Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

SEBASTIAN 16-02-08 07:35

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by pepy (Post 1360689)
15 pagini pe un alt topic care puteau fi evitate lafel cu da sau nu

@CZR deci te dai cu mine la prima legala? da sau nu ca nu am reusit sa intzeleg din postul tau

Dar cu Cristi Capatana care m-a rugat sa te invit la o revansa.

CZR 16-02-08 16:40

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 1360911)
Dar cu Cristi Capatana care m-a rugat sa te invit la o revansa.

sebastian...eu cu tine vreau sa ma dau,tu ma inspiri,imi dai puterea sa merg mai departe!
nu ma intereseaza alte masini...kt despre soferii lor...toata stima,ne vedem la legale
@pepy...raspunsul meu pt tine este: nu ma intereseaza curse cu tine!dar o sa ma dau cu tudose,k sa-ti potolesc setea ;)
si-ti mai amintesc k si asteptarea mea in kiseleff putea fi evitata...PREZENTANDU-TE PT CURSA LA KRE ZICEAI K NU VOI VENI EU...SI TOTUSI TU NU AI VENIT
dar ai uitat k asa ai facut si cu calibra d craiova pe kre ai trimis-o la ploiesti si te-ai dat lovit?

SEBASTIAN 16-02-08 19:04

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
nu stiu de nimic neonorat de mine.

SEBASTIAN 16-02-08 19:07

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Virgil DZ1 vine sa incerce din nou .
Am fost de acord pt ca chiar de atunci i-am promis ca voi accepta revansa.
Pt ca nu are cum sa plece pe 400m am acceptat 1000m mai ales ca si data trecuta a fost lafel. Daca ar fi fost integrala sau cu motor central erau lafel si mergeam pe distanta standard.
Probabil Virgil o sa vina la start cu cca 200cp peste ce a avut si cu o functionare mai corecta, launchcontrol, autoblocant, anvelope aderente...

Calimero2003 16-02-08 20:38

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by CZR (Post 1361989)
sebastian...eu cu tine vreau sa ma dau,tu ma inspiri,imi dai puterea sa merg mai departe!
nu ma intereseaza alte masini...kt despre soferii lor...toata stima,ne vedem la legale
@pepy...raspunsul meu pt tine este: nu ma intereseaza curse cu tine!dar o sa ma dau cu tudose,k sa-ti potolesc setea ;)
si-ti mai amintesc k si asteptarea mea in kiseleff putea fi evitata...PREZENTANDU-TE PT CURSA LA KRE ZICEAI K NU VOI VENI EU...SI TOTUSI TU NU AI VENIT
dar ai uitat k asa ai facut si cu calibra d craiova pe kre ai trimis-o la ploiesti si te-ai dat lovit?

A fost vorba de PITESTI nu Ploiesti .... dar oricum ZUM`ul a fost refuzat si la Craiova de Pepy ....oricum masina nu mai exista si nu mai are rost ....
In final Pepy a acceptat provocarea .... dar asta cand masina nu mai era la Sutu..... si ca sa reamintesc despre ce masina era vorba am sa pun un filmulet .... sunt convins ca o sa recunoasteti adversarul...
https://www.youtube.com/watch?v=Ggtolo-aowE

mpa 16-02-08 21:18

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by Calimero2003 (Post 1362540)
A fost vorba de PITESTI nu Ploiesti .... dar oricum ZUM`ul a fost refuzat si la Craiova de Pepy ....oricum masina nu mai exista si nu mai are rost ....
In final Pepy a acceptat provocarea .... dar asta cand masina nu mai era la Sutu..... si ca sa reamintesc despre ce masina era vorba am sa pun un filmulet .... sunt convins ca o sa recunoasteti adversarul...
https://www.youtube.com/watch?v=Ggtolo-aowE

Tu crezi ce scrii? Adica nu stiu daca observi ca kaddetul are dificultate cu punerea puterii pe pamant (putere mare, lipsa autoblocant), cred ca se observa suficient de bine in linkul tau ca daca finish era ceva mai incolo rezultatul era altul.

