Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

Bogdan2fsc 09-08-09 19:41

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
am renuntat la ideea de server pt ca am primid admin pe unu din serverele laleagane :D

DTH 09-08-09 22:46

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pcp.gemenii.ro


FORUM

Bogdan2fsc 22-08-09 15:30

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
PANTELIMON.LALEAGANE.RO

Cozmescu-Alin 22-08-09 17:06

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Pacat ca acest loc a ajuns un loc de reclame,pacat ca na luat nimeni initativa ca in fiecare seara de la ora 20:00 pana la 2:00 sa fie deschis un server 4Tuning,sa ne intalnim ca la o cafenea,mai spuneam o barfa mai dadeam un cap.... .In loc sa ne certam.Cineva cu un net bun si un PC foarte bun daca lar putea sustine ar fi foarte bine.

pana atuncea...:cry:

mosky 25-08-09 16:20

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Intrati pe pgl public server 195.246.243.170:27015 cel mai ridicat nivel de joc , aveti posibilitatea sa cumparati admin , slot prin sms

tudysvv 25-08-09 17:45

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
atk.kaze.ro IP 93.114.50.252:27015 Forum:arrow::arrow: http://e-games.forumer.ro/index.htm?...226f35ed63d1c6

dragsteraudioart 25-08-09 22:50

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
hello am si eu pe 1 lista de steam cu userul Laleagane raskw...e de pe forum cumva?

Eugen_TL 06-10-09 21:09

Re: Counter Strike 1.6
 
MillionDollarBaby

am vrut sa intru sa ma joc pe serverul ala si 21/22 cica..dar intru se conecteaza..si primesc kick cum ca server full... cum naiba daca e 21/22 . :|

Bogdan2fsc 06-10-09 22:19

Re: Counter Strike 1.6
 
e loc rezervat pt admin :P

JunKer_hP 07-10-09 07:59

Re: Counter Strike 1.6
 
joaca cineva pe sol.laleagane.ro ?:D

DTH 07-10-09 11:42

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 2698557)
MillionDollarBaby

am vrut sa intru sa ma joc pe serverul ala si 21/22 cica..dar intru se conecteaza..si primesc kick cum ca server full... cum naiba daca e 21/22 . :|

Quote:

Originally Posted by Bogdan2fsc (Post 2698787)
e loc rezervat pt admin :P


Nu este vorba neaparat de loc rezervat pentru admin , este vorba ca sunt doua servere in 1 , Publicu si HNS`u , si daca sunt ambele full option ...trebuie sa astepti , o sa vedem cum mai schimbam tot felu de chestii ca mai vrem sa bagam un server de Respawn :-)

alex.p7m 16-10-09 12:56

Re: Counter Strike 1.6
 
daca sunt jucatori de counter strike 1.6 aici , va asteptam pe noul server cs.onnuk.com e non`stop , cu admini de treaba si este un server foarte fain , cu playerii sta relativ bine ... nu ducem lipsa dar nu este nici full , cei care vor sa joace cs. pe un server frumos si fara lag va astept PUBLIC.DAB.RO , se dau si admine , va asteptam ! GL & HF !!! domeniul nu este inca activ urmeaza pana atunci va puteti conecta la 93.113.4.144:27015 spor la frage si va asteptam

DTH 16-10-09 18:29

Re: Counter Strike 1.6
 
Reactualizare la PCP.GEMENII.RO

Bineinteles ca doritorii de cs au mai vrut inafara de arme / hns & kz si respawn , acum puteti profita de ocazie deoarece am deschis un server respawn bun , celalalte doua servere sunt full mai tot timpul , acum asteptam sa fie playeri si pe serverul asta de rsp dar mai dureaza pana cand se acomodeaza lumea cu el .

PUBLIC : pcp.gemenii.ro

HNS & KZ : pcp.gemenii.ro:27016

RESPAWN : pcp.gemenii.ro:27017


Automat de pe forumul PCP.GEMENII.RO puteti intra si pe forumul de hns/kz si pe cel de respawn , le gasiti pe ambele pe forumul principal .


HF by CLaudia :pistoles:

DTH 21-10-09 13:40

Re: Counter Strike 1.6
 
Am facut si un ( social public group ) pentru noi asta infocati , cine doreste poate sa dea join aici : https://forum.4tuning.ro/group.php?groupid=177

HF !

kata_clv 08-11-09 21:11

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by tudysvv (Post 2585010)
atk.kaze.ro IP 93.114.50.252:27015 Forum:arrow::arrow: http://e-games.forumer.ro/index.htm?...226f35ed63d1c6

intrati e un sv bun :)
pacat de adminii :lol:


All times are GMT +2. The time now is 03:41.

- Copyright 2026 4Tuning