![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
ce nu intelegi numi mere spaceu bine si nu am mai corectat :-j
|
Re: NFS UG2 Drifters
Nici mie nu imi merge tasta SPACE, dar nu ii oblig pe ceilalti sa descifreze ce scriu eu. Straduieste-te sa scrii corect!
|
Re: NFS UG2 Drifters
man , din partea mea este bine sa fie campionatul sambata , k suntem pe mess , nu invatam , si putem sa jucam.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Facem ceva asta seara?
|
Re: NFS UG2 Drifters
facem dar cand?
|
Re: NFS UG2 Drifters
baieti ashtept km de multishor sa incepem....pana la urma knd naiba i se da drumu la campionat?
ASTEPT RASPUNS:???: |
Re: NFS UG2 Drifters
Voi chiar nu citit ce scriu altii? doar vorbiti..... in 20 e... :|
|
Re: NFS UG2 Drifters
Hai s-o facem si pe asta : Campionat de drift sambata 20 feb ora 17, sa fiti daca se poate toti prezenti pe mess ,in cursul acestei saptamani o sa fie finalizata lista cu prezenta iar vineri se vor trage la sorti concurentii . Regulile vor fi urmatoarele :
1. Inscrierea se face printr-un post unde va scrieti numele cu care participati, unde vreti sa participati si cu ce masina/masini. 2. Vor fi 10 laps (stadium drift 2) , 3 jocuri, care castiga 2 din 3 merge mai departe. 3. Coliziunea este interzisa pe toate traseele. 4. Daca incepeti tura si unul dintre voi iese, acea tura este castigata de cel care a ramas, fara scuze si motive. 5.Sistemul va fi unul piramidal . Cel ce va castiga va primi titlul de drift king pe 4tuning . p.s: daca sunt neclaritati sau nemultumiri va rog sa le adresati Mult succes tuturor |
Re: NFS UG2 Drifters
sambata 23 feb :|? credca te-ai uitat pe luna ianuarie :D
23 nu e marti :D? si sambata e 20 .... sau mie dereglat calendaru :(?:shock: |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
care faceti un nfs contactatima id:alex_tgv_93
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
de inscris se mai inscriu doar cei care nu sunt pe lista de pe pagina anterioara , mult succes inca odata ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
a , atunci e bine k mam inscris ;) dar totusi mia venit o idee , nush dak e buna dar , ar fii tare sa ne luam fiecare Team Speak si in timpul campionatului sa putem vorbi pe microfon , ce ziceti?? mie mi se pare o idee destul de buna
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:57. |
- Copyright 2026 4Tuning