![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
are careva montate inaltatoare la arcurile de spate pe vento?de unde? cat costa?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
4 Attachment(s)
in sf am reusit si am terminat cu inmatricularea,am scapat!
si a rasarit o statie si un sub. kenwood si se aude super bine! |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
am gasit ceva arcuri pachet drumuri grele....are careva?stiti cum se comporta? |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
si eu am aceasi problema pe spate dar cel putin la mine nu se mai lasa si pe spate am 205/50/r15 si nu ating (arcuri sport )
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Salut,care ma ajuta si pe mine repede cu un raspuns,o indicatie...cum se scoate pompa de benzina din rezervor????hai k am mare nevoie acuma
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
ms oricum...pana una alta am rezolvato,am luat-o jos...pfuu' doamne ce era in ea :) acuma sa vad ce fac cu ea ori o schimb ori o curat :d sa vad ce preturi au :)
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Pompa de benzina noua- undeva pe la 500 lei noi (cu plutitor si tot tacamu), numai miezu e mai ieftin.
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
6 Attachment(s)
Roti de vara :D
Vreau sa va intreb daca pot gasi undeva capacele jentilor...fostul proprietar a spus ca nu le-a avut nici el :| ... :-?? ... imi place si asa oricum,sunt si mai mari si schimba aspectul masinii dar sunt curios cum ar fi si cu capacele acelea ... |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Am si eu o intrebare,daca ma puteti ajuta.Prin locurile unde stati voi cam la ce pret sunt cutiile de viteze(second,din dezmembrari)?! De fapt pe mine m-ar interesa doar capacul de pe cutia de viteze,numai ca capacul nu mi-l da nimeni fara cutie.Acel capac are 2 picioruse,care mi s-au rupt in urma unui incident neplacut,si un colt din unul,imi cam agata in coroana,ceea ce inseamna ca la rece motorul imi face foarte urat.Ce ziceti ma puteti ajuta? Ceva informatii despre partea electrica a pompei de injectie(pret) ? Ma puteti ajuta?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
uite aici un manual de reparatii,poate te ajuta la ceva...
iar despre cutie de viteze uitate pe la bazar k sunt destule golfuri3/vento la dezmembrat...salutare si o zii faina! |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Ms mult.
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
2 Attachment(s)
Va salut ,sunt si eu un proprietar de vento de ceva vreme si cam asa arata
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
salutare am montat si eu plapele (luneta si faruri ) dau marfa o sa pun poze maine
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
caut si eu o sigla de grila fata pe unde pot gasi
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
pe 15, de pe ebay.de :P
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
ce marca e ? merci p.s:mai vii la intalniri miercuri? |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Le-am comandat eu, sunt borbett X8. Am vrut Keskin solaris dar sunt cam scumpe. O sa vin peste 2 saptamani la intalnire. Am pus si manerele cromate, chiar simplu dupa cum ziceai.
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
ca ma bate un gand si pe mine sa imi cumpar ceva spitate |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
manere cromate de unde ati luat si in ce bani?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
4 Attachment(s)
pozele cu ploapele ce ziceti
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
mie mi-a dat cheder pt luneta |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
4 Attachment(s)
astazi am luat si eu pleopa de la vopsit!imi place cum arata pe masina :D
nu ma pot hotara si as vrea sa ma ajutati.. da bine asa sau sa schimb si grila cu una fara semn?! cum credeti? |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
clar fara sigla
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
mda ... asa tind si yo ... stiti pe undeva mai jos de 150 lei ?! |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
ploapa la luneta am lipito cu banda dubulu adeziva 3m ,in curand si alte modificari daca nu o vand pana atunci dar raman cu cea alba
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
ce este cu linistea asta?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
criza mondiala.....nu mai sunt bani de investit....:D
apropo...miam comandat alarma cu tot ce trebe pt inchidere geamuri,trapa,chei briceag si pornire motor de la distanta.....:D si inca ceva....saptamana asta bag masina la vopsit....revin cu poze..8) |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
de unde ai comandat alarma?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
de p forum....un anume sicalosu are de vanzare....dai un search si vezi:D
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
are cinva termotronic sau stie cineva daca baga si aer rece?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Thermotronicul lucreaza numai pentru incalzire. Ca sa intre aer rece dai butonul din mijloc maxim stanga.
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:00. |
- Copyright 2026 4Tuning