aviator 16-02-08 21:27

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Putina rabdare, nu fiti impacientati pentru ca mi+am luat IMPREZA noua.
E noua zero kilometri model 2006, faricata 2007, inscrisa prima data in 2008.
E argintie e la MARSILAUTO si asteapta sa intre in lucru.
De mecanica se ocupa MARSILAUTO reteta de configurare este RACINGCODE si setarile tot ei le fac.
Imi place Subaru si Mitsubishi dar asta e mai de pizdica, vreeau o bomba de strada nu de curse 100% iar bugetul nu este foarte mare.
Cand e gata am sa provoc pe multi sa le scot harfele din cap. Maxim doua luni.
Am incredere dupa tot ce am vorbit si in piesel aduse de RACINGCODE direct din Japonia.
Deja am avut o prima discutie cu un competitor din clasa Subaru si a fost de acord.
Deci atentie la ce vorbiti, nu+mi plac pizdicile si oameni care se sucesc.
Nu accept curse cu masini care au defectiuni si nici cand vine la start sa se scuze mecanice.

aviator 16-02-08 21:29

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by mpa (Post 1362635)
Tu crezi ce scrii? Adica nu stiu daca observi ca kaddetul are dificultate cu punerea puterii pe pamant (putere mare, lipsa autoblocant), cred ca se observa suficient de bine in linkul tau ca daca finish era ceva mai incolo rezultatul era altul.


La 400m cursa e gata.
UGA mai puternic, mai usor, dar fara eficienta, asta m+a facut ca pe langa celebrul CIELO sa iau un Subaru.

GTA 16-02-08 21:54

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by aviator (Post 1362655)
Putina rabdare, nu fiti impacientati pentru ca mi+am luat IMPREZA noua.
E noua zero kilometri model 2006, faricata 2007, inscrisa prima data in 2008.
E argintie e la MARSILAUTO si asteapta sa intre in lucru.
De mecanica se ocupa MARSILAUTO reteta de configurare este RACINGCODE si setarile tot ei le fac.
Imi place Subaru si Mitsubishi dar asta e mai de pizdica, vreeau o bomba de strada nu de curse 100% iar bugetul nu este foarte mare.
Cand e gata am sa provoc pe multi sa le scot harfele din cap. Maxim doua luni.
Am incredere dupa tot ce am vorbit si in piesel aduse de RACINGCODE direct din Japonia.
Deja am avut o prima discutie cu un competitor din clasa Subaru si a fost de acord.
Deci atentie la ce vorbiti, nu+mi plac pizdicile si oameni care se sucesc.
Nu accept curse cu masini care au defectiuni si nici cand vine la start sa se scuze mecanice.



Sa inteleg ca de 1Mai vii la Mare cu Impreza??

Daca da....ce zici am vreo sansa sa fac macar o figura buna daca nu castig??

SEBASTIAN 16-02-08 22:53

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
La mare stiti voi ceva sigur , se face ceva?

GTA 16-02-08 23:20

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 1362843)
La mare stiti voi ceva sigur , se face ceva?

Daca pana la urma nu se organizeaza nimic probabil ca se va "autoorganiza" ceva de moment.

ERY 16-02-08 23:20

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 1362843)
La mare stiti voi ceva sigur , se face ceva?

:) ....S-ar putea....am o mica idee si dc se concretizeaza vei fii printre primii care va afla....maine se va lua o decizie.

SEBASTIAN 16-02-08 23:21

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Da dar nu te baza pe SEI atunci.

ERY 16-02-08 23:25

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Nici o problema .... ideea este ca maine aflu dc am aprobarea sau nu, si dc am ok o sa te sun pt detalii.

Calimero2003 17-02-08 01:33

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by mpa (Post 1362635)
Tu crezi ce scrii? Adica nu stiu daca observi ca kaddetul are dificultate cu punerea puterii pe pamant (putere mare, lipsa autoblocant), cred ca se observa suficient de bine in linkul tau ca daca finish era ceva mai incolo rezultatul era altul.

Prietene tu te uiti la alt filmulet? Daca te uiti tu asa atent poate vezi ca, desi calibra terminase cursa ... kadetul pana la sfarsitu filmuletului nu termina cei 400 m. Comentariile sunt de prisos ... e vorba de eficienta pe 400 m cu start de pe loc ... nu de alceva ... scuze sunt 1000 ... asa ca nu are rost.

GTA 17-02-08 01:42

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by Calimero2003 (Post 1363099)
Prietene tu te uiti la alt filmulet? Daca te uiti tu asa atent poate vezi ca, desi calibra terminase cursa ... kadetul pana la sfarsitu filmuletului nu termina cei 400 m. Comentariile sunt de prisos ... e vorba de eficienta pe 400 m cu start de pe loc ... nu de alceva ... scuze sunt 1000 ... asa ca nu are rost.

