![]() |
Re: Masini tari din Iasi
ce mia placut mie a fost noul mercedes cl cu motor de 6,3 mi se pare ca era si AMG.o sa incerc sa fac rost si de poze :-)
|
Re: Masini tari din Iasi
Pai 6.3 simplu nu prea mai sunt (era 300SEL, SL prin '70) in rest Brabus, AMG.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Cu ala normal probabil merge in fiecare zi si celalt il tine doar in curte,nu l-am vazut niciodata pe strada..poze nu am. Eu trec pe acolo in fiecare dimineata pe la 7:20 si e in curte. |
Re: Masini tari din Iasi
Daca e cel care sta in curte chiar langa un magazin alimentar, cum iesi dinspre strada(cu sens unic) care duce la Total Car, sau Bioinginerie... iese, mai ales vara de mai multe ori l-am vazut.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Cu siguranta puteti identifica un 1.9 TDI chiar daca are sigla W8, asa cum puteti identifica un Golf 1.9 TDI cu embleme de R32...
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Cum ti-au zis si mai sus :)
Pare bine intretinuta |
Re: Masini tari din Iasi
E cumva un R8 prin iasi cu numar de Alba?:-P
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Quote:
Eu tin sa cred ca este un W8,pana la proba contrarie..fara argumente negative,va rog.Daca treci pe acolo,de ce nu ii faci niste poze?Totusi fie el 1.9..sau W8, este o masina frumos facuta la exterior. |
Re: Masini tari din Iasi
e Break ?
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
am aflat sigur ca e 1.9tdi masina e modificata tare la exterior am aflat de la cineva care a vb cu proprietarul la spalatorie. si l-am vazut in seara asta pe independentie nu aveam cu ce sa ii fac poza dar oricum era si noapte,era cam murdar,cu table.sa vina primavara si il pozam:twisted: cu prima ocazie |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
OK OK,FARA W8.
DAR POZE? Eu nu am vazut masina decat din mers...si am ramas putin...:shock: de aia caut niste detalii si poze...poate o pozeaza cineva cu tablele... |
Re: Masini tari din Iasi
Joasa ..joasa :D
|
Re: Masini tari din Iasi
3 Attachment(s)
Am vazut azi la bariera-tigarete un Chrysler 300c Alb . Pun si niste poze cu el.
Scuzati calitatea fotografiilor. |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
avea pe spate un simbol cu 300c cu diamante dar cred ca i la imprumutat cineva oricum frumoasa masina8) |
Re: Masini tari din Iasi
Se mai aude ceva de Rolls-Royce?
|
Re: Masini tari din Iasi
Se mai aude ceva de Passatul mov?
|
Re: Masini tari din Iasi
se cauta exotice pt o sesiune in primavara, ma poate ajuta cineva?:-)
|
Re: Masini tari din Iasi
am eu o exotica ! Neagra :P
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
@TuningBoy: Eu caut de anul trecut una,noroc de Focusul Rs ca in rest.. |
Re: Masini tari din Iasi
Sorin, daca in cuvantul exotic intra si ce stii tu ca urmeaza la masina mea vorbim, daca nu..oricum vorbim :)))
|
Re: Masini tari din Iasi
Ce urmeaza ?! Ce urmeaza ?! :rolleyes2
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
auleo ce amintiri imi trezeste poza asta :) ! Pe vremea aia aveam si eu passat ! iar passatul din aceast apoza e a unui doctor la Spitalul sfantul Ioan din Iasi, prieten cu noi si membru in AMC si este un 1,9 TDI are evacuare dubla dar scoate fum doar pe cea din stanga !!
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu e nimic de spus :lol:
Exotice...insemnand Bentley, SLS, Ferrari, Masserati, Jaguar...chestii din-astea :-) |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Passatul ala mov il poti vedea pe sararie, nu mai are aceleasi jante si parca a mai scos ceva de pe el dar nu imi dau seama ce.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Sorin pun ce sigla vrei tu mustang, bentley :P glumesc, spor la treaba si ne auzim :D
|
Re: Masini tari din Iasi
sorin ai uitat sa mentionezi la exotice golf 4 :twisted: si nu oricare ! Ala negru mnZ la numar
|
Re: Masini tari din Iasi
De fotografiat, fotografiez orice masina....o exotica cautam pentru altceva:-) ..deja ne intindem mult cu offtopicul
|
Re: Masini tari din Iasi
5 Attachment(s)
Una bucata Citroen din '52, masina a fost cumparata din Germania, dupa ce a fost restaurata, motor 1.9 Diesel, si a costat 20.000 Euro
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
bleah urata bara si praguri avea:???: cam care ar fi explicatia ca scoate fum numai pe stanga?nu e legata si cea din dreapta sau??? am mai vazut masini cu evacuare dubla la care cea din stanga era afumata si cea din dreapta era ca noua:lol::lol: |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:34. |
- Copyright 2026 4Tuning