13:00

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
s'a terminat smecheria...:D :D :D :D :D :D

mihaitzaa 30-03-07 15:59

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
2 Attachment(s)
..........

dj16xxs 30-03-07 16:08

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by mihaitzaa (Post 825213)
..........

foarte tare domne....
vezi ca janta e la mine...trec sa ti-o aduc??? pe la 7 esti la garaj sa facem si niste poze cu digitalul...

ps:schimba si tu poza din avatar.....ca ai cu ce!!! :D:D:D

gotty_inc 30-03-07 18:00

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by mihaitzaa (Post 825213)
..........

mrrrrrrrr...bvo. din lat sa mai pui poza:D

quze 30-03-07 19:19

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
DECI ft tare ! Nu mai vine ziua de duminica odata :)

StefanVVTi 31-03-07 11:27

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
am vazut-o si eu aseara pe calea bucuresti, parcata pe o straduta laterala...foarte frumoasa, chiar mult mai frumoasa decat "precedenta":shock:
felicitari!:lol:

mihaitzaa 31-03-07 11:28

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
1 Attachment(s)
ms frumos....

pityyy007 02-04-07 00:16

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Merita tot efortul depus!! Nice pisi:)

alexutzu 02-04-07 10:12

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
mihaitzaa , dar de un aparat foto nu faci si tu rost?
ca ma dor ochii sa ma uit la pozicile astea

dj16xxs 02-04-07 10:16

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by alexutzu (Post 828947)
mihaitzaa , dar de un aparat foto nu faci si tu rost?
ca ma dor ochii sa ma uit la pozicile astea

are aparat dar de al dracu nu vrea sa puna....este mihaitza?

mihaitzaa 02-04-07 13:22

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
iar minti....dau eu de tine...

dj16xxs 02-04-07 21:44

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by mihaitzaa (Post 829201)
iar minti....dau eu de tine...

hai mah ca pun eu poze .... sa nu zici ca sunt rau!!!

mihaitzaa 03-04-07 00:44

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
m u l t u m e s c


All times are GMT +2. The time now is 22:51.

- Copyright 2026 4Tuning