In topicul asta se vorbeste despre o "motocicleta" si voi va contrati din pricina unor "scutere"........:):)

Ia...hai....desteptarea si reveniti la subiect.

zGb 17-02-08 01:59

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
take it easy guys...take a look here

mpa 17-02-08 09:12

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by Calimero2003 (Post 1363099)
Prietene tu te uiti la alt filmulet? Daca te uiti tu asa atent poate vezi ca, desi calibra terminase cursa ... kadetul pana la sfarsitu filmuletului nu termina cei 400 m. Comentariile sunt de prisos ... e vorba de eficienta pe 400 m cu start de pe loc ... nu de alceva ... scuze sunt 1000 ... asa ca nu are rost.

Ok.... Ai dreptatea. USAAAAAAAAA.
Hai sa privim lucrurile altfel dintr-un film cu un start prost nu poti aprecia potentialul unei masini. Vrei sa umplu netul cu ideea ca am facut un 911 si un SL 55 AMG cu Polo doar fiinda proprietarii nu erau pe faza la plecare sau au avut ghinion?
Pai si eu il fac pe Sebastian cu o Dacie in conditiile in care promite sa o patineze 15 secunde pe loc.

Calimero2003 17-02-08 15:41

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 1362361)
Virgil DZ1 vine sa incerce din nou .
Am fost de acord pt ca chiar de atunci i-am promis ca voi accepta revansa.
Pt ca nu are cum sa plece pe 400m am acceptat 1000m mai ales ca si data trecuta a fost lafel. Daca ar fi fost integrala sau cu motor central erau lafel si mergeam pe distanta standard.
Probabil Virgil o sa vina la start cu cca 200cp peste ce a avut si cu o functionare mai corecta, launchcontrol, autoblocant, anvelope aderente...

Pentru cine nu il cunoaste pe Virgil DZ1 am sa pun un filmulet cu masina lui .... in filmulet masina e mult mai slaba decat in configuratia actuala.
https://www.youtube.com/watch?v=Zu3PTGiy5wE

SEBASTIAN 17-02-08 16:13

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by mpa (Post 1363328)
Ok.... Ai dreptatea. USAAAAAAAAA.
Hai sa privim lucrurile altfel dintr-un film cu un start prost nu poti aprecia potentialul unei masini. Vrei sa umplu netul cu ideea ca am facut un 911 si un SL 55 AMG cu Polo doar fiinda proprietarii nu erau pe faza la plecare sau au avut ghinion?
Pai si eu il fac pe Sebastian cu o Dacie in conditiile in care promite sa o patineze 15 secunde pe loc.

Foarte corecta remarca ta si nu trebuie sa ma rogi ci sa-mi dai un culoar cu noroi, similar cu cel care l-a folosit Capatana cu CZR.

B39738 17-02-08 16:26

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
@Calimero

Nu imi apar masina, caci Kadettul bine stiti ca acum e la mine, dar cursa aia nu e surprinzatoare cu absolut nimic...vazusem filmul pe net dar nu stiam ca e vorba de Calibra ZUM...cum ziceam,cursa nu e deloc surprinzatoare, avand de-a face cu o masina 4x4 ( Calibra ), capabila sa-si puna puterea deloc mica la pamant, in timp ce Kadettul pur si simplu nu are ce cauta pe 400m in configuratia de atunci si chiar de acum...imi place sa o denumesc masina de amuzament personal, intrucat acum, dupa rezolvarea catorva probleme de natura tehnica,masina derapeaza in mers si in treapta 4, de la 130-150kmh...asa ca...pana ar reusi aceasta masinuta sa atinga o viteza la care sa inceapa sa se agate de asfalt, adversarul e mult trecut de finish...totusi exista un film in care calibra se da cu un subaru,iar acolo evolutia ei nu iese din normal

pe aceasta cale,desi tot offtopic se cheama,ii urez succes lui edy cu calibra sa anul asta...stiu sigur ca va face treaba...

SEBASTIAN 17-02-08 16:45

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by B39738 (Post 1364094)
@Calimero

Nu imi apar masina, caci Kadettul bine stiti ca acum e la mine, dar cursa aia nu e surprinzatoare cu absolut nimic...vazusem filmul pe net dar nu stiam ca e vorba de Calibra ZUM...cum ziceam,cursa nu e deloc surprinzatoare, avand de-a face cu o masina 4x4 ( Calibra ), capabila sa-si puna puterea deloc mica la pamant, in timp ce Kadettul pur si simplu nu are ce cauta pe 400m in configuratia de atunci si chiar de acum...imi place sa o denumesc masina de amuzament personal, intrucat acum, dupa rezolvarea catorva probleme de natura tehnica,masina derapeaza in mers si in treapta 4, de la 130-150kmh...asa ca...pana ar reusi aceasta masinuta sa atinga o viteza la care sa inceapa sa se agate de asfalt, adversarul e mult trecut de finish...totusi exista un film in care calibra se da cu un subaru,iar acolo evolutia ei nu iese din normal

pe aceasta cale,desi tot offtopic se cheama,ii urez succes lui edy cu calibra sa anul asta...stiu sigur ca va face treaba...

