Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

DTH 05-03-10 19:20

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
20.20 : tocmai ce am venit acasă , mor de oboseală ... īmi fac un ceai fierbinte şi mă bag la un film ...

cozmin23 05-03-10 19:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
20:54 umblu prin comanda prietenei mele de la avon si joc fifa

morpheusmaster 05-03-10 20:19

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21.18: Postez acest mesaj dupa care dau unsubscribe la thread asta ca prea a ajuns sa ma enerveaze :D

Babutz 05-03-10 21:09

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
22.09 ma bag la somn ca deja is plictisita

Babutz 08-03-10 08:28

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
09:28beau cafeaua si am nervi

DTH 08-03-10 09:12

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
10.20 : Mă uit cāt de ciudat a devenit acest thread :))) !!!! mdea ....!

cavaliere 08-03-10 10:21

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11 14 la birou si ma gandesc la cel mai infim sens pe care l-ar putea avea acest thread.. Si ma gandesc si ma gandesc si ma gandeeesscc...

Babutz 08-03-10 10:29

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11:29 ma gandesc ..daca e atata de praf topicu...de ce mai scriem then?:)

cavaliere 08-03-10 11:10

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Eu am constatat existenta lui si pentru ca azi e mai liber pe aici imi pierd vremea pe forum. Dar tu? :p

D0ryN 08-03-10 12:22

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
13:22 - Pfff :lol:

Babutz 08-03-10 12:31

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by cavaliere (Post 3159626)
Eu am constatat existenta lui si pentru ca azi e mai liber pe aici imi pierd vremea pe forum. Dar tu? :p

si eu...:)) dar ma gandesc ..daca tot zicem fiecare ca e ciudat ...si etc..dc mai scriem?:)))ma intreb doar:D

Danutz Bratosin 08-03-10 14:55

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
15:54 - Fac si eu ce a scris Morph mai sus:)

DTH 08-03-10 16:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
17.40 : dau unsubscribe acilea :wave:

cozmin23 08-03-10 17:08

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
18:07 ma pregatesc sa ies un pic din casa
Off topic:m-am pus un pic la 4 la somn si era cat de cat frumos afara,acum e iarna,imi vine sa mai dorm putin ca poate e un cosmar si afara nu e viscol

D0ryN 08-03-10 19:29

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
+1 Ajunge cu notificarile la topicuri de genu' :lol:
La multi ani tuturor domnisoarelor :D


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning