Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

mafy92 13-02-10 17:33

Re: NFS UG2 Drifters
 
ce nu intelegi numi mere spaceu bine si nu am mai corectat :-j

eMH 13-02-10 17:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nici mie nu imi merge tasta SPACE, dar nu ii oblig pe ceilalti sa descifreze ce scriu eu. Straduieste-te sa scrii corect!

geaniy1985 13-02-10 18:31

Re: NFS UG2 Drifters
 
man , din partea mea este bine sa fie campionatul sambata , k suntem pe mess , nu invatam , si putem sa jucam.

demonul 13-02-10 18:48

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by geaniy1985 (Post 3082339)
man , din partea mea este bine sa fie campionatul sambata , k suntem pe mess , nu invatam , si putem sa jucam.

eu sunt cu geaniy1985 e bine ca suntem toti pe net si avem si chief ;) abea astept O:)

Oltcit Rally Team 13-02-10 21:17

Re: NFS UG2 Drifters
 
Facem ceva asta seara?

demonul 13-02-10 21:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
facem dar cand?

RomanianDK 14-02-10 10:48

Re: NFS UG2 Drifters
 
baieti ashtept km de multishor sa incepem....pana la urma knd naiba i se da drumu la campionat?


ASTEPT RASPUNS:???:

R3chin 14-02-10 11:29

Re: NFS UG2 Drifters
 
Voi chiar nu citit ce scriu altii? doar vorbiti..... in 20 e... :|

D v D 14-02-10 12:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
Hai s-o facem si pe asta : Campionat de drift sambata 20 feb ora 17, sa fiti daca se poate toti prezenti pe mess ,in cursul acestei saptamani o sa fie finalizata lista cu prezenta iar vineri se vor trage la sorti concurentii . Regulile vor fi urmatoarele :
1. Inscrierea se face printr-un post unde va scrieti numele cu care participati, unde vreti sa participati si cu ce masina/masini.
2. Vor fi 10 laps (stadium drift 2) , 3 jocuri, care castiga 2 din 3 merge mai departe.
3. Coliziunea este interzisa pe toate traseele.
4. Daca incepeti tura si unul dintre voi iese, acea tura este castigata de cel care a ramas, fara scuze si motive.
5.Sistemul va fi unul piramidal .
Cel ce va castiga va primi titlul de drift king pe 4tuning .
p.s: daca sunt neclaritati sau nemultumiri va rog sa le adresati
Mult succes tuturor

R3chin 14-02-10 12:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
sambata 23 feb :|? credca te-ai uitat pe luna ianuarie :D
23 nu e marti :D? si sambata e 20 .... sau mie dereglat calendaru :(?:shock:

D v D 14-02-10 12:54

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by R3chin (Post 3084641)
sambata 23 feb :|?
23 nu e marti :D? si sambata e 20 .... sau mie dereglat calendaru :(?:shock:

scuze eu eram inca in ianuarie deci 20 :-P scuze ,pt alte detalii : diaboliq_tunne3r ym ;)

mafy92 14-02-10 13:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
care faceti un nfs contactatima id:alex_tgv_93

geaniy1985 14-02-10 13:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by D v D (Post 3084627)
Hai s-o facem si pe asta : Campionat de drift sambata 20 feb ora 17, sa fiti daca se poate toti prezenti pe mess ,in cursul acestei saptamani o sa fie finalizata lista cu prezenta iar vineri se vor trage la sorti concurentii . Regulile vor fi urmatoarele :
1. Inscrierea se face printr-un post unde va scrieti numele cu care participati, unde vreti sa participati si cu ce masina/masini.
2. Vor fi 10 laps (stadium drift 2) , 3 jocuri, care castiga 2 din 3 merge mai departe.
3. Coliziunea este interzisa pe toate traseele.
4. Daca incepeti tura si unul dintre voi iese, acea tura este castigata de cel care a ramas, fara scuze si motive.
5.Sistemul va fi unul piramidal .
Cel ce va castiga va primi titlul de drift king pe 4tuning .
p.s: daca sunt neclaritati sau nemultumiri va rog sa le adresati
Mult succes tuturor

deci....nume de jok : george , particip la campionatul de drift nfs ug2 , cu subaru impreza WRX

D v D 14-02-10 13:45

Re: NFS UG2 Drifters
 
de inscris se mai inscriu doar cei care nu sunt pe lista de pe pagina anterioara , mult succes inca odata ;)

geaniy1985 14-02-10 13:47

Re: NFS UG2 Drifters
 
a , atunci e bine k mam inscris ;) dar totusi mia venit o idee , nush dak e buna dar , ar fii tare sa ne luam fiecare Team Speak si in timpul campionatului sa putem vorbi pe microfon , ce ziceti?? mie mi se pare o idee destul de buna


All times are GMT +2. The time now is 00:57.

- Copyright 2026 4Tuning