Nu vreau sa jignesc cu nimic.
Masina imi place e interesanta, dar o astfel de masina nu trebuie sa aiba doar motor, nu trebuie sa fuctioneze doar ca un POLIZOR, trebuie sa faca inaintare.

B39738 17-02-08 16:48

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
corect din pacate.

Calimero2003 17-02-08 17:01

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by B39738 (Post 1364094)
@Calimero

Nu imi apar masina, caci Kadettul bine stiti ca acum e la mine, dar cursa aia nu e surprinzatoare cu absolut nimic...vazusem filmul pe net dar nu stiam ca e vorba de Calibra ZUM...cum ziceam,cursa nu e deloc surprinzatoare, avand de-a face cu o masina 4x4 ( Calibra ), capabila sa-si puna puterea deloc mica la pamant, in timp ce Kadettul pur si simplu nu are ce cauta pe 400m in configuratia de atunci si chiar de acum...imi place sa o denumesc masina de amuzament personal, intrucat acum, dupa rezolvarea catorva probleme de natura tehnica,masina derapeaza in mers si in treapta 4, de la 130-150kmh...asa ca...pana ar reusi aceasta masinuta sa atinga o viteza la care sa inceapa sa se agate de asfalt, adversarul e mult trecut de finish...totusi exista un film in care calibra se da cu un subaru,iar acolo evolutia ei nu iese din normal

pe aceasta cale,desi tot offtopic se cheama,ii urez succes lui edy cu calibra sa anul asta...stiu sigur ca va face treaba...

Eu nu am spus nicaieri ca, kadetul nu e buna de nimica ... sau ceva de genul ... pur si simplu vorbeam de eficienta nasini pe 400 m cu start de pe loc.
Iar in filmuletu cu Subaru (Tom ) .... presupun ca de ala e vorba ... Calibra a ramas fara integrala la plecare ( se vede foarte clar si pe filmulet la plecare) ... se stie deja problema Calibrei cu integrala ... imediat dupa cursa masina a avut integrala reparata (cutia de transfer inlocuita acolo pe pista in parcarea din dreapta ) iar Tom a refuzat revansa.
Am sa pun link cu filmuletul in cauza -- https://www.youtube.com/watch?v=BQrFW...eature=related

SEBASTIAN 17-02-08 17:04

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by B39738 (Post 1364136)
corect din pacate.

Poti sa o educi cu un LSD anvelope ok, rigidizare la caroserie, roti si geometrie buna acompaniate de o suspensie ok,
RACINGCODE afera si un boost controler denumit NBC01 care poate controla presiunea in turbo in fuctie de ce parametru vrei si sa intre si sa iasa progresiv.

zGb 17-02-08 18:23

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
calimero tu vrei sa spui ca in filmu ala calibra e fwd 100%? nu prea cred

Calimero2003 17-02-08 18:39

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by zGb (Post 1364337)
calimero tu vrei sa spui ca in filmu ala calibra e fwd 100%? nu prea cred

Nu Zgb nu spun asta ... am spus ca la plecare masina a spart cutia de transfer ...

SEBASTIAN 17-02-08 19:01

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
asta l-a ajutat dupa start a decuplat ceva din pierderea spre spate.

zGb 17-02-08 19:20

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
foarte corecta observatia ta sebi...se vede ca pleaca ca un 4x4 si ii da putin in nas...asa mi se pare

oricum calibra a fost masina ideala in cursa aia...start de 4x4 si dupa tractiune pe o singura punte...ideal asa ceva, nu? :)

CZR 17-02-08 19:28

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 1364066)
Foarte corecta remarca ta si nu trebuie sa ma rogi ci sa-mi dai un culoar cu noroi, similar cu cel care l-a folosit Capatana cu CZR.

eu am vrut sa evidentiez k pepy ma acuza pe mine de un caracter infect,iar eu l-am asteptat 2 seri la rand sa ma onoreze cu racheta lui si el nu a aparut...si e stilul lui dat fiind k a mai paklit niste oameni din craiova sa ajunga in pitesti si pe urma a inchis telefonul...dupa c scria pe net k mi-e frik de el,intaratat probabil de un venerabil domn NR 1 (kre se pricepe doar la organizarea de curse,k de participat,in ultimii 2 ani ,cred k a onorat 2 curse,doar k la grec nu a avut curaj)
STIMATI DOMNI,dovediti doar k lumea asta e mizerabila si k sunteti buni tastaturisti
SEBASTIANE,TU AI ALES LOCUL CU CAPATANA,NU EU ! MASINA LUI A PLEKT TUN,SAU CREZI K DAK EL DE OBICEI FURA STARTUL,INSEAMNA K AVEA NOROI PE BANDA LUI?

