![]() |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
asa ca merita toate aplauzele :)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
nu ma deranjeaza... bv tzie... gl
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
astazi............................4tuning rulz!!!!!!
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
da bestial nu imi venea sa mai plec de acolo bestial bravo baietzi !!!!
inca ceva m-am uitat dupa cei de la vt da nu am vazut nimic de genu :D unde ereatzi ascunsi :P |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
a inceput TopArt sa expuna lucrarile....dar puii mei :) n`am mai stat...erau doar cele de la High-End - super tari baietzi...FELICITARI ;) ... urmau si alea de la beginner
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
si la advanced nimic?? cum a decurs votarea?? cine intra in finala???:rolleyes2
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
astazi nu am ajuns...din pacate :( sper k maine sa ma pot invoi si eu pt vreo 2-3 ore sa ajung la prisma ....stie cineva care sunt lucrarile care au ajuns in finala...din simpla curiozitate!
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
mua ...sper sa ramana toate expuse... vreau sa le vad si eu p toate :P
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
cine a ramas in finala ?:)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
nu vor sa ne spuna... n tin in suspans... sa trebuiasca sa ne ducem noi pana acolo :P
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Pe la ce ora se intampla afisarea lucrarilor, ca am trecut si yo pe acolo si inca nu erau atunci?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Pai pe la 4 si putin am dat de TopArt, care m-a inrolat la lipit, d-abia dupa 2 ore am terminat doar cu high-end tuning!
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
dak la high-end unde sunt cei mai putini a durat 2 ore sa le puna p toate....
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ba fratilor a fost tare d tot la prisma pacat k nu am putut ramane shi azi........ttotushi am apucat sa vad shi yo lucrarile d la high-end shi erau prea adevarate....celelalte categorii nu am apucat sa le vad dar a zis gabi k o sa le expuna azi shi tot azi se va afla shi castigatorii k nu au mai avut timp d ales finalistii......oricum a meritat din plin sa merg acolo shi credetima am avut c vedea shi masini dar shi fete super.....astae acum asteptam cu totii rezultatele sa vedem shi noi cine a castigat......bafta all........:):)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
bai ce dracului sa intamplat....ca a fost un priten azi pe la 4td si a zis ca nu mia fazut lucrarea....si eu am trimis-o prim mail stiu asta 100%....
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:01. |
- Copyright 2026 4Tuning