![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
20.20 : tocmai ce am venit acasă , mor de oboseală ... īmi fac un ceai fierbinte şi mă bag la un film ...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
20:54 umblu prin comanda prietenei mele de la avon si joc fifa
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
21.18: Postez acest mesaj dupa care dau unsubscribe la thread asta ca prea a ajuns sa ma enerveaze :D
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
22.09 ma bag la somn ca deja is plictisita
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
09:28beau cafeaua si am nervi
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
10.20 : Mă uit cāt de ciudat a devenit acest thread :))) !!!! mdea ....!
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
11 14 la birou si ma gandesc la cel mai infim sens pe care l-ar putea avea acest thread.. Si ma gandesc si ma gandesc si ma gandeeesscc...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
11:29 ma gandesc ..daca e atata de praf topicu...de ce mai scriem then?:)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Eu am constatat existenta lui si pentru ca azi e mai liber pe aici imi pierd vremea pe forum. Dar tu? :p
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
13:22 - Pfff :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
15:54 - Fac si eu ce a scris Morph mai sus:)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
17.40 : dau unsubscribe acilea :wave:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
18:07 ma pregatesc sa ies un pic din casa
Off topic:m-am pus un pic la 4 la somn si era cat de cat frumos afara,acum e iarna,imi vine sa mai dorm putin ca poate e un cosmar si afara nu e viscol |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
+1 Ajunge cu notificarile la topicuri de genu' :lol:
La multi ani tuturor domnisoarelor :D |
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning