![]() |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
naizzz.... m00gen.... :)
bafta. |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
foarte bine arata masina cu noua bara yula ...succes pe mai departe si keep up!
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
In sfarsit,arata ceas 8) am trecut pe la tine pe la 7:30 si nu ierai acasa. Stiu despre ce vorbesti ieu nu am mai incetat sa ma uit la a mea de cand am puso pe masina lol ;)
Look forward to seeing it in the flesh |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Trebuie neaparat acuma sa imi gasesc capota sa le pot duce toate la vopsit :twisted:
@Adi: A trebuit ieri sa plec ca am avut un laptop de reparat si apoi am fost la fotbal. Deseara daca vrei sa treci la o minciuna ca sunt acasa :-) |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
10 Attachment(s)
Felicitari pentru masina!
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Multumesc de poze, au iesit super :-)
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Foarte foarte faine, felicitari.
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
foarte tare masina si pozele ;)
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Quote:
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Quote:
Din ciclul reclama lor adaptata la nevoile noastre...Probably the best DC2 in the world :-).Am mai zis-o si in alte randuri...senzationala masina ta. |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
top job..si unde mai pui ca totul a fost facut pe fuga! nice!
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
senzatie masina :D cine nu isi doreste o intergra...
poate facem o combinatie si ne trimiti si noua unele piese :lol: |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
N-am mai postat de ceva vreme pe aici...
Am cumparat un alt eleron intre timp desi nici pe cel Mugen nu l-am terminat inca :oops: am comandat toate bucsile de la bara stabilizatoare spate pentru ca am o mica bataie pe drum denivelat si garnitura O de la distribuitor. https://i241.photobucket.com/albums/f...1-21152208.jpg https://i241.photobucket.com/albums/f...1-21152222.jpg |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
las-o asa man cu 2 . :-P
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
O sa am prea multa stabilitate pe spate si nu imi place :o
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:31. |
- Copyright 2026 4Tuning