Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Honda - Acura (https://forum.4tuning.ro/127-masina-mea-honda-acura.html)
-   -   '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!! (https://forum.4tuning.ro/127-masina-mea-honda-acura/117034-00-integra-dc2-type-rx-1-8-vtec-b18c-new-pics.html)

fanete 24-08-10 11:21

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
naizzz.... m00gen.... :)

bafta.

milad 24-08-10 18:23

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
foarte bine arata masina cu noua bara yula ...succes pe mai departe si keep up!

Adriano98_R 24-08-10 23:42

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
In sfarsit,arata ceas 8) am trecut pe la tine pe la 7:30 si nu ierai acasa. Stiu despre ce vorbesti ieu nu am mai incetat sa ma uit la a mea de cand am puso pe masina lol ;)

Look forward to seeing it in the flesh

yulasinio 25-08-10 09:15

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Trebuie neaparat acuma sa imi gasesc capota sa le pot duce toate la vopsit :twisted:

@Adi: A trebuit ieri sa plec ca am avut un laptop de reparat si apoi am fost la fotbal. Deseara daca vrei sa treci la o minciuna ca sunt acasa :-)

mareo 16-09-10 16:22

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
10 Attachment(s)
Felicitari pentru masina!

yulasinio 16-09-10 16:45

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Multumesc de poze, au iesit super :-)

Den1grator 16-09-10 16:57

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Foarte foarte faine, felicitari.

kickass 16-09-10 17:06

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
foarte tare masina si pozele ;)

sKyNeT 16-09-10 18:32

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Quote:

Originally Posted by mareo (Post 3662434)
Felicitari pentru masina!

Si pentru articol! ;)

CT99WUW 16-09-10 20:09

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Quote:

Originally Posted by yulasinio (Post 3662476)
Multumesc de poze, au iesit super :-)


Din ciclul reclama lor adaptata la nevoile noastre...Probably the best DC2 in the world :-).Am mai zis-o si in alte randuri...senzationala masina ta.

milad 16-09-10 23:17

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
top job..si unde mai pui ca totul a fost facut pe fuga! nice!

casp3r75 01-10-10 22:03

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
senzatie masina :D cine nu isi doreste o intergra...
poate facem o combinatie si ne trimiti si noua unele piese :lol:

yulasinio 09-12-10 12:36

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
N-am mai postat de ceva vreme pe aici...
Am cumparat un alt eleron intre timp desi nici pe cel Mugen nu l-am terminat inca :oops: am comandat toate bucsile de la bara stabilizatoare spate pentru ca am o mica bataie pe drum denivelat si garnitura O de la distribuitor.
https://i241.photobucket.com/albums/f...1-21152208.jpg
https://i241.photobucket.com/albums/f...1-21152222.jpg

CJ-01-WOB 12-12-10 23:06

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
las-o asa man cu 2 . :-P

yulasinio 13-12-10 08:53

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
O sa am prea multa stabilitate pe spate si nu imi place :o


All times are GMT +2. The time now is 11:31.

- Copyright 2026 4Tuning