Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Tweety_rzw 10-04-09 09:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2226727)
Imi pun azi suporti mai inalti la scaun ca sa rotesc de volan mai bine :D. Poze cu ploapele :))

Dar mai există o metodă şi nu este nici prea scumpă şi nici grea,o pernuţă pe scaun şi aia e :lol: :lol: :lol:

RoByNeT 10-04-09 10:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
voi nu veniti la romexpo ?

Lucian_GXZ 10-04-09 10:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Eu lucrez.. dar voi merge ceva mai pe seara...

Hyena 10-04-09 16:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pe mine ma doare in penis de 4tuning si de romexpo asa ca nu voi merge deloc :)

GopPo 10-04-09 16:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nasol daca te doare.....fa-ti un control!

Daniel_DRV 10-04-09 19:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sa vezi surpriza cand va gasi medicul locul gol....:)):))

johnny325 10-04-09 20:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_DRV (Post 2227780)
Sa vezi surpriza cand va gasi medicul locul gol....:)):))

buna de tot asta
ps: faza tare este k ai km nimerit-o:))):lol:

Hyena 11-04-09 10:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ha ha :))

B83RUP 11-04-09 12:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
LUCIAN(gxz) cum ramane cu propunerea mea?

B-13-FFA 11-04-09 12:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da sefu..... si eu te-am intrebat ceva si vad k te fofilezi.....

B83RUP 11-04-09 12:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e mai timid

Hyena 11-04-09 16:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Suna bine :) care a-ti fost aseara ca noi cand sa venim am auzit ca au venit curcanii

just2sol 12-04-09 09:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
baaaaaaaaaaaa in pana mea am si io nev de o masina pt 10 - 15 min nu ma poate ajkuta nimeni???

Hyena 12-04-09 09:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa cari cartofi ?

cozo 13-04-09 13:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by just2sol (Post 2230649)
baaaaaaaaaaaa in pana mea am si io nev de o masina pt 10 - 15 min nu ma poate ajkuta nimeni???

nu ai mah 2???????? la ce-ti mai trebuie inca una??????? =))

Lucian_GXZ 13-04-09 14:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pai stai ma ca a cerut masina, nu cabina telefonica! hihihihi hahah huhuhu!

DRK*DeSiGn 13-04-09 15:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
la ce dreaq itzi trebuie mashina dunga ?? =)))) te-a lasat delsolu in drum?

Lucian_GXZ 13-04-09 15:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Aveam un delsol, in pasaj la muncii, toba japan, il impingeam de zor!

just2sol 13-04-09 16:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2234266)
Aveam un delsol, in pasaj la muncii, toba japan, il impingeam de zor!

auzi???? poti sa ma mulgi???? sarumana :*
mai nou am nev de un garaj pt 4-5 sapt maxim...

BGY_Bogdy 13-04-09 18:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de o pereche de chilotzi rupti in cot nu ai nevoie ca ma eu :))

Hyena 13-04-09 19:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cate nevoi ai ... foloseste WC poate se mai imputineaza :D

just2sol 13-04-09 19:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lol frate io vb serios k vreau sa imi fac motoru si nu am unde

DRK*DeSiGn 14-04-09 00:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si itzi trebe 4-5 saptamani sa faci un motor ?????

just2sol 14-04-09 13:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2236107)
si itzi trebe 4-5 saptamani sa faci un motor ?????

nu frate da tre sa il desfac, sa iau cotele sa vad ce grad de uzura are motoru, sa dau comanda care vine in 2-3 sapt si dupaia sa il fac

DRK*DeSiGn 14-04-09 14:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aha......tare asa :D se explica :D

just2sol 14-04-09 17:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2237473)
aha......tare asa :D se explica :D

deci ma ajuti?

BGY_Bogdy 14-04-09 18:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
Dupa cum stie multa lumea mi-am demontat interioru din masina :P banchetele spate spatare tetiere tot e cheala au ramas scaunele de fata dar este vremea urata ca le dau jos si pe ele am reusit sa spal ce am demontat si vreau sa va arat diferentza :P

DRK*DeSiGn 14-04-09 18:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cu ce vrei sa te ajut dunga?garaj nu am =)))

just2sol 14-04-09 18:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2238342)
cu ce vrei sa te ajut dunga?garaj nu am =)))

esti najpa.....

DRK*DeSiGn 14-04-09 18:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu chiar......imi faci o felatzie?

just2sol 14-04-09 18:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2238350)
nu chiar......imi faci o felatzie?

da dar asta doar atunci cand in buletin o sa ma cheme "Moartea" si o sa port un parpalac negru cu gluga si o sa am o coasa in mana :P

DRK*DeSiGn 14-04-09 18:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aha....te sunt atunci =))))))))))))))))))))))))))))

Daniel_DRV 14-04-09 20:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cat de mult va iubiti voi 2...

kidu2006 14-04-09 22:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by just2sol (Post 2234915)
lol frate io vb serios k vreau sa imi fac motoru si nu am unde

Ce ai patit la motor de vrei sa-l faci?

DRK*DeSiGn 15-04-09 00:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_DRV (Post 2238702)
cat de mult va iubiti voi 2...

dunag e idealul meu in viazta :D

BGY_Bogdy 15-04-09 23:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Dunga maine poimaine te alerga Gheara aia de la REMAT! :))

cozo 15-04-09 23:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2242476)
Dunga maine poimaine te alerga Gheara aia de la REMAT! :))

n-auzi mah k vrea sa-si ia logan 1,6 16v???? cu proiectul rabla?????????

da cum o9 sa zica..... si aveam un logan....1,6 16v......125 cai beti ....=))

BGY_Bogdy 15-04-09 23:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 2242499)
n-auzi mah k vrea sa-si ia logan 1,6 16v???? cu proiectul rabla?????????

da cum o9 sa zica..... si aveam un logan....1,6 16v......125 cai beti ....=))

io i-am zis ca arata cam lipita cu guma de mestecat nu domne ca e TUN masina cred ca avea chiuloasa si supapele lipite cu guma TURBO :)))

DRK*DeSiGn 15-04-09 23:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu mai facetzi mijto de fratele dunga.....deci aveam un delsol 1.6 125 de cai cu motoru futut.....cautand un garaj :D

kidu2006 16-04-09 01:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/119099-cursa-accelerare-402m-slatina.html .. plm ...:???:


All times are GMT +2. The time now is 06:44.

- Copyright 2026 4Tuning