Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

cruizer11 13-01-11 20:43

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21 43 Ma plictiSEX:oops:

cangri 13-01-11 20:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
la servici si postez pe forum impotriva producatorilor de carburant :))

ZaNe94 13-01-11 20:51

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by cruizer11 (Post 3982905)
21 43 Ma plictiSEX:oops:

toti va plictisex, da nimeni nu se plictif*te:rolleyes2

gata offtopicul: ... eu butonez pe aici... si ascult muzica ca de obicei

cristianic 14-01-11 10:57

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11:57 ma gandesc ca trebe sa plec la scoala si n.am nici un chef...

Babutz 16-01-11 08:41

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mananc un cips si ma bag imediat la heroes

valitataye 16-01-11 10:12

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11:12 Astept sa plec prin oras putin:D

julaikos 17-01-11 06:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
proaspat venit de pe plantatie...bag un somn mic mare :twisted:

cs28katy 17-01-11 20:26

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21:26 Scriu acest post :D:D

DTH 17-01-11 20:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21.37: mă bate faisbuci mobile :lol:

cruizer11 17-01-11 20:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21 39 fac descoperiri dubioase pe facebook.....:shock:

Yackone 17-01-11 23:04

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00:04....n-am idee ce sa fac...

cangri 17-01-11 23:09

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
la munci ,pe forum si ascult Kanye West -Runaway (Full Lenght Film)

valitataye 17-01-11 23:13

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00:13 Stau pe mess butonez la greu:))

KillTheMFs 17-01-11 23:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Eu deci fac ceva, nu stiu ce, da fac. Cred...:D:rolleyes2

Playlist: Raku - Electrip :twisted:

Babutz 18-01-11 03:33

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un energizant..imi pica ochii`n gura...ma duc la wrk:(

cs28katy 18-01-11 21:45

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
10:45 Caut cate ceva pentru masina :D

cruizer11 18-01-11 21:58

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
22 58... scriu la romana incredibil stiu:shock:

Dj_kyd 19-01-11 15:09

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
...imi fac curaj sa mananc ceva:lol:

rZvBooM 19-01-11 15:16

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma uit de trenuri sa plec acasa.

DTH 19-01-11 15:16

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
16.16: mă plictishecs

Babutz 19-01-11 15:20

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am ajuns si eu home..de la wrk..de la interviu si apoi shopping...brrrrr frig e frate

D0ryN 19-01-11 16:08

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
68+1 pagini :rolleyes2

DTH 19-01-11 16:16

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
17.16: Mă uit la cum a fost odată .......... România în 1964 :rolleyes2:cry: păcat ......:sad:

KillTheMFs 19-01-11 16:51

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Astept sa se faca cafeaua....

Ma doare capu', ma simt aiurea de tot.
Fuc*in' weed..... peace. ;)

valitataye 19-01-11 16:58

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
17:58 Rasfoiesc niste anunturi:lol:

cs28katy 19-01-11 22:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Caut un joc de table online :D.

DTH 20-01-11 00:57

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
sunt daună

cs28katy 20-01-11 01:02

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
N-am somn..

DTH 20-01-11 01:06

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
sunt extrem de dauna

Babutz 20-01-11 15:21

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mananc si ma joc remi

DTH 20-01-11 15:44

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mă pregătesc să mă fac daună :lol:

cs28katy 21-01-11 11:11

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Doar ce m-am trezit si beau un cappuccino .

valitataye 21-01-11 11:14

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:14 Plec la liceu:lol:

Dj_kyd 21-01-11 16:27

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Plec sa implimb un picut masina:rolleyes2

cangri 21-01-11 16:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
la munci:(
scap la 2 dar apoi lasertag full night
like Counter in the old days :)
HELL-YEAH!

DTH 21-01-11 17:14

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
18.15: Am fost cu moto afară şi mi-au îngheţat prezoanele în mine :lol: acum ...lenevesc şi aştept să mă dau daună :lol::lol: în toate felurile posibile :lol: weeekenddddddddddd

_anaconda_ 21-01-11 17:24

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
18:23 ma gandesc daca exista vreun topic mai inutil decat asta.

Dj_kyd 21-01-11 23:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Chiar nu am ce face.... incerc sa ma plictisesc cat mai putin cu putinta:-P

cs28katy 21-01-11 23:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:50 Caut modele de jante pentru A6.

valitataye 22-01-11 00:19

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
1:21-Vizionez
asta
:lol:


All times are GMT +2. The time now is 22:01.

- Copyright 2026 4Tuning