SEBASTIAN 17-02-08 19:38

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Nu ma amesteca in ce fac altii, te rog sa te abti de la comentarii sau altceva si SEI a spus sa strangi bani sa va dati cand sunt gata masinile.

CZR 17-02-08 19:42

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
AVAND IN VEDERE K MI-AI REFUZAT PROVOKREA...NU O SA MAI URMARESC ACEST TOPIC KRE E CHIAR NEINTERESANT !
o zi buna

Lucian 17-02-08 19:42

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Daca s-a ajuns la capitolul "nu ma dau cu x ca are caracter infect" si "nu ma dau cu x ca nu prezinta interes" ... cand va mai ganditi sa investiti in masini mai bine imi cumparati mie piese. :))

SEBASTIAN 17-02-08 19:56

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by CZR (Post 1364527)
AVAND IN VEDERE K MI-AI REFUZAT PROVOKREA...NU O SA MAI URMARESC ACEST TOPIC KRE E CHIAR NEINTERESANT !
o zi buna

Multumesc!

SFW 17-02-08 20:07

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 1364528)
Daca s-a ajuns la capitolul "nu ma dau cu x ca are caracter infect" si "nu ma dau cu x ca nu prezinta interes" ... cand va mai ganditi sa investiti in masini mai bine imi cumparati mie piese. :))

:lol: Superb post.

Calimero2003 17-02-08 20:12

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by zGb (Post 1364482)
foarte corecta observatia ta sebi...se vede ca pleaca ca un 4x4 si ii da putin in nas...asa mi se pare

oricum calibra a fost masina ideala in cursa aia...start de 4x4 si dupa tractiune pe o singura punte...ideal asa ceva, nu? :)

ZGB`ule hai sa iti explic mai pe lag ce s-a intamplat la acea cursa .... masina a plecat cu 4x4 urmand ca pe treapta a 3 a sa decupleze 4x4 , numai ca exact in momentul debraeri masina a spart cutia de transfer ( unitatea ce decupla integrala).Toata cursa cu subaru masina a fost 4x4 si pe langa asta masina nu putea sa mai functioneze bine datorita inegralei defecte care o frana foarte mult... dupa cursa acasa am desfacut cutia de transfer de curiozitate sa ne uitam ce era in ea ... ce am vazut acolo ne-a lasat cu gurile deschis ... pe pinionul central nu mai exista nici macar un dinte ... toti erau rupti ... toate pinioanele erau spart.
Daca masina ar fi ramas tractiune fata dupa acel start ... subaru nu avea nici o sansa ... cei care s-au dat cu acea masina pot sa confirma lucrul asta ... si cred ca poti si tu sa-ti dai seama de asta ...
Ca sa nu mai existe suspiciuni ... acea Calibra nu a mancat bataie de la nici o masina inafara de acel Subaru "norocos" ... si daca cauti atent o sa vezi cu cate masini puternice s-a dat.
Asa cum am spus la inceput masina ramanea tractiune fata numai dupa a 3-a ... am sa mai pun un filmulet cu un Subaru ... uitativa atenti la rotile din spate ale calibrei ... https://www.youtube.com/watch?v=CBZdX...eature=related

SEBASTIAN 17-02-08 20:17

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Cred ca acel subaru e un wrx fara modificari si e normal sa fie surclasat de o masina tunata.
Daca vrea avem pt el un wrx cu interne de serie.

Calimero2003 17-02-08 20:25

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 1364631)
Cred ca acel subaru e un wrx fara modificari si e normal sa fie surclasat de o masina tunata.
Daca vrea avem pt el un wrx cu interne de serie.

Nu este un WRX normal te asigur .... cum am spus ACEA CALIBRA NU MAI EXISTA.
WRX este tot din Craiova .....

SEBASTIAN 17-02-08 20:28

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
atunci e f prost facut

zGb 17-02-08 20:41

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
@calimero : am inteles! multumesc pt detalii :google: ;)


All times are GMT +2. The time now is 15:55.

- Copyright 2026 4Tuning