Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

lupu 01-04-06 01:19

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
asa ca merita toate aplauzele :)

Ace Axel 01-04-06 08:32

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
nu ma deranjeaza... bv tzie... gl

ad1 01-04-06 19:41

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
astazi............................4tuning rulz!!!!!!

ruver 01-04-06 19:46

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
da bestial nu imi venea sa mai plec de acolo bestial bravo baietzi !!!!
inca ceva m-am uitat dupa cei de la vt da nu am vazut nimic de genu :D unde ereatzi ascunsi :P

blowwind 01-04-06 20:06

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
a inceput TopArt sa expuna lucrarile....dar puii mei :) n`am mai stat...erau doar cele de la High-End - super tari baietzi...FELICITARI ;) ... urmau si alea de la beginner

metal_militia 01-04-06 21:21

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
si la advanced nimic?? cum a decurs votarea?? cine intra in finala???:rolleyes2

alex_maxx 01-04-06 21:31

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
astazi nu am ajuns...din pacate :( sper k maine sa ma pot invoi si eu pt vreo 2-3 ore sa ajung la prisma ....stie cineva care sunt lucrarile care au ajuns in finala...din simpla curiozitate!

Ace Axel 01-04-06 21:42

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
mua ...sper sa ramana toate expuse... vreau sa le vad si eu p toate :P

blowwind 02-04-06 09:20

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
cine a ramas in finala ?:)

Ace Axel 02-04-06 09:29

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
nu vor sa ne spuna... n tin in suspans... sa trebuiasca sa ne ducem noi pana acolo :P

2fast4you 02-04-06 09:38

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Pe la ce ora se intampla afisarea lucrarilor, ca am trecut si yo pe acolo si inca nu erau atunci?

devlin_dirty 02-04-06 11:05

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Pai pe la 4 si putin am dat de TopArt, care m-a inrolat la lipit, d-abia dupa 2 ore am terminat doar cu high-end tuning!

Ace Axel 02-04-06 11:28

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
dak la high-end unde sunt cei mai putini a durat 2 ore sa le puna p toate....

frost_dani 02-04-06 11:52

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ba fratilor a fost tare d tot la prisma pacat k nu am putut ramane shi azi........ttotushi am apucat sa vad shi yo lucrarile d la high-end shi erau prea adevarate....celelalte categorii nu am apucat sa le vad dar a zis gabi k o sa le expuna azi shi tot azi se va afla shi castigatorii k nu au mai avut timp d ales finalistii......oricum a meritat din plin sa merg acolo shi credetima am avut c vedea shi masini dar shi fete super.....astae acum asteptam cu totii rezultatele sa vedem shi noi cine a castigat......bafta all........:):)

ra2 02-04-06 13:38

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
bai ce dracului sa intamplat....ca a fost un priten azi pe la 4td si a zis ca nu mia fazut lucrarea....si eu am trimis-o prim mail stiu asta 100%....


All times are GMT +2. The time now is 01:01.

- Copyright 2026 4Tuning